1

Temat: Pobyt psa w hotelu

Czy korzystaliście może z usług hoteli dla psów? Zostawiam niebawem moja Roki w pensjonacie dla psów i zastanawiam się, w co ją wyposażyć na taki pobyt. M Proszę o komentarze osób, które mają wiedzę w tym temacie i oddawały już swoje psiaki na pobyt do hotelu dla piesków.

Ostatnio edytowany przez Africa (2016-06-12 01:55:01)

2

Odp: Pobyt psa w hotelu

Dajna sprawa, ale trochę kosztowna, lepiej oddać na ten czas pieska rodzinie albo sąsiadom, wyjdzie taniej, a opieka też będzie dobra;)

3

Odp: Pobyt psa w hotelu

No ja akurat nie mogę zostawić sąsiadom ani rodzinie, nie każdy życzy sobie psa w domu, nie każdy jest na tyle pomocny. Bliżej żyję tylko z dwiema sąsiadkami, ale mają małe dzieci uczulone na sierść. A w rodzinie, to jedynie do brata, ale on raz, że też niezbyt chętny, a dwa- sam wyjeżdża. Czasem więc nie ma wyjścia. No i czy ja wiem, czy to jest aż tak drogo? Tak więc myślę, że zapłacę gdzieś koło 395 zł za 8-dniowy pobyt psiaka. No lepiej, gdyby zostało to w kieszeni, ale przecież samego go w domu nie zostawię wink.

Ostatnio edytowany przez Africa (2016-06-12 19:05:00)

4

Odp: Pobyt psa w hotelu

Africa, a czy Ty kiedykolwiek zostawiałaś Roki na dłużej z kimkolwiek? Bo zastanawiam się jak ona będzie znosić obcych opiekunów. Mój pies był taki, że cierpiał nawet wtedy, gdy nieobecność rodziców była jednodniowa, a otaczali go inni domownicy, z którymi stale miał do czynienia. Takiego pieska nie dałoby się zostawić w hotelu.

5

Odp: Pobyt psa w hotelu

Może jest to przez niektórych uważane jako śmieszne, ale naprawdę to fajny biznes, bo wiele osób nie ma co zrobić z psiakami np podczas wyjazdu na wakacje, które się zbliżają.

6

Odp: Pobyt psa w hotelu

a ja myslę żeby w tym roku sobie pojechać na weekend do hotelu,  chcę odpocząć od rodziny i się trochę wyluzowac bez pracy, laptopa i komórki. totalny relaks big_smile zastanawiam się jeszcze tylko czy jechac sama czy np z psiakiem?

7

Odp: Pobyt psa w hotelu

Moim zdaniem taki hotel to ogromny stres dla naszego przyjaciela. Staram się wszędzie zabierać swojego psa. On lubi podróżować, a koszt jest taki sam, no oczywiście nie samolotem i nie promem w którym trzeba mieć odpowiednio przystosowaną kabinę. Nasz pies zwiedził już Polskę, Słowację, Czechy, Włochy i kraje byłej Jugosławii. Co ciekawe łatwiej można znaleźć apartament gdzie można przyjechać z psem za granicą niż w Polsce. W zasadzie tylko raz zostawiliśmy psa w hotelu na dwa dni jak jechaliśmy dość daleko na wesele.

8

Odp: Pobyt psa w hotelu

A co sądzicie o ubrankach dla zwierząt? Ja przyznam szczerze,że ubieram moją Daisy ale tylko w takie dni kiedy wiem,że marznie i teraz kupiłam jej ubranka pooperacyjne, które bardzo mi sprawdzają . Są rzeczy, które naprawdę ułatwiają dbanie o zwierzaczka. Generalnie co do ubrań to mi się podoba większość, jednak nie jestem przekonana co do ich wygody. My nosimy ubrania, bo przede wszystkim musimy, a zwierzęta nie muszą.

9

Odp: Pobyt psa w hotelu

My z reguły na czas wyjazdu oddajemy psa pod opiekę mojej mamy. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby odmówiła, tym bardziej, że bardzo lubi naszą psinkę big_smile

10

Odp: Pobyt psa w hotelu

A czy nocowała może któraś z Was w hostelu? Wiecie, czy zwierzęta są tam może mile widziane? Bo głupio mi o to tam dzwonić, a w razie czego będę musiała zorganizować opiekę nad pieskiem.

11

Odp: Pobyt psa w hotelu

Coraz więcej hoteli przyjmuje też zwierzaki, oczywiście z jakaś dopłatą. A zapytać zawsze można, to nic zdrożnego. Inaczej na miejscu może się okazać, że pies zostanie przy budzie:)

12

Odp: Pobyt psa w hotelu

Ale jak coś zniszczy to mogą być duże koszty. Lepiej psa nie zabierać na wyjazdy.