101

Odp: Problem ze wzwodem

Ja cierpię na zapalenie spojówek i jakoś trzeba sobie z tym radzić. Wiele ciekawych porad na temat leczenia można znaleźć i internecie. Dzisiaj znalazłam http://www.mojeoczy.pl/dolegliwosci-ocz … y-leczenie
gdzie jest wiele porad na temat leczenia oraz też wszystkie objawy. Warto zajrzeć i sprawdzić czy pierwsze objawy zapalenia spojówek nie dotyczą właśnie nas. Nie można tego lekceważyć.

102

Odp: Problem ze wzwodem

Nie wiem, czy już pisałam w tym wątku, ale problem z potencją to poważna sprawa. Mnie o mało przez to nie zakończył się długoletni związek, ale są takie tabletki jak kamagra http://shop-kamagra.pl/pl/p/Super-Kamagra-2in1/124 i w wielu przypadkach wystarczą. Gorzej, gry problemy z potencją mają związek z psychiką, bo wówczas bez wizyty u specjalisty się nie obejdzie..

103

Odp: Problem ze wzwodem

Mój facet miał kilka razy problemy ze wzwodem gdy brał jakieś odzywki na siłownię hmm
Na szczęście problem minął gdy odstawił te leki. Szukałam jednak leków na potencję w sieci. Podobno te tabletki sa bardzo skuteczne i jeśli twój facet nadal ma problemy to możesz z nim o nich pogadać. Zaszkodzić nie zaszkodzą a mogą pomóc.

104

Odp: Problem ze wzwodem

Trochę jesteś za młody na takie problemy .Ja na twoim miejscu poszłabym do urologa to nie jest w dzisiejszych czasach nic sprośnego .
Niech Cię zbada i wypowie się na ten temat ,może coś poradzi w końcu jest specjalistą

105

Odp: Problem ze wzwodem

Są specjalne suplementy, które można stosować. Mój mąż regularnie bierze te tabletki - http://intymnosc.pl/yohimbe-500mg-90tab … p-702.html i mu służą. Żadnych skutków ubocznych nie ma, a korzyści odnosimy oboje wink

106

Odp: Problem ze wzwodem

To trzeba iść do lekarza z takimi problemami a nie się na forum dzielić. Przez internet nikt Ci nie pomoże smile