1

Temat: szukam mebli do sypialni

Hej! Szukam mebli do sypialni- przeglądam z mężem oferty sklepów meblowych, ale nie wiemy, na który się zdecydować. Zalezy nam oczywiście na jakości, ale tez w miarę rozsądnych cenach. Może wy coś polecicie? Będę wdzięczna za pomoc!

2

Odp: szukam mebli do sypialni

hmm, ja ostatnio widziałam ładne łóżko w sklepie - może tam zajrzyj? z tego co sie orientuję cen nie mają zawyżonych smile

3

Odp: szukam mebli do sypialni

Dom meblowy Burzyńscy ma bardzo szeroką ofertę mebli sypialnianych- mi w oko najbardziej wpadła seria Kora smile Wygląda klasycznie i dość minimalistycznie- wlaśnie w takim stylu chciałam urządzić swoją sypialnię.

Ostatnio edytowany przez atena70 (2017-08-03 13:13:08)

4

Odp: szukam mebli do sypialni

Ja, tak jak moja poprzedniczka, wybrałam meble od Burzyńskich wink Uważam, że stosunek jakości do ceny jest bardzo rozsądny. No i nie będe ukrywać- ich meble po prostu bardzo mi się podobały, wiadomo że walor estetyczny w tym temacie tez jest istotny big_smile

5

Odp: szukam mebli do sypialni

U mnie tez szykuje się remont, więc wątek na pewno będe sledzic, zwłaszcza że widze, że padają ciekawe propozycje smile nie jest łatwo o solidne meble w umiarkowanej cenie...

6

Odp: szukam mebli do sypialni

Jestem właśnie w trakcie przemeblowania mojej sypialni i szukam ładnych łóżek. Póki co te łóżka podobają mi się najbardziej -Tylko patrząc na zdjęcia wydają się być wygodne. A to najważniejsze! Wyglądają na porządne i są naprawdę śliczne. Co do ich ceny, to jak za tak ładne łóżka już wraz z materacem to cena jest w porządku, nie jest za wysoka. Co Wy o nich sądzicie?

7

Odp: szukam mebli do sypialni

Teraz wszyscy kupują meble w takim samym stylu. Mieszkania praktycznie nie różnią się od siebie. Moim zdaniem warto zaszaleć i postawić na coś niebanalnego. Takim pomysłem może być właśnie ekstrawagancje łóżko, np w angielskim stylu.

8

Odp: szukam mebli do sypialni

[quote=agawosia]Teraz wszyscy kupują meble w takim samym stylu. Mieszkania praktycznie nie różnią się od siebie. Moim zdaniem warto zaszaleć i postawić na coś niebanalnego. Takim pomysłem może być właśnie ekstrawagancje łóżko,  w angielskim stylu.[/quote]



A czy meble zawsze muszą być niebanalne? Ja tam nie oglądam się na to, jak znajomi mają urządzone mieszkanie. A że akurat kupię podobne meble do nich- wcale mi nie przeszkadza. Zresztą od zawsze jestem fanką klasyki, dlatego sypialnię umeblowałam z domem meblowym Burzyńscy. I polecam smile

9

Odp: szukam mebli do sypialni

Ja polecam kupić najprostsze i najtańsze meble a potem je przerobić.  Ja do swojego pokoju kupiłam najtańszą komodę z ikea była ona akurat tak samo długa jak moje łóżko jest szerokie. Łóżko to same ramy i materac. W każdym razie ramę łóżka zrobiłam z cienkiej płyty wiórowej i materiału  . Jest ona wysoka sięga do połowy wysokości ściany i jest plisowana. Komoda z ikea umieszczona jest u podnóża łóżka i oczywiście zmieniłam jej kolor i też pozbyłam się jednej szuflady, więc o nią jest krótsza. Na nią uszyłam w tym samym kolorze co jest rama, poduszkę więc można na niej usiąść. Po oby stronach łóżka są niewielkie stoliki nocne i to wszystkie meble w pokoju.

10

Odp: szukam mebli do sypialni

Moim zdaniem meble na wymiar to dobra opcja, w ten sposób mamy wpływ na to, jak będzie wyglądać wyposażenie. Firma wykonuje różne projekty, robią nawet nietypowe meble, także jak jesteście z okolic Szczecina, to mogę ich polecić. Najważniejsze, żeby meble były solidne, ale jednocześnie pojemne i stylowe.

11

Odp: szukam mebli do sypialni

[quote=Hanna898]Ja polecam kupić najprostsze i najtańsze meble a potem je przerobić.  Ja do swojego pokoju kupiłam najtańszą komodę z ikea była ona akurat tak samo długa jak moje łóżko jest szerokie. Łóżko to same ramy i materac. W każdym razie ramę łóżka zrobiłam z cienkiej płyty wiórowej i materiału  . Jest ona wysoka sięga do połowy wysokości ściany i jest plisowana. Komoda umieszczona jest u podnóża łóżka i oczywiście zmieniłam jej kolor i też pozbyłam się jednej szuflady, więc o nią jest krótsza. Na nią uszyłam w tym samym kolorze co jest rama, poduszkę więc można na niej usiąść. Po oby stronach łóżka są niewielkie stoliki nocne i to wszystkie meble w pokoju.[/quote]


Racja, fajny pomysł, ale też nie każdy ma czas na przerabianie mebli smile Większość osób woli kupić gotowce smile Też należę do grona takich osób smile Cenowo nie widzę większej różnicy, zresztą jakość też swoje kosztuje,więc nie ma nic złego w kupowaniu troszkę droższych mebli. Te  są ok- ciekawy design i w porządku ceny.

12

Odp: szukam mebli do sypialni

Jedź do sklepu Ikea a na pewno coś znajdziesz.

13

Odp: szukam mebli do sypialni

Albo do Black Red White, tam mają solidne meble.

14

Odp: szukam mebli do sypialni

Niewiele osób może sobie właśnie pozwolić na takie przerabianie mebli, albo też nie mają na tyle zdolności kompozycyjnych, by tak wszystko dopasować. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są meble robione na wymiar, bo projekty tworzone przez doświadczonych projektantów zawsze wyglądają imponująco. Może kosztuje to odrobinę więcej, ale za to efekt końcowy na pewno nas zadowoli. Taką bezpłatną konsultację z projektantem można umówić . Wykonują oni też wszelkie pomiary, projekty i meble. Wystarczy spojrzeć na przykładowe aranżacje zamieszczone na stronie - perfekcyjne wykonanie w najwyższej jakości.

15

Odp: szukam mebli do sypialni

Tylko takie meble to spory wydatek. Nie wiem, czy bym sobie mogła na taki pozwolić.

16

Odp: szukam mebli do sypialni

Z jednej strony meble z prawdziwego drewna wydają sie drogie. Z drugiej strony moim zdaniem warto jest jednak w takie zainwestować:
klasyczne meble nigdy nie wyjdą z mody
drewno jest o wiele bardziej wytrzymałe, tak więc nic nie będzie się odklejało ani rysowało
mozna je z czasem ładnie odnowić
poza tym wyglądają o wiele lepiej od mebli ze sklejki. Z daleka już widac znacznie lepszą jakość.

Osobiście uwielbiam stylizowane meble sypialniane. Można je znaleźć w coraz większej ilości sklepów smile

17

Odp: szukam mebli do sypialni

Wlasnie- przerabianie brzmi fajnie, ale trzeba mieć do tego czas, cierpliwość a przede wszystkim co nieco aranżacyjnych umiejętności smile ja przyznaję się, że mam dwie lewe ręce, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz i zakupy z tym związane. Dlatego jak zebrałam się z mężem na remont to jemu powierzyłam decyzje dotyczace mebli i ich rozkladu w mieszkaniu smile a kupowalismy je w salonie, polecanym wyzej przez kilka z was wink widze, ze maz ma smykalke do dobrej jakosci, skoro tyle pozytywnych opinii tutaj. Ja oceniam tylko wyglad, bo na jakosci sie nie znam- i wygladaja ladnie smile

18

Odp: szukam mebli do sypialni

Jeśli chodzi o sypialnie to polecam materace kieszeniowe.
Polecam kupować w zestawach, ładny design a przede wszystkim- komfort z użytkowania. Znajdzie się coś nawet dla alergików:)

19

Odp: szukam mebli do sypialni

Jeśli chodzi o sypialnie to nawet alergicy znajdą dla siebie materace,  a ich różnorodność jest taka ze kazdy znajdzie coś dla siebie:)

20

Odp: szukam mebli do sypialni

Ważne żeby regularnie prać i sprzątać, sam dobry materac nic nie zdziała przy alergii..

21

Odp: szukam mebli do sypialni

U mnie nie ma wielu mebli w sypialni, lubię mieć przestrzeń

22

Odp: szukam mebli do sypialni

Racja, to nie ma być magazyn tylko miejsce odpoczynku