26

Odp: Jakie fajne akcesoria do kuchni

Ciekawe jak to się w praktyce sprawdza. Swojemu chłopakowi kupiłam kubek termiczny na usb, ale od laptopa praktycznie się nie nagrzewa a w samochodzie nie próbował. Używa go jako termosu- zalewa kawę gorącą wodą i jakiś czas trzyma temperaturę.

27

Widziałam test na yt, tylko akurat nie LeFant, a innej firmy (ale bardzo podobnie wyglądał) - podgrzewa  danie w ok. 30 minut. Tak że do pracy jest w sam raz:)

28

Ja widziałam świetny fartuch z kotem. Chciałabym, żeby ktoś mi go kupił na prezent smile.

29

Możesz podesłać linka? smile

30

Mnie podobają się przyprawniki na drewnianej półce, są takie swojskie:)

31

Ja ostatnio zaopatrzyłam się w dwie nowe formy do ciast. Kupiłam keksówkę którą można rozsuwać od 20 do 35 cm big_smile oraz formę na babkę. Obie formy kupiłam w sklepie e-oetker.pl, polecam są świetnej jakości.
https://e-oetker.pl/411-large_default/forma-do-pieczenia-babki-gugelhupf-srednica-22-cm-od-dr-oetkera.jpg
Na święta będę piekła same babki big_smile

32

Rozsuwana keksówka? O tym jeszcze nie słyszałam big_smile

33

akcesoria kuchenne często zamawiam sobie w Duka, szczerze to i na prezenty zdarza mi się u nich kupowac. Ostatnio kupiłam taki taki stojak na wino https://dukapolska.com/tekstylia-i-deko … ki-na-wino . Świetnie się sprawdza

34

Tylko dla mnie w tym sklepie jest zdecydowanie za drogo. A jakość bynajmniej nie rekompensuje tej ceny.

35

Joanna Natalia napisał/a:

Rozsuwana keksówka? O tym jeszcze nie słyszałam big_smile

Naprawdę fajna forma do ciast big_smile Zobacz sobie opis w sklepie : KEKSÓWKA ROZSUWANA 20-35 CM

36

Fajna ta keksówka na pewno sie na nią skuszę. Ja lubię kupować akcesoria kuchenne w Ikei.