1

Temat: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Podobno są na to jakieś specjalne zabiegi?
Czy one rzeczywiście pozwalają zmniejszyć widoczność naczynek?

2

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Laserowe zamykanie naczynek pomaga, ale nie zapobiega powstawaniu kolejnych, więc zabieg trzeba powtarzać...

3

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Też słyszałam o tym laserowym zamykaniu naczynek. Być może rzeczywiście pomaga, ale później trzeba pamiętać o tym, żeby stosować kremy, które zapobiegną powstawaniu kolejnych.
Z tego co słyszałam, są też inne zabiegi na takie dolegliwości, np. Wyspa Piękna – we Wrocławiu, przy al. Armii Krajowej ma w swojej ofercie coś takiego. Nie wiem co tam dokładniej robią, ale podobno już po pierwszym zabiegu widać jakąś poprawę - cera ma być rozjaśniona, sprawiająca wrażenie "uspokojonej".

4

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Kremy i inne specyfiki chyba słabo działają na tego typu problemy chyba trzeba się będę przejść do kosmetyczki na wizytę i porozmawiać smile zapewne skończy się to właśnie zamykaniem naszynek laserowo.

5

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

też dość długo zmagałam się z naczynkami, głównie na nosie i policzkach. Zawsze stosowałam filtr przed wyjściem na zewnątrz, kosmetyki też z serii 'dla skóry wrażliwej i naczynkowej', jednak to nic nie dawało. Podczas zabiegu medycyny estetycznej Pani doktor sama zwróciła uwagę i zaproponowała laseroterapię. Zalecane podobno jest conajmniej 4-6 sesji. Jestem po 3 i dla mnie jest super. Koszt nie był wielki, bo ten zabieg powtarza się co 6 tygodni, więc jakoś się to rozłożyło. Gdyby ktoś chciał skorzystać z tego zabiegu w Krakowie to polecam Lea CLinic na św. Tomasza. Teraz zdecyduję się jeszcze na zamykanie naczynek na udach, nie są wielkie więc według mnie trzeba już działać smile

6

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Ja bym spróbowała zapisać się na ten zabieg Faktycznie daje to widoczne efekty...

7

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Zabieg transdermalporacji Dermation, w których wykorzystywane są naturalne substancje roślinne jest bardzo skuteczny, przy tego rodzaju schorzeniach. Trwa zaledwie kilkanaście minut, jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla naszego ciała i zdrowia.

8

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Kiedyś jedyną metodą na usunięcie naczynek było ich wyłącznie z układu krwionośnego. Obecnie dzięki medycynie estetycznej i rozwojowi w tym kierunku jest możliwe usuwanie nawet najmniejszych naczynek znajdujących się na twarzy. Zabiegi są bezbolesne i szybko możemy sie cieszyć widocznymi efektami. Zabieg polega na kierowaniu wiązki lasera w poszerzone naczynka. Krew, która w nich jest wychwytuje promieniowanie i powoduje, że naczynko gwałtownie się podgrzewa i ulega obkurczeniu i zamknięciu. Różnie bywa z efektem. Czasem wystarczy jednorazowe działanie, a czasem należy powtórzyć zabieg w celu osiągnięcia zadowalającego efektu.

9

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Wiem jaka to zmora - cera naczynkowa. Ale można sobie z tym problemem poradzić. Kluczem jest prawidłowa pielęgnacja, o czym można tutaj poczytać. Najlepiej działać od razu jak pojawi się problem, bo jeśli zacznie postępować to faktycznie może pozostać tylko zabieg

10

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Naczynka z powodzeniem usunie też laser. Warte polecenia są te nowej generacji, które delikatnie oddziaływują na skórę, a po zabiegu nie powodują obrzęków ani zaczerwienień. Drobne naczynia można usunąć na jednej sesji. Gdy policzki są mocno zaczerwienione, trzeba wykonać 2–5 naświetleń. Koszt: od 150 do 600 zł.
polecam stronkę

11

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

na naczynka zdecydowanie mogę polecic laser- moja koleżanka robi takie zabiegi i mówi że są bardzo skuteczne. Do tego wiadomo dobra pielęgnacja i dieta, która wzmocni naczynka od środka. Diosmina powinna też pomóc. A z kosmetyków np. cała linia produktów z ELixir by Nature - to są roślinne kosmetyki bez zbędnej chemii. Pomyślałam jeszcze o mikrodermabrazji diamentowej - ale nie jestem do końca pewna czy akurat w tym przypadku by się sprawdziła? Jak myślicie?

12

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Wybierz się do profesjonalnego gabinetu kosmetologii, a tam doradzą Ci jak z tym walczyć. Najskuteczniejszy jest zabieg laserem . Poczytaj sobie o takim zabiegu tutaj  . Moja mama miała podobny problem i tam doskonale sobie z nim poradzili. Warto iść do profesjonalistów z takim problemem, bo nie tylko pomogą zabiegami, ale też doradzą jak dbać o taką cerę. Mama też łykała np acerole na wzmocnienie naczynek, nie zlikwiduje to problemu, ale na pewno nie zaszkodzi.

13

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

No napewno profesjonalista powie Ci jak z tym walczyć.
Zabieg laserem jest bezbolesny.

14

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

[quote=lagretha]Podobno są na to jakieś specjalne zabiegi?
Czy one rzeczywiście pozwalają zmniejszyć widoczność naczynek?[/quote]

Oczywiście, że są takie specjalne zabiegi. Zobacz ofertę gabinetu kosmetycznego [url]http://jadoreinstytut.com/[/url] - J’ADORE INSTYTUT z Krakowa, który w swojej ofercie ma laserowe usuwanie naczynek. Używają jednego z najlepszych laserów laser harmony xl alma lasers. Efekty są juz widoczne po pierwszym zabiegu.

15

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

A może jakiś kwas na twarz by pomógł? Oferta na rynku jest obecnie dosyć szeroka, poczytajcie sobie na  , pomagają praktycznie na wszystko, a przede wszystkim ulepszają nasz wygląd i podobno odmładzają !

16

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Możesz się wybrać na laser do jakiegoś gabinetu (nie wiem gdzie mieszkasz) na zamykanie naczynek

17

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Podobno są na to jakieś specjalne zabiegi?
Czy one rzeczywiście pozwalają zmniejszyć widoczność naczynek?

Polecam Ci skontaktować się ze specjalistą, np:  - pomogli mojej przyjaciółce, więc sama postanowiłam im zaufać i oddać się w ich ręce smile

18

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

w gabinecie SPA. Tylko kobieta idąc do SPA zahaczy pewnie jakiś sklep typu dlatego trzeba się liczyć z kosztami smile

Ostatnio edytowany przez xsalfa12345 (2017-02-20 12:12:07)

19

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Kremy i różne dziwne specyfiki prawie w ogóle nie pomagają na naczyniaki. Najlepiej skonsultować się z jakimś lekarzem który specjalizuje się w takich zabiegach i usunie je laserowo ... Ale jeżeli mamy skłonność do tworzenia się naczyniaków to jednak one będą ciągle wracać ...

20

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Tu jest całkiem fajny artykuł o tym jak dbać o cerę naczynkową . Sama taką mam i wiem że czasami nawet nie pomoże dobry podkład i myślę nad laserowym zamykaniem naczynek. Robiłyście może kiedyś takie zabieg?

21

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Ja czytałam kiedyś o Ostatecznie nie zdecydowałam się jeszcze na ten zabieg, ale wiele koleżanek twierdzi, że to naprawdę ma sens.

22

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Bardzo dobrym zabiegiem jest VeinVave, nie jest to laser. Bardzo skuteczny zabieg, dedykowany dla drobnych naczynek na twarzy.

23

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

Ja stosowałam  krem typowo na zmarszczki ale pomógł mi także z zamknięciem naczynek. Mogę śmiało polecić smile

24

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

ja bym się bała takich rzeczy; to dla mnie troszkę strasznie;/ ale ja się każdych zabiegów boję wink także heh to norma

25

Odp: Jak zniwelować naczynka na twarzy?

[quote=Shreka444]ja bym się bała takich rzeczy; to dla mnie troszkę strasznie;/ ale ja się każdych zabiegów boję wink także heh to norma[/quote]
Ja też trochę się boję, choć to podobno w 100% bezpieczne