76

Odp: Wypoczynek weekendowy

Ten weekend zwyczajnie przespałam... stres, chorowanie, problemy z mężczyzną, to wszystko zaprowadziło mnie prosto do łóżka na niemal całe trzy dni, ale wiecie co? Sen naprawdę jest lekarstwem smile

77

Chciałbym się wyspać, ale natłok pracy niestety nie pozwala sad. Co do weekendowych wypadów, to ja preferuję polskie morze. Często z rodzinką wybieramy się (mieszkamy w Elblągu) do Stegny albo Jantara, wprawdzie plaże oblegane, ale co morze, to morze. Przy okazji mogę Wam polecić  platformę do rezerwowania hoteli. Można tanio znaleźć fajny nocleg, czasem mają przeceny nawet do 70%!

78

Dobrze, że jest teraz taki "dłuższy weekend" - można złapać trochę oddechu i dystansu do świata...

79

Na fajny weekend można się też wybrać do kudowy zdroju. Jest tam ładny hotel verde montana, gdzie można naprawdę fajnie wypocząć. Mają duży basen ze zjeżdżalnia, saunę, a dla dzieciakow jest sala zabaw.

80

my z mężem niestety rzadko gdzieś na weekend wyjeżdżamy bo on przeważnie pracuje, a nawet jak ma wolne to jak na złość jest brzydka pogoda.

81

Jeśli chodzi o taki romantyczny wyjazd na weekend to warto też zainteresować się ofertą Rezydencji. Luksusowe i bardzo komfortowe apartamenty, pyszna kuchnia i strefa relaksu z jaccuzi, sauną fińską czy grotą solną. Ja sama planuję tam zabrać męża na naszą rocznicę ślubu we wrześniu.

82

Ja zawsze staram się jednak gdzieś na weekend wyjechać w jakieś fajne miejsce smile Ostatnio byliśmy z rodzinką w hotelu Unitral w Mielnie http://www.unitral.pl/. Swietne miejsce, jest sporo atrakcji no i blisko bardzo do morza smile

83

Fajny weekend można także spędzić w hotelu verde montana. Zobacz sobie ich ofertę. Szczególnie jeśli zależy ci na mega relaksie i odprężeniu. Masz tam na przykład basen i saunę, także super sprawa!