26

Odp: Jakie fajne akcesoria do kuchni

Możesz podesłać linka? smile

27

Mnie podobają się przyprawniki na drewnianej półce, są takie swojskie:)

28

Ja ostatnio zaopatrzyłam się w dwie nowe formy do ciast. Kupiłam keksówkę którą można rozsuwać od 20 do 35 cm big_smile oraz formę na babkę. Obie formy kupiłam w sklepie e-oetker.pl, polecam są świetnej jakości.
https://e-oetker.pl/411-large_default/forma-do-pieczenia-babki-gugelhupf-srednica-22-cm-od-dr-oetkera.jpg
Na święta będę piekła same babki big_smile

29

Rozsuwana keksówka? O tym jeszcze nie słyszałam big_smile

30

akcesoria kuchenne często zamawiam sobie w Duka, szczerze to i na prezenty zdarza mi się u nich kupowac. Ostatnio kupiłam taki taki stojak na wino https://dukapolska.com/tekstylia-i-deko … ki-na-wino . Świetnie się sprawdza

31

Tylko dla mnie w tym sklepie jest zdecydowanie za drogo. A jakość bynajmniej nie rekompensuje tej ceny.

32

Fajna ta keksówka na pewno sie na nią skuszę. Ja lubię kupować akcesoria kuchenne w Ikei.

33

Ja zanim zdecydowałam się na zmiany w  kuchni postanowiłam poszperać w necie i znalezć ciekawostki pomocne przy remoncie i aranżacji kuchni. Trafiłam na bardzo ciekawy blog wszystko fajnie opisane a artykuł bardzo pomocny dzięki temu też zmieniłam wystrój kuchni i kupiłam nowe wyposażenie i akcesoria co zmieniło wygląd.

34

Na stronie sklepu masz teraz dużo nowości  i możesz zamówić do domu albo kupić stacjonarnie, bo pewnie w Twoim mieście jest.

35

Teraz jest w sklepach tyle różności, gadżetów, udogodnień i możliwości że aż ciężko zachować umiar wink Ostatnio w Ikei oczopląsu dostawałam wink Wszystko takie wiosenne, kolorowe i porobione wystawy z pięknie zastawionymi stołami świątecznymi. Ogólnie lubię Ikea i podobają mi się rozwiązania, które proponują.

36

A znacie taki sklep TESCOMA? Ja uwielbiam po nim chodzić i wygrzebywać różne cuda. Zawsze znajdę jakiś nóż do serów albo silikonową podkładkę, która w sam raz do kuchni pasuje smile

37

Ja kupowalam swoj sprzęt do kuchni w wsklepie wasserman.eu jest tam praktycznie wszystko, czego można potrzebować do domu. zamawialam tam zarówno maly sprzę AGD jak i nawet akcesoria kuchenne.

38

Jest wiele fajnych akcesoriów do kuchni więc nie wiem co najlepiej Ci doradzić. Musisz sprecyzować to lub po prostu zajrzec  i zobaczyć co ciekawego mają. Wiem, ze asortyment jest tam dość duży i ceny dość przystepne więc na pewno coś dla swojej kuchni znajdziesz sad

39

Co do noży, to nie jestem przekonana czy takie, które można naostrzyć dwa razy do roku w ogóle istnieją, osobiście kupowałam takie z bardzo dobrych firm i być może źle je użytkowałam, bo także dość często musiałam je ostrzyć. Jeśli chodzi o inne akcesoria, to jestem straszną gadżeciarą i lubię kiedy wszystko do siebie pasuje rzeczy do wnętrz, wnętrza do rzeczy. Dlatego też lubię podpatrywać, śledzić nowości. Często zaglądam do ulubionych sklepów, jak i innych miejsc typu blogi, w których znajduję inspiracje i propozycje. Po lekturze kilku wpisów zdecydowałam się odświeżyć taras i teraz czekam tylko na piękną pogodę,żebym mogła się nim w pełni cieszyć.

40

Ja znalazam bardzo ciekawe, nowoczesne chlebaki i deski do krojenia w sklepie https://mykitchen.pl/akcesoria-kuchenne . Lubie takie niecodzienne rozwiązania, bardzo fajnie wyglądaja, szczególnie w nowoczesnej kuchni. Poogladajcie sobie sami co można ciekawego zobaczyć w tym sklepie. Szczególnie polecam osobom mającym nowoczesne kuchnie, możecie tam znaleźć masę fajnych dodatków.