26

Odp: Jaki hotel w Poznaniu polecacie?

Ja również polecam Blooms w Poznaniu - bardzo fajny i czysty hostel, ładnie urządzony, z sympatyczną obsługą. Poza tym bardzo smaczne śniadania w cenie pokoju i darmowy parking. Na pewno zatrzymam się tam następnym razem smile

27

No wreszcie coś innego niż ten przereklamowany Włoski:)

28

Hm, no ja to w hotelach nie sypiam, korzystałam ze schroniska w Poznaniu (na Jeżycach). Było naprawdę ok. smile

29

W Poznaniu jest wiele dobry hoteli. Ja zawsze korzystam z tej listy wwwnoclegi24h.pl/miasto_Pozna%. Tam dobieram sobie cenowo co mi odpowiada i wtedy kontaktuje się w sprawie rezerwacji. Wiem jednak, że jest tam sporo miejsc, w których można się zatrzymać, więc pewnie nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego lokum.

30

Mnie interesuje na te moment hotel w Gdańsku, niedrogi, z ładnym widokiem, bo za tydzień o tej porze będę tam jechać na 3 dni. Polecicie mi coś fajnego?

31

OW Bursztyn, najtańsze noclegi zaczynają się od 50 zł., warunki całkiem znośne

32

Ja niedawno znalazłam tani nocleg w Poznaniu na nest.poznan.pl. Wydaje mi się, że taniej niż w Nest nie da się przenocować. 80 zł za osobę to bardzo mało szczególnie, że pokoje są bardzo ładne i do centrum jest blisko. Chciałam nocować w jednym z hoteli niedaleko PKP ale ceny są kosmiczne.

33

faktycznie dominuje hotel Włoski wink ja mogę polecić inny, a w zasadzie inne - tu jest wyszukiwarka i system rezerwacji hoteli w Poznaniu  accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm- kilka razy zamawiałam, te, w których byłam były tanie i czyste no i komfortowo wyposażone. Może komuś się przyda.

34

Moim zdaniem najlepiej jest szukać noclegów na booking.com, bo tam zawsze można znaleźć świetne oferty smile.

35

jeśli szukasz faktycznie hotel w Poznaniu to zdecydowanie polecam hotel adler

36

W okolicach Poznania pochlebnymi opiniami cieszy się hotel Sułkowski. Mnie szczególnie zainteresowała ich oferta weselna  . Piękna okolica, jezioro, plaża. Do tego bardzo ładne sale weselne i profesjonalna obsługa. 27 września odbędą się w tym hotelu II Weselne Dni Otwartych Drzwi . Wtedy będzie można przekonać się na własne oczy, jak to wszystko wygląda.:)

37

Ja wolę trochę oszczędzić często więc wybieram schroniska i hostele. A w Poznaniu akurat jest fajne miejsce - czyste, wygodne i w super lokalizacji. To Art Hostel http://www.art-hostel.com.pl/ . Położony jest w centrum - wszędzie blisko, wygodnie dojść do knajpek czy restauracji. Ceny mają bardzo rozsądne - płacąc za nocleg dostaje się śniadanie za free.

38

Jeśli chodzi o hotele w Poznaniu to polecam puro. Oferta tego hotelu jest bardzo atrakcyjna, no i znajduje się on bardzo blisko starego rynku. Sama myślę nad spędzeniem tam sylwestra. Poznań to molje ulubione miasto. Nie jestem za spaniem w schroniskach albo hostelach tam warunki są naprawdę nieciekawe.

39

Ja w grudniu się tam wybieram i szukam już noclegu.

40

Spałam kiedyś w Hill możesz sprawdzić ceny na http://hillinn.pl/ bardzo fajne miejsce fantastyczny widok z tarasu wszystkie potrzebne gadżety są na miejscu (kawa herbata w pokoju, przechowalnia bagażu wifi nawet pralka)

41

A znacie może hostele w Poznaniu przypominający ten hostel w Katowicach? http://mariacka13.pl/
Chodzi mi o to, żeby pokoje posiadały swój unikalny design powiązany z regionem poznańskim smile Byłoby miło spędzić noc w takim miejscu.

42

Wprawdzie nie w Poznaniu a we Wrześni ale moge polecić http://www.hotelwrzesnia.pl/ mąż spał kiedyś u nich i było ok smile

43

Mi sie nigdy nie chciało szukać nic nowego i w Poznaniu zazwyczaj sypiałam we Włoskim, ponoć przereklamowany, moze, ale standard dobry, obsługa miła i wszędzie blisko :-)