51

Odp: Jak przygotować się do lata?

no dokładnie koniecznie zadbajmy o wygląd fizyczny, ale moim fetyszem są zwłaszcza stopy... ja po prostu na nie choruje co roku ;/ za każdym razem zwyczajnie mam ten sam problem po zimie... zniszczone pięty. Dlatego zawsze co roku chodze na zabiegi wygładzające pięty, ale i regenerujące paznokcie. Od kilku lat chodze do tego samego Gabinetu Satin niezmiennie wysoki poziom obsługi i efektywne działanie. Pięty są delikatne jeszcze długo po sezonie letnim. Koniecznie dbajmy o stopy, bo nie wiem jak u Was, ale mój facet ma jakąs manię na punkcie zadbanych stóp

52

Ja przed latem korzystam wyłącznie z zabiegów ujędrniających i wyszczuplających. zrobiłam niedawno sobie zabieg liporadiologii vinci w gabinecie dermedika w krakowie. Świetnie działa na cellulit i naprawdę go zwalcza. Można w końcu wskoczyć w bikini!

53

Pozbyć się zbędnego owłosienia, do tego oczywiście schudnąć i zadbać o nawilżenie i jedrnośc skóry wink
Jak nie teraz to za rok big_smile

54

Ja przed latem staram się jak najlepiej zadbać o swoją sylwetkę. BYlam nawet niedawno na zabiegu karboksyterapi, dzięki któremu udało mi sie uporać z cellulitem. Taki zabieg doradzili mi w gabinecie dermedika w krakowie.

55

Ooo ja też mam w tym roku mega problem ze stopami bo porobiły mi się halluksy i nie wygląda to estetycznie hmm  Jestem już po konsultacji u podologa dr Krzysztofa Bryłki i za tydzień będe miała zabieg usuwania halluksów. Jest nadzieja, ze jeszcze w tym roku kupie sobie jakies fajne klapeczki lub sandałki i nie będe musiała sie wstydzić w nich pokazać smile

56

Przed latem trzeba przede wszystkim zadbać o swoją sylwetkę. Ja akurat robiłam sobie zabieg karboksyterapii w gabinecie dermedika w krakowie. Głównie po to, aby pozbyć się cellulitu i ujędrnić swoje ciało. Efekty są super, bo w końcu jestem gotowa na bikini.