26

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Pozwól każdemu aby sobie samodzielnie dobierał żyrandol. Ja również uważam, że to co pokazałaś, jest dużo bardziej estetyczne, wzór jest ciekawszy. Żyrandol w żaden sposób nie rzuca się w oczy, jest ładniejszy. Myślę, że istotnym wyznaczkiem jest aranżacja całego pomieszczenia... A zawsze najlepiej pytać o dokładne propozycje w Dekoori.

27

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

A ja komuś nakazuję?

Wiem, że są i osoby, które wolą klasykę i najbardziej im się spodoba coś takiego jak na foto. Każda aranżacja jest inna, a sztuką jest dopiero dopasowanie wszystkich elementów...

28

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

nisko wiszący jako oświetlenie główne, plus dodatkowo oświetlenie ledowe nad blatem. Jak masz wysepkę to fajnie się sprawdzają niskie żyrandole, kupowałem nad swoją na avans.pl mają tam fajne to oświetlenie.

29

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Ciężka sprawa z tą kuchnią, nie podejmę się polecenia ci żyrandola ale mogę Ci podpowiedzieć żebyś udała się do  tam się znają na rzeczy ci zawsze ci coś podpowiedzą. Powodzenia!

30

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Ja nie lubie żyrandoli i wolałam zrobić sufit z kartongipsu z oczkami halogenowymi

31

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Żyrandol mam w jadalni nad stołem, a kupiłam go w formatt - Moim zdaniem wszystko zależy od stylu, od tego jak duże jest pomieszczenie. Ja osobiście cenię sobie elegancję, styl i nowoczesność dlatego postawiłam na żyrandol.

32

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Pewnie,że pasuje!!!Tylko wszystko się osadza na lampach

33

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

A jak się zapatrujecie na oświetlenie kuchni za pomocą taśm ledowych? Widzę w wątku spór o żyrandol, więc może zamiast tego lepsze będą taśmy? big_smile

34

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Na początek wrzucę Wam link do ciekawego artykułu na temat oświetlenia w kuchni -  warto zerknąć i przeczytać, bo jest tam sporo ważnych i przydatnych porad smile A moim zdaniem żyrandol powinien pasować do wyposażenia kuchni, nie może odstawać stylem, bo wtedy całość nie będzie wyglądała zbyt dobrze i spójnie. Ale jednocześnie taki żyrandol powinien być praktyczny - kuchnia jest specyficznym pomieszczeniem, jest tam sporo oparów i dymu, łatwo też o zabrudzenia, dlatego najlepiej dobrać coś łatwego do mycia i utrzymania.

35

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Żyrandol w kuchni moim zdaniem nie sprawdza się. Nie lepiej postawić na oświetlenie punktowe?

36

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

A może ? Wiem, że mają też żyrandole. Według mnie wyglądają super nowocześnie, ale też tworzą przytulny klimat. Co o nich sądzicie?

37

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

moja ukochana lampa to ta
[url=http://www.polskielampy.eu/kategorie/6/lampki_nocne/2]here[/url]

38

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Mi najbardziej i tak podoba się lampa turkusowa.
https://ardant.pl/lampa-wiszaca-szklana-duza-gie-el-home-turkusowa/
Ostatnio bardzo popularna i trzeba przyznać, że nie jakoś kosmicznie droga.


Ty mówisz o małej kuchni i dużym żyrandolu - może być ciężko. Pamiętaj, że kuchnia to miejsce gdzie wszystko się brudzi, zachodzi tłuszczem. Musi to być coś łatwe w czyszczeniu - szkło, absolutnie nie wchodzą w grę połyskujące elementy.
Popatrz sobie jeszcze na plafony. Ten może być większy, a brudu nei powinno być widać bo wysoko zawieszony. Jest ich sporo i w różnych cenach.

Osobiście doradzałabym właśnie to rozwiązanie.

Ostatnio edytowany przez GosposiaAR (2019-12-30 16:47:27)

39

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

A jak się zapatrujecie na? Widzę w wątku spór o żyrandol, więc może zamiast tego lepsze będą taśmy? big_smile

Taśmy LED mogą być swoją drogą, ale żyrandol w kuchni musi być. Inaczej słabo wygląda pusty suficik.

40

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Jakiś drobny żyrandol najlepiej ale dobrze by było gdyby dawał sporo świetła, ew listwy led. Polecam zajrzeć tutaj

41

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Kinkiety są dobrym rozwiązaniem, nie przytłaczają przestrzeni.

42

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Listwa z oświetleniem nad blatem kuchennym zupełnie mi wystarcza

43

Odp: Jaki żyrandol do małej kuchni?

Wraca też moda na PRL-owskie klosze, np. z kolorowego szkła...