1

Temat: zabieg wyszczuplający

kochane, próbowałam już wszystkiego: MŻ, suplementów, biegania, nie mogę schudnąć ani pół kilo. Nie chce już zadnych zestawów ćwiczeń ani diet cud, szukam konkretnego zabiegu wyszczuplającego, chodzi mi głównie o uda i brzuch. Powiedziałam sobie że to ostatnie lato które spędzam zasłaniając się parawanem. Mogłam wcześniej sie zdecydować ale jednak sie trochę bałam i wierzyłam że coś innego jednak zadziała. no trudno. Czy ktoś może mi zaproponować coś skutecznego?

2

Odp: zabieg wyszczuplający

czasami jak wchodze na wage to tez mi ręce opadają i mam ochotę zrobić tak ja ty, moze też dojrzeję do tego żeby pójść na jakieś odsysanie, narazie jeszcze mam pietra ale moze jak sobie zrobisz i opowiesz to się przekonam smile

3

Witam! Jeżeli zależy Wam na skutecznym i zarazem bezpiecznym zabiegu wyszczuplającym, polecam ten z wykorzystaniem Trilipo Maximusa Med. To nowoczesne, całkowicie nieinwazyjne urządzenie estetyczne, wykorzystujące falę radiową RF. Jego skuteczność tkwi w trójpoziomowym działaniu: jednocześnie na skórę właściwą, mięśnie i tkankę podskórną. W czasie zabiegu tkanka tłuszczowa jest podgrzewana, co prowadzi do naturalnego, tyle że przyspieszonego uwalniania tłuszczu z komórek. Najlepsze efekty uzyskuje się dzięki kilkukrotnemu powtórzeniu zabiegu w cotygodniowych odstępach.

4

I nie ma żadnych powikłań? Mimo wszystko przerażają mnie troche te zabiegi, nigdy na żadnym nie byłam ani nikt mi nic złego o nich nie opowiadał a jednak jakiś taki niepokój odczuwam

5

Dla mnie taki zabieg to ściema. Lepiej uprawiać sport.

6

Po pierwsze zmiania wyglądu ciała, to zmiana psychiki. Trzeba na prawdę CHCIEĆ. Potem zmienić dietę, warto zacząć trenować fizycznie, więcej chodzić niż jeździć autem, wchodzić po schodach a nie zasuwać windą.... Dieta  to wywalenie jak największej ilości cukru, tłuszczów zwierzęcych. Białego pieczywa, białego ryżu na rzecz żytniego pieczywa i brązowego ryżu. To przede wszystkim determinacja, edukacja i zmiana dotychczasowego stylu życia. Można to robić po trochę, po kawałku - byle sukcesywnie. W zależności od poziomu zatłuszczenia organizmu - może to zająć kilka miesięcy, albo lat. Ale WARTO. smile

7

A ja jestem zdecydowana, muszę tylko budżet wygospodarować skoro to trzeba kilka zabiegów. Na te wszystkie karnety do fitnesu i zdrowe jedzenie już wystarczająco duzo pieniędzy wydałam

8

Niepokój przed tego typu zabiegiem wynika z niewiedzy i nieznajomości jego przebiegu.  Po zabiegu z wykorzystaniem Trilipo Maximusa nie ma właściwie żadnych powikłań, a okres rekonwalescencji jest minimalny. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Jak widać, nie ma się czego obawiać smile

9

polecam mezoterapię, zabieg nie jest bolesny (ale tez nie jest przyjemny), a efekty są super

10

Fajnym zabiegiem wyszczuplającym jest na pewno liporadiologia vinci. Robiłam ją sobie teraz przed wakacjami, żeby móc bez problemu pokazać się w bikini. Powiem Wam, że efekty są świetne, a zabieg mozna wykonać w gabinecie dermedika w krakowie. Tam jest najlepiej.

11

w moim przypadku wystarczą zabiegi w salonie kosmetycznym,tj. liposukcja ultadzwiękowa połączona z dermomasażem

12

U mnie fajne efekty dala karboksyterapia. Długo nie mogłam pozbyć się cellulitu aż w końcu ten zabieg mi pomógł. Wykonywałam go sobie w krakowie. Bardzo profesjonalnie!