776

Odp: Buty

Ja uwielbiam czólenka i szpilki. Adidasy mam jedne ale nie chodzę w nich często. Wtedy kiedy muszę.....

Pochwalę się Wam jakie cudo upolowałam dla siebie ostatnio:


Klasyczne szpileczki firmy Guess, które dorwalam w cenie prawie o 50 % niższej.Obecnie poluję jeszcze na czarną torebkę selma Michaela Korsa i będę miala swój stroj na jesien.
Zerknijcie sobie do Gomeza:

kupowałam tam buty. Sa tam teraz dobre promocje na obuwie.

777

Odp: Buty

jakie zdanie macie o kaloszach ? lubicie je nosic? jesli tak to do czego je dopasowujecie?

778

Odp: Buty

A ja lubię zarówno szpilki z paseczkiem jak i adidasy. Z racji, że mam dwójkę dzieci i jeszcze jakieś 3 lata przede mną zanim zacznę chodzić w super pięknych butach to póki co sneakersy, adidasy albo conversy smile Na jesień planuję kupić sobie takie cichobiegi z marco polo teraz już pojawiają się przeceny, więc można coś fajnego upolować. A cenowo się opłaca bo za głupie new balance dawałam ok 350 zł w tamtym roku, a tutaj firma znacznie lepsza no i wyglądają bardziej jak damskie, a new balance wiadomo typowo sportowe i trudno coś uświadczyć w bardziej kobiecym stylu smile  A te denleye co puściła Tyna - no nie wiem mój facet by mnie wyśmiał, jakbym mu takie kupiła smile Ale on już starszy człowiek po 30 to wiecie - inne potrzeby big_smile

779

Odp: Buty

Ja muszę sobie kupić kaloszki na jesień. To praktyczne buty.

780

Odp: Buty

Ja mam już kilka lat jedne, ale takie przed kolano. Teraz chyba muszę postawić na takie nad kostkę.

781

Odp: Buty

Ja kupiłam kalosze nad kostkę, ponieważ dla mnie są bardziej wygodne. Teraz zastanawiam się jeszcze nad , które wykonane są z wysokiej jakości skóry. Powinny być idealne na jesień, a ich rockowy wygląd sprawi, że moje stylizacje nabiorą trochę charakteru.

782

Odp: Buty

Ja kocham szpilki, są przecudowne. Zwłaszcza lubutiny takie z czerwoną podeszwą, nie moge się na nie napatrzeć. Kupcie mi takie big_smile

783

Odp: Buty

Ja uwielbiam wysokie obcasy, a moje ulubione to buty top secret. - te ich botki są po prostu cudowne!

784

Odp: Buty

U mnie coraz mniej tych szpilek, jesienią i zimą stawiam na wygodę i ciepło

785

Odp: Buty

Ja równiez lubię ciepłe buty jesienią i zimą zamiast marznąć na przystanku w szpileczkach. Kupiłam ostatnio śliczne i ciepłe kozaczki na enbutique - są to znane marki w niższych cenach wink

786

Odp: Buty

[img]//www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/0/2/16720_2.jpg[/img]

Świetne botki od Merg. Pewnie, że kwestia stylu, to trzeba tylko jakoś z głową sobie dopasować. Akurat u mnie to się zdecydowanie sprawdza. I ogólnie lubię buty w takich klimatach.

787

Odp: Buty

Poluje teraz na zimowe buty , czekam na promocje!

788

Odp: Buty

Ostatnio lubię muszkieterki, mam już 4 pary:)
A promocje są ciągle np. na buu.pl, bez przerwy wysyłają mi maile z ofertami..

789

Odp: Buty

Ach buty to również i moja słabość. Uwielbiam je! Ostatnio kupiłam szpileczki, które ubiorę na wigilię - jestesmodna.pl/buty/czolenka/na_szpilce/lustrzane_szpilki_ekskluzywne_le05_dk_grey.html Są tak piękne, że mogłabym na nie ciągle patrzeć.

790

Odp: Buty

Dla mnie szczerze mówiąc oba te cechy czyli wygląd i wygoda są ważne, no ale jak już miałabym wybierać, to chyba jednak bardziej bym się skłoniła ku wygodzie smile

791

Odp: Buty

Pewnie, że tak! No Kazar ma świetne buty!

792

Odp: Buty

Dla mnie przede wszystkim sportowe. Polecam zakup oryginalnych, modnych i sportowych butów
To sklep godny zaufania, naprawdę warto. Wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Satysfakcja gwarantowana. Polecam.

793

Odp: Buty

A to ja wolę botki. Sportowe to trampki Converse, ale nie do pracy.

794

Odp: Buty

U mnie to zalezy, do pracy raczej takiej eleganckie, botki, szpilki etc. A na co dzień bardziej sportowe. Ostatnio mi się fajne adidaski w kwiaty udało kupić na smile bardzo ładne i wygodne.

795

Odp: Buty

dla mnie niby jest najważniejsza wygoda, ale to rzeczywiście nie zawsze idzie w parze z wyglądem, więc staram się znaleźć złoty środek i z reguły udaje mi się go znaleźć w wojasie. W innych sieciówkach mają bardzo ładne buty, tyle, że z reguły są kiepskiej jakości, albo są tragicznie wyprofilowane smile od czasu do czasu się na nie skusze z nadzieją, że tym razem będzie inaczej, ale niestety zawsze jest to samo tongue

796

Odp: Buty

Mała kasa, ale buciki dosyć specyficzne. Nie każdej muszą pasować.
Mój styl, mnie się podobają, ale też muszę czasami się namyśleć, jakie ciuchy będą tutaj pasowały.

797

Odp: Buty

Ja co roku kupowałam albo zwykłe szpilki albo balerinki. Jestem z nich bardzo zadowolona. Jak już się zdarzyło to kupowałam zwykłe, płaskie sandałki, a w tym roku zaszalałam i kupiłam na szpilce. Świetnie nadają się na upalne dni, a na urlopie w Hiszpanii również spisywały się bez zarzutu. Wygoda i komfort bez porównania z innymi butami, które testowałam. Gorąco polecam smile

798

Odp: Buty

Buty fajne.Podobaja mi się i widze kilka ubrań, do których mogłyby pasować.... Są to jednak typowe buty na imprezę. I na pewno nie na co dzień. Jesienią raczej nie będzie mozna w nich chodzić. Nie widzę ich rownież do rajstop ( no chyba,ze do rajstop w sprayu...).

Jesienią warto jest zamówic sobie jakieś porządne skórzane, ewentualnie zamszowe botki. Ciepłe i zakryte.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-09-29 13:43:01)

799

Odp: Buty

Dla mnie ważna jest wygoda oraz to jakie są buty tj.czy są trwałe.
Producenta u którego kupiłam te sportowe buty już znam, więc mam pewność, że ani nie zamokną, ani nie będą tarły na piętach itp.

800

Odp: Buty

Ja mam 30 par butów, więc każde zakładam rzadko - i dlatego są trwałe:)