126

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

A ja dotychczas nie nosiłam botków, ale może czas to zmienić? Zawsze albo pantofelki, albo kozaki, bez form pośrednich.

127

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Botki są wiele wygodniejsze od szpilek czy pantofli. Mam jakieś pięty dziwne że czasem jak but jest na pięcie za wysoki to mnie piłuje okropnie.

128

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja mam kilka par botków i wszystkie sa bardzo wygodne. Lubię je nosić.

129

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

To moze ja juz teraz myśląc o jesieni jakieś sobie kupie. Tego typu buty powinny teraz powoli taniec, być wyprzedawane. Moze jeszcze na wiosne też sie przyda, bo niby w ten weekend pogoda super, ale kto wie jak jeszcze będzie ;-)

130

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Weekend ma być ładny, ale faktycznie jeszcze nie ma co liczyć na prawdziwą słoneczną wiosnę. Także botki mogą jeszcze nie raz się w tym sezonie przydać.

131

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Może nawet na zblizające się święta? Chociaż wolałabym, zeby była ładna pogoda i można było ubrać sie w jakąś bardziej letnią sukienkę :-)

132

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja wolę nie liczyć na ładną pogodę, lepiej być mile zaskoczonym niż rozczarowanym smile
Chociaż ostatnio święta nie kojarzą mi się z ładną pogodą. A szkoda, bo chciałoby się ładnie ubrać i pochwalić nowymi ciuszkami wiosennymi smile

133

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

W zeszłym roku z tego co pamiętam zajaca można było lepić ;-). A powiedzcie jakie są zwyczaje u was - świeta są okazja do ubrania się w jakieś bardziej eleganckie ciuchy, czy ubieracie się na luzie?

134

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja staram się ubierać elegancko, ale też i wygodnie. Raczej nie przesadzam z tą elegancją.
Najgorzej jest w zwykłe niedziele, jak przyjeżdżam na wieś do rodziców i zazwyczaj wtedy jestem ubrana na luzaka, bardziej sportowo. A z moimi rodzicami mieszka babcia i ona zazwyczaj to krytykuje i ubolewa nad tym, że nie mam się w co ubrać i pyta czy do pracy tez tak chodzę. A do tego zazwyczaj w niedziele mam związane włosy bo nie chce mi się ich układać tak jak to robię codziennie rano przed pracą. I zawsze kręci głową jak mnie widzi, bo strasznie nie podoba jej się takie uwiązanie kucyka.

135

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

No proszę Cię - bo w niedzielę, dzień Boży tak chodzić w nieładzie - nie godzi się ;-)

136

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ostatnio chodzę głównie w sportowych rzeczach, bo są wygodne i ciepłe, jak na tę porę roku

137

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

[quote=AnetaL]No proszę Cię - bo w niedzielę, dzień Boży tak chodzić w nieładzie - nie godzi się ;-)[/quote]

Dla mnie niedziela jest dniem, kiedy mogę ubrać się na luzaka w przeciwieństwie do całego tygodnia, gdzie jednak każdego dnia staram się wyglądac dobrze smile i tłumaczę babci, że do pracy zawsze jestem ubrana jak należy. Ale ona nie do końca mi wierzy wink

138

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Może wysyłaj babci zdjecia z pracy? ;-)

139

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Z tymi zdjeciami to całkiem fajny pomysł. Mogę robić fotki, drukować je i pokazywać babci żeby widziała jak jej wnusia elegancko się prezentuje każdego dnia w pracy. A jak mi się to pozowanie spodoba to jeszcze bloga założę.

140

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Miło bedzie znać fajna blogerkę. Działaj! ;-)

141

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Autentycznie tak jak ja chce. Taka jaka ja jestem - prawdziwa. Polecam zakup oryginalnych, modnych i sportowych butów
To sklep godny zaufania, naprawdę warto. Wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Satysfakcja gwarantowana. Polecam.

142

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja w sumie nie ubieram się w żadnym określonym stylu. Noszę to, co mi się podoba.

143

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

[quote=pelargonia]Ja w sumie nie ubieram się w żadnym określonym stylu. Noszę to, co mi się podoba.[/quote]
Ja mam bardzo podobnie smile A najbardziej lubię piżamkę lub dres smile

144

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Uwielbiam styl sportowy, przede wszystkim dlatego, że jest wygodny. Oczywiście jeśli sytuacja wymaga to wskakuje w oksfordki, spodnie w kant i koszule big_smile

145

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię i elegancko i sportowo, ale chyba częściej nosze adidasy, jednak górę staram sie dopasować troche ładniej, nie tylko bluza i dres smile Poza tym lubię klasyczne do tego własnie jakieś fajne spodnie, czy tak jak tutaj mary44 pisze - spodnie w kant, również fajnie się prezentują.

146

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja w zasadzie bardziej elegancko, a zamiast koszulek noszę bluzki wizytowe - tam są produkty wielu marek, więc nie tracę na to wiele czasu. Zawsze uda mi się coś znaleźć.

147

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

zdecydowanie podstawą są jeansy i jakiś t-shirt, najlepiej minimalistyczny, beż jakichś dużych nadruków. Uwielbiam bluzy zakłądane przez głowę, ale nie takie sportowe, racze casual smile w zimie zamiast tego najlepiej grubo dziergany sweter

148

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja lubię lekki styl, coś w stylu vintage+boho+odrobina glam smile ostatnio trafiłam na booooskie sukienki Te z frędzlami są przegenialne, cudowne na lato!

149

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja tak naprawdę co sezon wymieniam garderobę, dlatego szukam ubrań w różnych sklepach i niekoniecznie tych najdroższych, choć drogich ubrań też mam sporo. Najczęściej zestawiam je z ubraniami z sieciówek lub z second handów. Znajduję tam wszelkiego rodzaju dodatki i ubrania których nikt nie ma. Oryginalny wygląd jest dla mnie najważniejszy, a ubrania wcale nie muszą kosztować fortuny.

150

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię się ubierać klasycznie, ale z pewną dozą sportowego stylu. Noszę na przykład bluzki , w połączeniu ze spódnicami. Jest to też na swój sposób oryginalne smile