26

Odp: Jak przygotować się do lata?

Co do fryzjera zgadzam się w 100% smile nie wiem czy możecie polecić kogoś z Krakowa?  długo u nich trzeba czekać na wizytę?

27

Przechodzimy na dietę na bardziej lekkostrawną, mniej kaloryczną.
Nawadniamy organizm, pijemy niegazowaną wodę mineralną.
Wykonujemy zabiegi i masaże antycellulitowe, ujędrniające lub modelujące
ciało - w zależności od indywidualnych potrzeb.Zadbajmy o stopy.
Wykonujemy zabiegi depilacyjne-najskuteczniejsze są chyba laserowe.

28

sport, sport i jeszcze raz sport. a wieczorem, po kąpieli zawsze używam balsamu do ciała smile

29

sport - popieram, szczególnie ćwiczenia, które zbiją wagę, ujędrnią ciało, moje po zimie jest w nieszczególnym stanie, zwłaszcza uda, biodra smile nagromadziło się tam sporo zapasów... do tego rezygnacja z ciężkiej diety, a z kosmetyków przydałyby się jakieś dobre preparaty nawilżające i ujędrniające skórę

30

Jeżeli ktoś chce ujędrnić i nieco wyrzeźbić sylwetkę przez sezonem wakacyjnym to uprawianie sportu jest jedynym wyjściem. No chyba, że ktoś jest ogólnie w dobrej formie i musi jedynie zrzucić trochę wagi 1-2 kg. Można to osiągnąć zmieniając nieco dietę.

31

Lato zbliża się wielkimi krokami i mam nadzieje, że już niedługo pogoda znacznie się poprawi i będziemy mogły cieszyć się ciepłymi promieniami słonecznymi smile Za dwa tygodnie jadę do Hiszpanii, w której aktualnie jest dużo cieplej niż u nas i wydaje mi się, że już w połowie kwietnia będę mogła liczyć na dość mocne słońce. Planuje się trochę poopalać i chciałabym kupić jakiś kosmetyk do opalania przed wyjazdem. Zastanawiam się nad tym balsamem do opalania. Nie ma on dużego filtru ochronnego i wydaje mi się, że powinien wystarczyć przy takim słońcu. Któraś z Was go może stosowała i mogłaby sie podzielić opinią na temat nawilżenia po zastosowaniu tego balsamu?

32

Warto przypomnieć, że zbliżające się lato nie jest najdogodniejszym okresem na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w znacznej większości przypadków, przez kilka tygodni zaleca się unikanie wystawiania na promienie słoneczne,a nie sposób siedzieć w murach domu, gdy pogoda tak nas rozpieszcza.

33

Wszystkie rady i porady przyjęłam do serca. Napięty grafik i obowiązki domowe odbijają się moim zdrowiu i kondycji, jak chce zacząć aktywniej uprawiać sport to muszę zbilansować dietę, ale już teraz wiem, że może być ciężko. Ostatnio w aptece widziałam w promocje ten suplement diety w dobrej cenie, ale zastanawiam się czy takie tabletki i syntetyczne witaminy działają?

34

te wszystkie suplementy to tylko sprawiają, że nie odczuwasz głodu. przez co chudniesz, ale to nie jest racjonalna dieta

35

żeby to przygotowanie było takie proste

36

ja się fitnesuje w miarę możliwości, na yt można znaleźć b. dużo przykładów ćwiczeń

37

Jeśli ktoś się nadmiernie poci, to dobrze było wyeliminować to pocenie, sprawdźcie jak. Bo latem jest to jeszcze bardziej widoczne i niekomfortowe.

38

Ja ćwiczę od kilku lat, biegam, robię coś w domu i jeszcze chodzę na treningi ze sztuk walki więc w tym zakresie jest w porządku.
Biorę witaminy, jem dużo zielonych warzyw, przyrządzam sobie obiady z chudym mięsem i rybami, spożywam posiłki w niewielkich porcjach.
Ponadto smaruję się kremami ujędrniającymi i nawilżającymi, bo skórę mam skłonną do przesuszeń.

39

masaże ćwiczenia.

40

Na pewno nie można zrezygnować z ochrony skóry przed słońcem bo przebarwienia są potem nie do zniesienia, czytałam tu o melanocytach  one również mają wpływ na koloryt skóry

41

biegać i biegać, np. do sklepu ,  przynajmniej kobieta będzie zdeterminowana smile

Ostatnio edytowany przez xsalfa12345 (2017-02-20 12:14:32)

42

ostatnio trafiłam na bardzo fajny artykuł  o tym jak radzić sobie z cellulitem

43

Oj po zimie jest co robić , by się przygotować do lata. Wiadomo trzeba trochę potu wylać na dworze rowerze czy siłowni. Mniej trochę w kuchni należy przebywać wink .O włosy też trzeba trochę zadbać , a że  mam swój ulubiony sklep fryzjerski gdzie robię na stałe zakupy , nie mam problemów z wyborem. Korzystam z kosmetyków do włosów i mogę polecić bo  jakość produktów  - pierwszorzędna.

Ostatnio edytowany przez foxi (2017-05-04 15:51:36)

44

ja mam strasznie zaniedbaną skórę ;( ale przez brak czasu ;/ nie mam kiedy zadbać o swoją cerę;(

45

Wizyta w salonie kosmetycznym, to podobno pomaga, tak sądzi znajoma smile

46

Wiadomo, że trzeba wcześniej przygotować nasze ciało do sezonu letniego. Pozbyć się cellulitu, czy trochę ujędrnić ciało po zimie. Ja na pewno wybiorę się na zabieg karboksyterapii w związku ze swoim cellulitem na udach. Robię go co jakiś czas w gabinecie dermedika w krakowie. A przynosi naprawdę świetne rezultaty!

47

no dokładnie koniecznie zadbajmy o wygląd fizyczny, ale moim fetyszem są zwłaszcza stopy... ja po prostu na nie choruje co roku ;/ za każdym razem zwyczajnie mam ten sam problem po zimie... zniszczone pięty. Dlatego zawsze co roku chodze na zabiegi wygładzające pięty, ale i regenerujące paznokcie. Od kilku lat chodze do tego samego Gabinetu Satin niezmiennie wysoki poziom obsługi i efektywne działanie. Pięty są delikatne jeszcze długo po sezonie letnim. Koniecznie dbajmy o stopy, bo nie wiem jak u Was, ale mój facet ma jakąs manię na punkcie zadbanych stóp

48

Pozbyć się zbędnego owłosienia, do tego oczywiście schudnąć i zadbać o nawilżenie i jedrnośc skóry wink
Jak nie teraz to za rok big_smile

49

Ja przed latem staram się jak najlepiej zadbać o swoją sylwetkę. BYlam nawet niedawno na zabiegu karboksyterapi, dzięki któremu udało mi sie uporać z cellulitem. Taki zabieg doradzili mi w gabinecie dermedika w krakowie.

50

Ooo ja też mam w tym roku mega problem ze stopami bo porobiły mi się halluksy i nie wygląda to estetycznie hmm  Jestem już po konsultacji u podologa dr Krzysztofa Bryłki i za tydzień będe miała zabieg usuwania halluksów. Jest nadzieja, ze jeszcze w tym roku kupie sobie jakies fajne klapeczki lub sandałki i nie będe musiała sie wstydzić w nich pokazać smile