1

Temat: Darmowe doładowania?

Podobno krążą po sieci. Tylko gdzie ich szukać? Podpowiecie jakieś na play? big_smile

2

Odp: Darmowe doładowania?

Chyba to te z anonsów panów, którzy chcą żebyś im w zamian wysłała swoje nagie fotki wink

3

Odp: Darmowe doładowania?

No nie wiem. Znalazłam o tym info na kilku forach. Podobno odblokowuje ten kod darmowe rozmowy i sms we wszystkich Play na kartę. Ktos ma Play żeby przetestowac? big_smile

4

Odp: Darmowe doładowania?

No chyba sobie żartujesz, że nagie lol.  Ale w jakiej ofercie na kartę? Każdej czy to obo?

5

Odp: Darmowe doładowania?

Na necie jest info, że działa i że te osoby co aktywowały maja sms ze usługa właczona i zacznie działać do 24h. Ciekawe... Zastanawiam się czy startera nie kupic.

6

Odp: Darmowe doładowania?

Widziałam wpisy, że zaczęło komuś działać, więc chyba faktycznie warto spróbować, póki Play się nie połapał i nie wyłączył. smile

7

Odp: Darmowe doładowania?

Nie ma czegoś takiego jak darmowe doładowania.

8

Odp: Darmowe doładowania?

To są fejki wszystko ty im dajesz numer a oni ci jakąś płatną subskrybcję wysyłają.
___________________
Co jest najśmieszniejsze w ludziach? Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. [...] Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

Ostatnio edytowany przez jowitawita (2015-06-27 11:09:28)

9

Odp: Darmowe doładowania?

Ja mam zablokowane takie numery. Założyłam blokadę na stronie operatora i teraz, jeśli będę próbowała wysłać sms na nr uruchamiający usługę, sms nie zostanie wysłany. Na inne nr specjalne mam odblokowane, przykładowo konkursy, ale na nr włączający usługę wysyłająca do mnie zwrotne płatne smsy nie pójdzie. Nawet zdarzyło się, że mnie to uratowało przed oszustami podszywającymi się pod promocję Rossmann.

10

Odp: Darmowe doładowania?

Naprawdę wierzycie w to, że to jest rzeczywiście za darmo? Ja wolałabym się jednak na czymś takim nie naciąć. Bardziej przekonana jestem do tradycyjnego doładowania konta w kiosku, w którym mają odpowiednie terminale.

11

Odp: Darmowe doładowania?

nie ma nic za darmo, jak dla mnie to ściema jest.

12

Odp: Darmowe doładowania?

Zdecydowanie łatwiej będzie wam wykonać przelew czy też doładować telefon , to bardzo fajna platforma. Można sobie na niej zaplanować przelewy na czas przyszły. Ja osobiście często zapominam o rachunkach, także uważam to za całkiem ciekawą alternatywę smile

13

Odp: Darmowe doładowania?

ja doładowuję telefon przez konto bankowe i nie płacę przy tym żadnej prowizji. To bardzo wygodne.

14

Odp: Darmowe doładowania?

Ja też doładowywałam przez konto w banku ale myślę, ze to o wiele korzystniejsza opcja bo konto jest wazne bezterminowo.
W darmowe doładowania nie wierzę smile

15

Odp: Darmowe doładowania?

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam...

16

Odp: Darmowe doładowania?

najkorzystniej jest doładowywać konto przez bank, każdy ma teraz specjalną zakładkę z doładowaniami i można to robić bez prowizji.

17

Odp: Darmowe doładowania?

Fajna opcja - ja dotąd kupowałam w sklepie czy kiosku...

18

Odp: Darmowe doładowania?

A ja hestem za tradycyjną formą doładowań, nie ma problemu z zakupem kodu w mojej okolicy.