26

Odp: Prezent dla chłopaka?

A sam byłbyś zadowolony z takiego prezentu, serio?:)
Bo ja średnio...

27

Ja dzisiaj rano piekłam ciasteczka w ramach prezentu przebłagalnego za to, że byłam okropna big_smile

28

Ja swojego też jedzeniem przekupuję wink

29

A może złota moneta byłaby świetny prezentem? Jest to rzecz, która z czasem na pewno zyska na wartości i według mnie jest to bardzo fajna forma prezentu  z różnymi ciekawymi wzorami smile

30

Już widzę minę mojego chłopaka jak dostaje monetę w prezencie tongue No, ale co kto lubi wink

31

Chyba że miałaby nominał co najmniej 200 zł:) Wtedy by szybko ją wydał na przyjemności:)

32

Mój chłopak ma hopla na punkcie brody i intensywnie zapuszcza ją, z racji że nie długo ma urodziny myślę nad jakimś prezentem związanym z brodą ? Może jakiś trymer lub golarkę ? Czytam jakiś poradnik jaki trymer wybrać do brody i mam nadzieję że jakoś mi to pomorze w doborze odpowiedniego sprzętu. Wiem że czegoś takiego jeszcze nie ma, a dość długą ma już brodę.

33

Trymer to bardzo dobry pomysł. Polecam też kosmetyki przeznaczone do brody- mój chłopak ma balsam i olejek Roomcaysa.

34

Ja też myślę, że warto dobrze się zastanowic nad prezentem, żeby dobrze tracić. Niezłym wyjściem jest po prostu pytanie co chciałby dostać. Ja tam zapytałam męża i ten mi powiedzial, że chce antywirusa. Więc zakupiłam mu G datę w sklepie kluczsystem-sklep.pl i jest z niego bardzo zadowolony.

35

Ja mam pewien pomysł na prezent dla faceta z racji, że jest dziennikarzem sportowym to postanowiła kupić mu dyktafon  - jego aktualny już my lekko odmawia posłuszeństwa więc myślę, że będzie to idealny prezent, co o tym myślicie? Zastanawiam się tylko jaki dyktafon kupić?

36

A kup mu może antywirusa do komputera? Ja korzystam ze sprawdzonego G data, który świetnie sie u mnie sprawdza. Można go kupić w sklepie kluczystem i jest calkiem niedrogi. A taki antywirus jest niezbędny do każdego komputera.

37

Mój chłopak zażyczył sobie na urodziny słuchawki bezprzewodowe https://mp3audio.pl/ - wiec mu je kupiłam wink większość facetów ucieszy się z wielu prezentów elektronicznych wink

Ostatnio edytowany przez Agether (2017-06-05 17:22:02)

38

Skoro sam sobie tego zażyczył to miałaś łatwiej wink

39

Dobrze, jak chłopak ma jakąś pasję, to możemy wybrać jakiś prezent dla niego związany z tym hobby. Mój Tomek na przykład jest wielkim miłośnikiem sportu, regularnie biega, ale nie przywiązuje wagi do dobrego obuwia. W efekcie jego buty szybko się niszczą, a na moje uwagi, że do biegania są konieczne dobrane buty, macha ręka. Teraz się jednak zawzięłam i kupię mu porządne buty, wypatrzyłam już nawet odpowiednią parę. Jak będzie się po majówce szykował do biegania, zmuszę go, żeby założył nowe buty smile.

40

A ja w ubiegłym roku podarowałam narzeczonego bilet na koncert ulubionego zespołu i był zachwycony. Może to prezent także dla Twojego chłopaka? smile Zobacz sobie, jakie są aktualne koncerty, a bilety szybko i bez kłopotu zamówisz . Co sądzisz o takim podarunku?

41

Ja mojemu kupiłam elegancki krawat  i też był zadowolony. Tym bardziej, że wiedziałam, że szuka krawatu do garnituru z powodu zbliżającej się imprezy rodzinnej a krawat jest naprawdę ładny. Z jedwabiu o modnym wzornictwie.

42

Taka prawda, że krawat i skarpetki to uniwersalne prezenty.

43

Ja w tym roku kupowałam dla mojego lubego nowy kask na motor wink Jest zapalonym fanem motocykli, sam też jeździ, więc prezent był trafiony] , ponieważ HJC to jego ulubiona marka wink

44

Fajnie, dzięki wielkie za porady smile Z całą pewnością mi się się to przyda smile

45

Jeśli szukacie sprawdzonej oferty prezentów dla swojego chłopaka to osobiście polecam krawat - to minimalistyczny ale bardzo trafiony prezent. Według mnie lepszej opcji chyba nie znajdziecie !

46

Jak szukasz czegoś takiego na długie lata do użytkowania to może pomyśl o zakupie fajnego portfela. Takie  portfele skórzane sprawdzają się pod wieloma względami. A teraz możesz taki portfel kupić nawet z grawerem, zaglądając do niego będzie pamiętał, że prezent od Ciebie.

47

Jeżeli chcesz mu zamówić coś z elektroniki, jak ktoś wyżej mówił o video rejestratorach itp podobnych gadżetów, to jak najbardziej przyda mu się porządna karta pamięci. Pojemna karta pamięci to priorytet.

48

Swojemu zwykle kupuję koszulkę/bluzę jak upatrzę jakąś fajną. On właściwie ma wszystko, czego potrzebuje, więc poza kosmetykami, które zużywa, niewielki mam wybór big_smile Często jednak zdarza mi się zobaczyć i kupić coś, co bardzo kojarzy mi się z różnymi sytuacjami, naszymi zwyczajami, tekstami, które wspominamy i z takich prezentów bardzo się cieszy, bo w lot łapie czego dotyczą i z którą sytuacją mają coś wspólnego smile

49

Szukacie dobrej oferty sklepu internetowego z ofertą krawatów, garniturów, butów w bardzo dobrych cenach ? Jeśli tak to zajrzyjcie na ofertę, świetna opcja na udane zakupy w niskich cenach !

50

Możesz mu też kupić dobrego antywirusa jeśli lubi komputery. Fajny antywirus to G Data. MOżesz go kupić na przykład w sklepie kluczsystem. Wybierasz tylko długość licencji.