26

Odp: Jak przygotować się do lata?

Co do fryzjera zgadzam się w 100% smile nie wiem czy możecie polecić kogoś z Krakowa?  długo u nich trzeba czekać na wizytę?

27

Odp: Jak przygotować się do lata?

Przechodzimy na dietę na bardziej lekkostrawną, mniej kaloryczną.
Nawadniamy organizm, pijemy niegazowaną wodę mineralną.
Wykonujemy zabiegi i masaże antycellulitowe, ujędrniające lub modelujące
ciało - w zależności od indywidualnych potrzeb.Zadbajmy o stopy.
Wykonujemy zabiegi depilacyjne-najskuteczniejsze są chyba laserowe.

28

Odp: Jak przygotować się do lata?

sport, sport i jeszcze raz sport. a wieczorem, po kąpieli zawsze używam balsamu do ciała smile

29

Odp: Jak przygotować się do lata?

sport - popieram, szczególnie ćwiczenia, które zbiją wagę, ujędrnią ciało, moje po zimie jest w nieszczególnym stanie, zwłaszcza uda, biodra smile nagromadziło się tam sporo zapasów... do tego rezygnacja z ciężkiej diety, a z kosmetyków przydałyby się jakieś dobre preparaty nawilżające i ujędrniające skórę

30

Odp: Jak przygotować się do lata?

Jeżeli ktoś chce ujędrnić i nieco wyrzeźbić sylwetkę przez sezonem wakacyjnym to uprawianie sportu jest jedynym wyjściem. No chyba, że ktoś jest ogólnie w dobrej formie i musi jedynie zrzucić trochę wagi 1-2 kg. Można to osiągnąć zmieniając nieco dietę.

31

Odp: Jak przygotować się do lata?

Lato zbliża się wielkimi krokami i mam nadzieje, że już niedługo pogoda znacznie się poprawi i będziemy mogły cieszyć się ciepłymi promieniami słonecznymi smile Za dwa tygodnie jadę do Hiszpanii, w której aktualnie jest dużo cieplej niż u nas i wydaje mi się, że już w połowie kwietnia będę mogła liczyć na dość mocne słońce. Planuje się trochę poopalać i chciałabym kupić jakiś kosmetyk do opalania przed wyjazdem. Zastanawiam się nad tym balsamem do opalania. Nie ma on dużego filtru ochronnego i wydaje mi się, że powinien wystarczyć przy takim słońcu. Któraś z Was go może stosowała i mogłaby sie podzielić opinią na temat nawilżenia po zastosowaniu tego balsamu?

32

Odp: Jak przygotować się do lata?

Warto przypomnieć, że zbliżające się lato nie jest najdogodniejszym okresem na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w znacznej większości przypadków, przez kilka tygodni zaleca się unikanie wystawiania na promienie słoneczne,a nie sposób siedzieć w murach domu, gdy pogoda tak nas rozpieszcza.

33

Odp: Jak przygotować się do lata?

Wszystkie rady i porady przyjęłam do serca. Napięty grafik i obowiązki domowe odbijają się moim zdrowiu i kondycji, jak chce zacząć aktywniej uprawiać sport to muszę zbilansować dietę, ale już teraz wiem, że może być ciężko. Ostatnio w aptece widziałam w promocje ten suplement diety w dobrej cenie, ale zastanawiam się czy takie tabletki i syntetyczne witaminy działają?

34

Odp: Jak przygotować się do lata?

żeby to przygotowanie było takie proste

35

Odp: Jak przygotować się do lata?

ja się fitnesuje w miarę możliwości, na yt można znaleźć b. dużo przykładów ćwiczeń

36

Odp: Jak przygotować się do lata?

Jeśli ktoś się nadmiernie poci, to dobrze było wyeliminować to pocenie, sprawdźcie jak. Bo latem jest to jeszcze bardziej widoczne i niekomfortowe.

37

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja ćwiczę od kilku lat, biegam, robię coś w domu i jeszcze chodzę na treningi ze sztuk walki więc w tym zakresie jest w porządku.
Biorę witaminy, jem dużo zielonych warzyw, przyrządzam sobie obiady z chudym mięsem i rybami, spożywam posiłki w niewielkich porcjach.
Ponadto smaruję się kremami ujędrniającymi i nawilżającymi, bo skórę mam skłonną do przesuszeń.

38

Odp: Jak przygotować się do lata?

masaże ćwiczenia.

39

Odp: Jak przygotować się do lata?

Na pewno nie można zrezygnować z ochrony skóry przed słońcem bo przebarwienia są potem nie do zniesienia, czytałam tu o melanocytach  one również mają wpływ na koloryt skóry

40

Odp: Jak przygotować się do lata?

biegać i biegać, np. do sklepu ,  przynajmniej kobieta będzie zdeterminowana smile

Ostatnio edytowany przez xsalfa12345 (2017-02-20 12:14:32)

41

Odp: Jak przygotować się do lata?

ostatnio trafiłam na bardzo fajny artykuł  o tym jak radzić sobie z cellulitem

42

Odp: Jak przygotować się do lata?

Oj po zimie jest co robić , by się przygotować do lata. Wiadomo trzeba trochę potu wylać na dworze rowerze czy siłowni. Mniej trochę w kuchni należy przebywać wink .O włosy też trzeba trochę zadbać , a że  mam swój ulubiony sklep fryzjerski gdzie robię na stałe zakupy , nie mam problemów z wyborem. Korzystam z kosmetyków do włosów i mogę polecić bo  jakość produktów  - pierwszorzędna.

Ostatnio edytowany przez foxi (2017-05-04 15:51:36)

43

Odp: Jak przygotować się do lata?

ja mam strasznie zaniedbaną skórę ;( ale przez brak czasu ;/ nie mam kiedy zadbać o swoją cerę;(

44

Odp: Jak przygotować się do lata?

Wizyta w salonie kosmetycznym, to podobno pomaga, tak sądzi znajoma smile

45

Odp: Jak przygotować się do lata?

no dokładnie koniecznie zadbajmy o wygląd fizyczny, ale moim fetyszem są zwłaszcza stopy... ja po prostu na nie choruje co roku ;/ za każdym razem zwyczajnie mam ten sam problem po zimie... zniszczone pięty. Dlatego zawsze co roku chodze na zabiegi wygładzające pięty, ale i regenerujące paznokcie. Od kilku lat chodze do tego samego Gabinetu Satin niezmiennie wysoki poziom obsługi i efektywne działanie. Pięty są delikatne jeszcze długo po sezonie letnim. Koniecznie dbajmy o stopy, bo nie wiem jak u Was, ale mój facet ma jakąs manię na punkcie zadbanych stóp

46

Odp: Jak przygotować się do lata?

Pozbyć się zbędnego owłosienia, do tego oczywiście schudnąć i zadbać o nawilżenie i jedrnośc skóry wink
Jak nie teraz to za rok big_smile

47

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ooo ja też mam w tym roku mega problem ze stopami bo porobiły mi się halluksy i nie wygląda to estetycznie hmm  Jestem już po konsultacji u podologa dr Krzysztofa Bryłki i za tydzień będe miała zabieg usuwania halluksów. Jest nadzieja, ze jeszcze w tym roku kupie sobie jakies fajne klapeczki lub sandałki i nie będe musiała sie wstydzić w nich pokazać smile

48

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ćwiczę codziennie i ograniczyłam słodycze...

49

Odp: Jak przygotować się do lata?

Od wiosny po trochu się opalam, żeby silne słońce nie spiekło mnie od razu na raka...

50

Odp: Jak przygotować się do lata?

Ja używam samoopalacza na razie