26

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Z pewnością białe meble Cię nie przytłoczą tak jak np. czerwone. Moja znajoma ma białe meble kuchenne w Bielsku-Białej i wyglądają świetnie. W salonie warto byłoby przełamać biel jakimiś wzorami albo kolorami np. na ścianach.

27

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Białe meble są bardzo ładne, ale widać na nich kurz.

28

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Raczej na czarnych bardziej go widać. Mam już kilka miesięcy w salonie białą meblościankę z domizdrowie.pl i jakoś nie narzekam. Wbrałam sobie w połyski i wystarczy tylko lekko przetrzeć ściereczką i to w zupełności wystarczy. Za to pięknie wygląda i dodaje takiego nowoczesnego charakteru no i oczywiście zaraz pomieszczenie robi sie widniejsze.

29

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Ja niedawno zakupiłam komplet białych mebli do salonu i jestem mega zadowolona bo prezentują się świetnie i wbrew pozorom są łatwe w utrzymaniu wink
Nie widać na nich palców a co do kurzu to mam porównanie z ciemnymi meblami i stwierdzam, że na tych ciemnych jest on dużo bardziej widoczny wink

30

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Ja mam w kuchni białe meble na wysoki połysk. Wiadomo, jak się tłustą ręką upalcuje, to widać, ale i tak w kuchni jest tak jasno i przejrzyście, że ja ogólnie bardzo polecam jasne meble. W salonie mam ciemne i tam pokój wygląda na bardziej przytłoczony. Niby białe są mniej praktyczne, no ale według mnie lepiej wyglądają. Coś za coś.

31

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

My mamy białe meble w firmie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie widać tak bardzo śladów użytkowania, no chyba że ktoś naprawdę tłustą albo brudna ręką dotknie ale to by tak samo było widać na meblach innego koloru. Meble biurowe tak samo jak meble w mieszkaniu w jasnych kolorach rozświetlają wnętrze i je optycznie powiększają. Moim zdaniem są lepsze - efektowniejsze od mebli ciemnych.

32

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Białe meble są bardzo ładne i zawsze je podziwiałam, ale... no cóż, są niepraktyczne. Szybko się brudzą i niszczeją u mnie na pewno by się takie niestety nie sprawdziły.

33

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Fajne są białe meble z koszykami zamiast półek czy z kolorowymi zdobieniami.

34

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Fajne są białe meble z koszykami zamiast półek czy z kolorowymi zdobieniami.

35

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Witam!
Ogólnie polecam. Nowe, dopasowane i tanie meble.. Każdy tam znajdzie to czego szuka.

36

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

U mnie białe meble super się sprawdzają. Lubię od czasu do czasu zmienić coś w wystroju, a biały kolor mebli to świetne tło. Polecam

37

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Nie mam w zwyczaju aktywnie się udzielać na forach, ale jak chodzi o stosunek do białych mebli no to muszę, inaczej sie uduszę big_smile
Urządzanie wnętrz fascynuje mnie nie od dziś, napatrzyłam się na wszystkie style, aranżacje mniej lub bardziej kreatywne i cały czas nie potrafię się przekonać do białych mebli. W łazience pewnie, bo czystość i sterylność, ale w salonie albo w sypialni 3x nie. Beże, szarości, NAWET ŻÓŁTE bym rozważyła, ale nie białe, dla mnie ten kolor jest absolutnie antyprzytulny.
W zeszłym roku, jak zmienialiśmy pokój dzienny, to zakochałam się w supereleganckim narożniku, dokładnie takie kształty, przeszycia, regulowane oparcia jak sobie rysowałam w głowie (Paris od firmy Puszman, polecam rzucić okiem ale w realu i tak wygląda lepiej), ale i tak poprosiłam o zmianę koloru, bo domyślnie był biały big_smile Na szczęście paleta jest ogromna i nie było żadnych problemów z modyfikacjami. Drugi raz jak się rozmiłowałam w białym meblu to skończyłam z imponującą szafą z litego drewna (za darmo, znalazłam ją na grupie oddam/zamienię) i pożałowałam w zasadzie na drugi dzień, farba poszła w ruch. Następny raz raczej nie spróbuję.
Co do funkcjonalności, wyjątkowo zgodzę się ze zwolennikami białych - kurz nie daje po oczach, czyści się łatwo. Jak komuś się wizualnie podobają białe meble to o praktyczność się raczej nie ma co martwić big_smile

38

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Niezłe przygody ze stylizacją mebli:) Ja też mam białe tylko w łazience.... W pozostałych brązowe w różnych odcieniach, a na kolorowe to chyba tylko w pokoju dziecka mogłabym się zgodzić (ale dzieci nie mam, więc i dylematu brak)

39

Odp: Białe meble - polecacie czy nie?

Ja mam głównie białe meble i sobie chwalę