1

Temat: Darmowa chwilówka, warto brać?

Jak uważacie, czy warto jest w ogóle brać darmową chwilówkę? Bo właśnie potrzebuję kasy na remont kuchni i przydałoby się jakieś 3000 zł. Sprawdzałam już nawet ranking takich pożyczek i kilka ofert jest naprawdę interesujących. A czy Wy braliście już może taką darmową chwilówkę i na czym polega to wszystko?

2

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Nie wydaje mi się, żeby pożyczanie pieniędzy na remont wymagało chwilówki. To nie jest jakaś super pilna potrzeba, a pieniądze trzeba oddać naprawdę szybko, więc lepiej poczekać ten miesiąc, dwa, trzy i zrobić sobie remont za swoje. Takie moje zdanie. Chwilówki są dobre, kiedy na przykład zaskoczą nas wysokie koszty leczenia, albo trafia się okazja warta natychmiastowej inwestycji.

3

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

gdyby ludzie trochę poczytali o tych chwilówkach, to od razu zrozumieliby dlaczego się warto ich zaciągać.

4

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

zgadza się, takie pożyczek i generują same problemy. Tylko pozornie pomagają w rozwiązywaniu trudności finansowych.

5

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Ja jestem sceptyczna co do takich pożyczek. Łatwo ją wziąć, tylko gorzej z oddawaniem pieniędzy. Najczęściej takie "darmowe" chwilówki wiążą się z horrendalnym oprocentowaniem, a nawet jeśli spóźnimy się jeden dzień z zapłatą raty, możemy mieć poważne problemy. Ja tam wolę iśc do sprawdzonego banku, tam pożyczyć pieniądze i mam pewność, że zapłacę tyle, ile jest w umowie. Swoistym przeciwieństwem chwilówek są szybkie kredyty przez internet. Pieniądze również można szybko pożyczyć, ale pożyczkodawcą jest bank - zupełnie inny kaliber.

6

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Chwilówka chociaż owiana złą sławą, to nie jest tak naprawdę złym rozwiązaniem, taka pożyczka jest wygodna i szybko można uzyskać dodatkowe pieniądze. Oczywiście warto ją wziąć tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni tego, że na pewno będziemy mogli spłacić zobowiązanie. Można skorzystać wcześniej z porównywarki  to dobra opcja, bo dzięki temu można znaleźć naprawdę najlepszą ofertę.

7

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

W życiu nie wzięłabym żadnej chwilówki. I proszę tu nie reklamować takich rozwiązań.

8

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Nie warto. Nic nie ma za darmo nigdzie i nigdy, a jeżeli ktoś twierdzi inaczej, to jest zwykłym oszustem.

9

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

ja uważam, że lepiej trzymać się od chwilówek z daleka bo nic dobrego z nich nie wynika.

10

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

nie ma nic za darmo, poczytajcie trochę o tych chwilówkach a zrozumiecie dlaczego nie warto ich zaciągać.

11

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Nie ma czegoś takiego jak darmowa chwilówka, za nią się płaci.

12

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Super, dzięki wielkie za porady smile Na pewno się przydadzą smile

13

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

od chwilówek lepiej trzymać się z daleka bo są bardzo niekorzystne i generują same problemy.

14

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Jak ktoś ma potrzebę, to wiadomo, że lepiej wziać pożyczkę gdzie koszta sa nizsze lub w ogole ich nie ma. Ja raz brałam chwilówkę  i ogolnie bylam zadowolona. Formalności zajęły mi z małą godzinkę , no i pieniądze na koncie były tego samego dnia, więc duży plus dla nich.

Ostatnio edytowany przez KamilaPP (2017-04-27 14:02:08)

15

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Czasem nie ma wyjścia i pożyczkę trzeba wziąć. Najgorzej jest wpaść w spiralę długów, biorąc jedną pożyczkę za drugą. Ale czytałam, że można wtedy zdecydować się na konsolidację chwilówek , to bardzo ułatwia sprawę. Akurat ta firma ma sporo pozytywnych opinii, więc są godni zaufania.

16

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Zdecydowanie nie warto. Dopłacać 60% lub nawet więcej do wartości remontu tylko dlatego, że chcę go mieć na już?? Bez sensu. Ale większość bierze, bo chce i... nie umie liczyć.

17

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

ja jestem przeciwna chwilówkom, lepiej ich nie brać bo one ściągają same problemy.

18

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

To wszystko zależy od tego czy na jakich warunkach jest taka chwilówka. Może lepiej pożyczka na dowód zostanie przez was wzięta? To może być większe zobowiązanie, które zostanie spłacone w całkiem przyjaznych dla budżetu ratach smile

19

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

to jest pozbawione zupelnie sensu,grozi powaznymi klopotami i wpadnieciem w spiralu dlugow ,wiec ja bym nie brala

Ostatnio edytowany przez rosek80 (2017-05-05 16:35:16)

20

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Moim zdaniem nie...

21

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Czy warto? To z pewnością zależy od tego, w jakim celu takiej pożyczki potrzebujesz. Spora liczba osób woli odłożyć trochę pieniędzy i unikać pożyczek, jednak w wielu sytuacjach darmowa pożyczka okazać się może dość dobrym wyjściem, szczególnie jeżeli potrzebuje ktoś tych pieniędzy naprawdę szybko. Mnie zdarzało się takie pożyczki brać, nawet nie tak dawno temu i zazwyczaj korzystałam z pomocy jaką zapewniają porównywarki finansowe, można sobie nawet zaznaczyć opcję darmowych pożyczek bez BIK, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na porównywanie czegoś, czego i tak się nie chce. Super wyjście. wink

22

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

trzeba doczytać tylko dokładnie jakie są warunki, ale zazwyczaj w porównywarkach jak sowa finansowa masz wypisane odrazu jak to się rozkłada

23

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

Nie warto, odpuść sobie.

24

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

dokładnie, ja chwilówki nie wzięłabym nawet jakbym była bardzo zdesperowana.

25

Odp: Darmowa chwilówka, warto brać?

[quote=perelka1]dokładnie, ja chwilówki nie wzięłabym nawet jakbym była bardzo zdesperowana.[/quote]

A jakie osoby niby biorą takie pożyczki? Właśnie takie zdesperowane osoby, które nie mają kasy oraz licza na pomoc firmy prywatnej.... Sama rowniez jestem przeciwna dużemu zadłużaniu się. Jednak czasami jest się postawionym dosłownie pod ścianą i taka chwilówka to jedyny ratunek dla nas.

Sama darmowa chwilówka to niezła opcja. I wbrew pozorom nie trzeba tego tak szybko spłacać. Niektóre firmy oferują darmową pożyczke nawet na 2-3 miesiące.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-14 07:04:00)