26

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Oczywiście co kto lubi, ale ta się wydaje do przesady prosta - nie pasowała by mi do ciuchów.
Bardzo modne są teraz plecakowe torby. Wasze klimaty czy nie bardzo? Moim zdaniem wyglądają świetnie, są funkcjonalne i na pewno wizualnie bardziej mi odpowiadają.

27

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Ja lubię mieć dużo toreb w swojej garderobie, ponieważ pasują na wszystkie okazje. Ale duże też mam, ponieważ czasem muszę zabrać więcej ze sobą rzeczy niż zwykle.

28

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Jeszcze jedna prosta, ale jak ładna . I chyba w takich siła. Bo torebki przesadzone, dziwne i tak szybko się nudzą i przestają podobać. Mylę się?

29

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

ja lubię Monnari, chociaż nie wiem czy wszystkie są skórzane, ich jakość jest świetna. Poluję też na promocje, więc za torebkę wychodzi mi tyle, co za tą z sieciówki, a jakość 10x lepsza

30

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Uwielbiam torebki ,mam całą szafę a i tak nie wiem którą wziąć. Dlatego dalej poszukuję.W lecie z torebka jest obowiązkowym trofeum z wakacji. Teraz w okresie zimowym przeglądam internet
Tam też można znaleźć fajne sztuki.

31

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Jeszcze jedna śliczna torba, która robi mega różnicę
Podobają wam się takie klimaty? Akurat jak dla mnie wygląda to genialnie.
Jak je oceniacie?

32

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Hmm, bardzo fajna torebka, taka jak lubie :-)

33

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

A te od Zuzi Górskiej? Drogie, ale wysokiej jakości.

34

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Jeżeli szukasz skórzanych torebek i nie chcesz wydać fortuny to zdecydowanie powinnaś zajrzeć. Mają retro torebki, ze skóry licowej, włoskie, polskie, kolorowe, czarne, brazowe no naprawdę co dusza zapragnie. Kupuję w tym sklepie już jakiś czas dla siebie i dla męża i jeszcze ani razu się nie zawiodłam i co fajne można do nich zadzwonić i jak masz wątpliwości to Ci podpowiedzą.

35

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Tutaj macie fajny przykład jeszcze -
Bardzo lubię małe torebki również z tego względu, że dzięki temu nie noszę ze sobą wielu zbędnych rzeczy.

36

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Proszę świetny przykład -
Myślę, że ładna, estetyczna, wygląda, ciekawe kolory, ale oczywiście każdemu może pasować całkowicie inny typ.
Ta jest moim zdaniem mega.

37

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Nie przepadam za torebkami ze skóry naturalnej. Wiem, ze są one wytrzymałe jednak wolę stawiać na zwyczajny materiał lub substytut skóry. Jeżeli szukasz jakiś ładnych torebek to uważam, że warto sobie zajrzeć tutaj . Mają tam dość duży wybór bielizny, sukienek oraz właśnie torebek. Jest to świetny sklep dla każdej kobiety. Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie smile

38

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

A ja właśnie bardzo lubię torebki ze skóry naturalnej. Sa o wiele bardziej wytrzymałe i wyglądają o wiele leoiej niz torebki z tworzywa Poza tym przyzwyczajam sie do rzeczy i wolę soboie kupić jedną porządna torebkę skórzaną raz na dwa, trzy lata. Nić co kilka miesięcy kupowac sobie torebkę z ceraty, która bedzie się szybko przecierała....

Najlepiej polowac na torebki w sklepach internetowych. Są w o wiele korzystniejszej cenie niż kupowane w sklepach stacjonarnych (gdzie często płaci się jedynie za znaczek.....).
Zerknijcie sobie na przykład tutaj: - w sklepie mają dobre ceny

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-09-25 13:58:30)

39

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Na Merg.pl są chyba właśni włoskie skórzane torebki, plus jeszcze Zalando, ale tam to już raczej markowe jak MK

40

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Dziewczyny a co myślicie o torebkach od Tous? Bardzo spodobał mi się jeden model https://touspolska.pl/torebki/klasyki/torebka-tous-brunock-chain-595810119, ale nigdy wcześniej nie kupowałam torebek tej firmy ani w tej cenie smile nie mam rozeznania, ale dostałam świąteczną premię w pracy za dobre wyniki i chcę sobie kupić jedną, a porządną torebkę. W końcu kto mi zrobi lepszy prezent na święta niż ja sama big_smile napiszcie proszę jeśli któraś z was kupowała stamtąd torebkę. Chciałabym poznać wasze opinie nim zamówię w e-sklepie.

41

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Moim zdaniem jest śliczna - https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/3/0/67003_4.jpg
Niby prosta, ale za to ma w sobie to coś - mam na myśli kolor, styl.
Nie jest to torebka byle jaka. Nadaje się na normalne wyjście i na coś poważniejszego.

42

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Ja kupuję z eko skóry - taniej i w zgodzie z etyką odnośnie zwierząt - np. w Brytyjka.pl, Moodo.pl

43

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

kuknij na markoweobuwie.com.pl zwykle sa fajne i nie drogie

44

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

może coś znajdziesz w markoweobuwie.com.pl sporo tam torebek i torebeczek;-)

45

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

ja kupuję na olx, allegro, bo jest dużo taniej

46

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Czasem też u producentów są wyprzedaże