1

Temat: Studia w Warszawie.

Witam.
Co myślicie o studiach na kierunek architektura krajobrazu na WSEiZ http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-a … krajobrazu ?Studenci tego kierunku otrzymują przygotowanie z zakresu nauk przyrodniczych, rolniczych i nie tylko co umiejętnie wykorzystają w pracy zawodowej z zachowaniem zasad prawnych i etycznych. Umiejętności te pozwalają przyszłym absolwentom na kształtowanie środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb użytkowych i psychicznych człowieka. Może kierunek ochrona śrdowiska będzie lepszy?

2

Odp: Studia w Warszawie.

Świetny kierunek, bardzo na czasie! O pracę też nie trzeba się po nim martwić. Ochrona środowiska jest bardziej oklepana...

3

Czy myślisz, że uda Ci się coś osiągnąć po tym kierunku? Kierunek może i fajny, jednak ciężko się wybić w tej branży. Ja zapisałam się na kosmetologię do Szkoły Mydłowskiej. Wybicie się w tej branży jest znacznie łatwiejsze. Kobiety zawsze będą dbały o siebie, więc zawsze będzie popyt na usługi kosmetologiczne.

4

Moim zdaniem należy tak wybrać studia, aby były one zarówno ciekawe, jak i dawały spore perspektywy w zakresie znalezienia pracy.  Przy tym oczywiście mają one ogromne znaczenie dla naszej późniejszej drogi zawodowej, wobec czego na pewno warto wybrać taki kierunek jak http://www.wspkorczak.eu/szczecin-ofert … spolecznej , który umożliwi nam podjęcie ciekawej pracy.

5

A nie lepiej najpierw wybrać się do szkoły policealnej aby zdobyć zawód? Ciekawą ofertę ma między innymi centrum szkolenia optyków Piko. To proste - zdobywacie dobry zawód, potem dobrze płatną pracę, a dopiero potem idziecie na studia. Moim zdaniem to dobra kolejność.

6

Studia to jednak lepsza renoma...

7

Może zamiast studiów lepiej byłoby udać się na szkolenie? Sama zastanawiam się nad ty, czy nie wybrać się na to: Planowanie i harmonogramowanie produkcji. Tylko, czy tego typu szkolenia pomagają w znalezieniu dobrze płatnej pracy?

8

Ja studiowałam w Katowicach, ale jeśli miałabym wybierać po raz kolejny to na pewno poszłabym tam. Wybrałam kierunek dość nowoczesny. Nie chciałam robić tego co większość. Skończyłam Zarządzanie w logistyce. Mam dobrą pracę, wysokie zarobki. Nabyłam dużo wiedzy, którą dziś wykorzystuje z powodzeniem w praktyce. Polecam.