1

Temat: Lekcje tańca przed weselem

Chodziłyście na kurs tańca żeby lepiej wypaść przed gośćmi na swoim weselu? Czy poszłyście na żywioł?:)

2

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Ja bym się wybrała na pewno, bo taniec nie jest moją mocną stroną..

3

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Proszę: http://skalskidance.pl/oferta/ Zajrzyj sobie do nich, może coś wybierzesz. Moim zdaniem przed weselem należy pójść na kurs, by zaskoczyć swoich gości i ładnie zatańczyć ten najważniejszy taniec życia.

4

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Teraz to każdy chodzi na taki kurs tańca. To jest podstawa. Myślę, że mało kto by był odważny na aż taki spontan. Moja koleżanka ostatnio mówiła, że wybiera się do http://www.taniec-towarzyski.com na zajęcia. Myślę, że w takich miejscach to i układ ułożą i piosenkę dobiorą.

5

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Chodzę na kurs tańca przed ślubem... brata smile Jeśli macie karty np multisport to sprawdzajcie szkoły tańca w swoich miejscowościach bo może nie będziecie musiały płacić za kurs:) Ja tak chodzę. Wpłaciliśmy tylko kaucję zwrotną 60zł/os.

6

Odp: Lekcje tańca przed weselem

Jeżeli ktoś jest "noga" z tańca to jak najbardziej polecam. Moje wesele dopiero za rok ale już teraz zapisałam się na kurs tańca z moim narzeczonym. Bardzo nam się spodobało tańczenie, a wcześniej kompletnie nie umieliśmy. Teraz szukam jakiś  butów do tańczenia dla siebie, możecie coś polecić ? Słyszałam o Dance Naturals kojarzycie buty ?