401

Odp: słodycze

Masz rację bo ja pomimo wszystko zawsze jej szukam z nadzieją że może znowu jest dostępna wink

402

Odp: słodycze

Moze zresztą sie zdarzyc tak, że przy jakiejś okazji znowu jej troche zrobią. Jeśli tak bedzie - zrób sobie wtedy mały zapas :-)

403

Odp: słodycze

Od maja planuję ograniczyć czekoladę więc do półek z czekoladami nawet nie będę podchodzić wink

404

Odp: słodycze

Kostki które zostały zjadłam zaraz po powrocie z pracy i na dodatek w drodze do domu kupiłam ptysie nadziewane i też od razu je zjadłam.

405

Odp: słodycze

A ja tak lubię ptysie i mam takiego głoda na słodycze... Może jutro ciacho zrobię bo już nie wytrzymuję wink

406

Odp: słodycze

A ja tak się najadłam tymi ptysiami że leżę teraz na kanapie z telefonem w ręku i odpoczywam. Ciężka się zrobiłam ☺

407

Odp: słodycze

linea, jakąś książkę sobie przynajmniej do tego leżenia i trawienia na kanapie weź ;-)

408

Odp: słodycze

Również bardzo lubię czekoladę, ostatnio najbardziej smakuje mi gorzka smile . W pracy na chwilkę odpoczynku lubię podjadać "słodkie chwile" big_smile Dziś mam malinową, mniam big_smile

409

Odp: słodycze

A wiecie ze dziś jest Dzień czekolady? big_smile

410

Odp: słodycze

Dobrze, że nie wiedziałam, bo jakbym zaczęła świętować, to na jednej  tabliczce na pewno by się nie skończyło big_smile

411

Odp: słodycze

Ja świętowałam ale z umiarem choć "głosy" zmuszały mnie do zjedzenia większej ilości czekolady "Jeeeedz, zjedz mnieeeee... Dzień Czekoladyyy..." wink

412

Odp: słodycze

U mnie święta też nie obyły się bez słodkiego. Za dużo wszędzie go było. A myśle sobie no w święta mogę zaszaleć. Ale umiar był!!!

413

Odp: słodycze

Ja też nie wiedziałam, że jest dzień czekolady i dobrze, bo pewnie obżarłabym się jak głupia i nawet wyrzutów sumienia bym nie czuła ;-)

414

Odp: słodycze

ehhh, a tłuszczyk przybywa... no cóż... Osobiście dawno nie jadłam czekolady ani słodyczy, choć czasem bardzo mnie do nich ciągnie. Ale sięgam wtedy po banana lub innego owoca smile

415

Odp: słodycze

Uwielbiam słodycze, nie będę ukrywać wink Ale staram się wybierać racjonalnie i zdrowo. Bardzo lubię na przykład ciastka (jak ktoś tak jak ja, jest fanem kokosa, polecam wypróbować ciastka owsiane z wiórkami kokosowymi - mistrzostwo) Fajne w tych ciastkach jest to, że nie dostarczają pustych kalorii, jak większość słodyczy. Zawierają za to sporo witamin, błonnika, więc na takie słodkości można sobie pozwolić bez wyrzutów sumienia.

416

Odp: słodycze

dziewczyny a ja jestem uzalezniona chyba od batonikow. uwielbiam wszystkie. w mojej szufladzie w pracy pałętają się różne na różny apetyt i nastrój smile to dosłownie szafeczka rozkoszy smile no ale wiadomo że nie sluzy to mojej diecie, dlatego postanowilam zrobic wlasne batoniki z ziarnami i troszeczke w zdrowszej wersji. Są naprawde swietne! slodziuskie i mega sycące smile zrobilam blaszke, ktora rozeszla sie w mgnieniu oka!

Ostatnio edytowany przez karola412 (2017-06-01 13:25:30)

417

Odp: słodycze

Od słodyczy ciężko uciec, choć znam osoby, które nie lubią jeść czegoś słodkiego. Szczerze im zazdroszczę silnej woli, bo moja zawsze zaprowadzi mnie na manowce i coś dziabnę, choć nie powinnam.

418

Odp: słodycze

Ja sobie ostatnio robię kulki mocy. Jedna taka kuleczka skutecznie zmniejsza mój apetyt na słodycze.

419

Odp: słodycze

Coooo robisz? Co to są kulki mocy? Z czego to się robi?

420

Odp: słodycze

Raz na jakiś czas sobie podjadam. Zwykle jest to czekolada albo jakieś ciastka, które sama upiekę ( uwielbiam na przykład piec ciasteczka owsiane.....).

Mam równiez niesamowitą wprost słabość do paluszków
Słodycze są niedostępne w sklepach stacjonarnych ( raczej) ale jest opcja zamówieia ich sobie przez internet. Raz na jakiś czas pozwalam sobie na odrobinę takiego luksusu smile
Moje ulubione to te o smaku mango

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-06-20 14:23:19)

421

Odp: słodycze

[quote=niechcemisie]Coooo robisz? Co to są kulki mocy? Z czego to się robi?[/quote]

To są takie mini, zdrowe słodkości, które dostarczają dużo energii i składników odżywczych. A najczęściej robi się je z bakalii.

422

Odp: słodycze

Czy jest tutaj jakaś dobra osóbka, która podpowie mi czy próbowała już bezglutenowych słodyczy i czy warto? smile Jakie jest Wasze zdanie?

423

Odp: słodycze

Oj i to sporo. Powiem Ci ze wynajduje ciągle kolejne ( szczególnie takie z kruszonką ponieważ takie ciasto może postać sobie trochę dłuzej i jest świetne do kawy).

Najlepsze połaczenie to: kruszonka, truskawki oraz czekolada. Normalnie rozpływa się w gębie smile

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-05 06:59:03)

424

Odp: słodycze

zawsze mam w domu dobrą czekoladę, minimum 70% kakao, jak mnie najdzie ochote na słodkie, jedna kostka tej czekolady wystarczy, ja jestem zadowolona bo zjadlam słodkie, a ta czekolada jest zdrowa, więc nie ma wyrzutów sumienia. rzucam się raczej na rzeczy słone, chipsy to moje przekleństwo.

425

Odp: słodycze

Zamieniam słodycze fit deserami, głównie na bazie jogurtu naturalnego plus chia - mój hit ostatnich miesięcy. Oczywiście dodaje tam co chcę - suszone albo świeże owoce, musli albo kasze jaglaną, płatki owsiane czy gorzka czekoladę (ociupinkę).  Kusza tez promocjami, więc tym bardziej warto do nich zaglądać , również na ich bloga