1

Temat: Biżuteria ślubna

Jestem co prawda na etapie wyboru obrączek, ale zastanawia mnie rodzaj biżuterii, jej wielkość jaka będzie pasowała do sukni?
Co o tym sądzicie?

2

Odp: Biżuteria ślubna

Bardzo fajny:) Ja bym brała.

3

Odp: Biżuteria ślubna

Dzięki Kalinka.
Ważne, aby nie przesadzić. Czasem trudno się na coś zdecydować, spojrzenie innych osób może pomóc w podjęciu decyzji.
Mnie ten komplet urzekł swoją prostotą. smile
Czekam na Wasze zdanie.

4

Odp: Biżuteria ślubna

Fajna ta biżuteria, ale dla mnie do ślubu zbyt bogata. Komplet celebrytek już mam. Biżuteria, o którą pytałam też nadaje się do noszenia na co dzień i co najważniejsze jest z brylantami:)

5

Odp: Biżuteria ślubna

A może wiecie dziewczyny gdzie dostanę kolczyki wiszące w kolorze turkusowo/szmaragdowym wink szukam, szukam i nic... a zależy mi na sklepie znajdującym się w polsce;) do ślubu jeszcze mam sporo czasu ale już kompletuje dodatki wink

6

Odp: Biżuteria ślubna

Może kolekcję Kolorowe Lśnienie apart zobacz - kojarzę że tam są w tym kolorze.

7

Odp: Biżuteria ślubna

A nie myślałyście o tym, że kupić taką jak tu ? Taka chyba będzie oryginalnym dodatkiem do całej stylizacji ślubnej...

8

Odp: Biżuteria ślubna

Mam wesele za miesiąc- mam sukienkę, mam też buty jednak brakuje mi biżuterii. Spodobała mi się kolia  Tylko czy kolie są nadal modne?

9

Odp: Biżuteria ślubna

A podoba Wam się ten zestaw ? Moim zdaniem świetnie pasuje do klasycznej sukni ślubnej. Jest jeszcze podobna wersja z ozdobnymi kwiatami.

10

Odp: Biżuteria ślubna

Ja bym miała w nosie czy są modne, ważne czy dobrze sie w tym czuję i dobrze wyglądam

11

Odp: Biżuteria ślubna

Skoro jesteś na etapie wybierania obrączek, to koniecznie obejrzyj te obrączki srebrne. Wcześniej w ogóle nie brałam srebra pod uwagę, ale w tych się zakochałam! I w sumie to dobrze, że tak wyszło, bo na co dzień też noszę srebrną biżuterię, więc to do mnie pasuje.

12

Odp: Biżuteria ślubna

Ja generalnie bardzo lubię subtelne dodatki, dlatego też tak bardzo spodobała mi się biżuteria. Ma ona w sobie coś magiczne i prezentuje się bardzo ładnie. Jestem pewna, że tego rodzaju ekskluzywna biżuteria będzie idealna na taką okazję, jaką jest ślub:)

13

Odp: Biżuteria ślubna

A ja polecałabym Ci perły. Trochę zapomniane, ale w swoim uroku bijące dla mnie niejedną biżuterię. smile
Takie delikatne kolczyki kuleczki, albo wiszące na łańcuszku, do tego kolia bądź zawieszka i będzie pięknie! Z kolorami pereł można nawet trochę pokombinować, bo są takie z różową poświatą, ecru, fioletową, szarą... Kiedyś mówiło się, że kobieta mająca perły jest postrzegana za osobę majętną, więc wiesz wink Jeśli byś się zdecydowała to unikniesz problemów przy dopasowywaniu do siebie poszczególnych elementów.

Ostatnio edytowany przez agata56 (2017-04-11 12:59:31)

14

Odp: Biżuteria ślubna

Ja bym postawiła na jakąś delikatną zawieszkę na szyję i kolczyki. To wszystko. Nie ma co przesadzać. Kolor wybierz taki jak obrączek - żółte albo białe złoto. Taka byłaby wg mnie idealna.

[img]http://abgold.pl/images/min/product_mid/ABGold_K_028_1_70mm_62037.jpg[/img]

15

Odp: Biżuteria ślubna

Ja jestem zdecydowanie fanką białego złota. Ostatnio spodobały mi się właśnie kolczyki z białego złota. Myślę, że będą idealne na taką wyjątkową okazję.

16

Odp: Biżuteria ślubna

A może w sklepie z autorską biżuterią wybierzesz odpowiednią dla siebie? Mają w swojej ofercie biżuterię ślubną.

17

Odp: Biżuteria ślubna

Suknia jest ważna, obrączki ale również biżuteria jest bardzo ważna. Ja akurat miałam biżuterię po mojej mamie, ale wiem też że nie każdy ma taką możliwość. Na szczęście teraz  można znaleźć mnóstwo pięknej biżuterii. Jestem pewna, że uda Ci się znaleźć coś wyjątkowego. Zależy tylko jaką masz suknię, bo gdy jest bardziej strojna to z pewnością sprawdzi się coś skromnego i odwrotnie gdy jest skromna. Ja miałam skromną więc moja biżuteria robiła wrażenie.

18

Odp: Biżuteria ślubna

Te kolczyki są kwintesencją elegancji smile

19

Odp: Biżuteria ślubna

Tylko jaka cena wink
Mi te wpadły w oko, delikatne, piękne.
No i jest coś niebieskiego przy okazji wink

20

Odp: Biżuteria ślubna

To wszystko zależy od tego czego szukasz i jaki masz budżet. Jeżeli zależy Ci na czymś efektownym co założysz również po ślubie  bo mają bardzo fajną i oryginalną biżuterię w przystępnych cenach. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam coś na swój ślub smile

21

Odp: Biżuteria ślubna

Z tańszych tu są piękne smile

22

Odp: Biżuteria ślubna

Mi się bardzo podobają obrączki srebrne - są bardzo eleganckie smile

23

Odp: Biżuteria ślubna

Dla mnie taka typowo ślubna biżuteria to love love apart.Romantyczna jest.

24

Odp: Biżuteria ślubna

Bardzo ważna jest biżuteria ślubna. Często stanowi ona dopełnienie kreacji. Ja miałam piękną z https://modernsilver.eu/ ,która była zarazem elegancka i stylowa. Polecam zakup tak porządnej biżuterii.

Ostatnio edytowany przez kaktusek (2017-12-13 14:06:42)

25

Odp: Biżuteria ślubna

Najlepiej na ślubie wygląda srebro, np. z kryształkami Svarowskiego