26

Odp: suplement diety

Zobaczcie suplementy w Hanoju-sklep.pl - w ten weekend jest tam darmowa dostawa:
http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowe … 7-stycznia

27

Ja już od jakiegoś czasu zamawiam proteiny. Także do takiego domowego treningu też się mogą przydać. Przynajmniej ma się większą chęć do ćwiczeń...

28

Teraz w kilku sklepach jest darmowa dostawa, przez cały weekend 12-14.02, sprawdźcie:
http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowe … -14-lutego

Ostatnio edytowany przez milagro (2016-02-12 11:59:29)

29

Dzięki wielkie za fajne porady. Nie znam się na tego typu działaniach – bardzo mi pomogliście! Niech żyje Internet smile

30

Z suplementami jest tak, że trzeba brać te które są nam potrzebne. Ważne też, żeby byly najbardziej naturalne.
Ja stosuję czysteka kreteńskiego firmy hepatica, zawsze w okresie zimowy, oraz wtedy kiedy coś mnie łapie. Zaś by mieć więcej energii Ashwagandha również tej samej firmy

31

Od dziś do 20.03 można kupić  suplementy diety i kosmetyki bez kosztów dostawy - tutaj:

http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowe … elfrodo-pl
http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowe … fasklep-pl

32

Uważam, że czasem suplementy diety są najlepszym co możemy zrobić dla swojego organizmu. Nie każdy jednak wie co warto wziąć. Wiem, że sporo osób poleca witaminki. Myślę, że warto brać takie witaminki i pomagać troszkę organizmowi szczególnie w takim chłodym okresie.

33

Warto ale z głową, najlepiej po konsultacj z lekarzem a jeszcze lepiej to przyjzec sie swojej diecie i zrobić tak by.codziennie spożywać 5 porcji warzyw i owoców.

34

kosmiczna napisał/a:

Uważam, że czasem suplementy diety są najlepszym co możemy zrobić dla swojego organizmu. Nie każdy jednak wie co warto wziąć. Wiem, że sporo osób poleca te witaminki. Myślę, że warto brać takie witaminki i pomagać troszkę organizmowi szczególnie w takim chłodym okresie.

Witaminy trzeba tez dobrać pod siebie. Mi np po niektórych jest nie dobrze i mnie mdli. Nie każdy może brać szen szenia nawet jesli jest tylko jednym z wielu składników.

35

Znalazłam przydatny artykuł, oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że same suplementy bez ruchu i diety nie zadziałają wink

36

lepiej postawić na zdrową dietę niż suplementy

37

Oczywiście zdrowa dieta jest podstawą jeśli mowa o schudnieciu smile ale można też wspomóc się suplementami diety nie widzę w tym nic złego. Sama stosuje magnez , zestawy witaminowe te rzeczy są dla mnie koniecznością zwłaszcza jak do zdrowego odzywienia dorzucamy treningi na siłowni bądź w domu , dodatkowo ostatnio zaczełam sięgać również po colon slim który poleciła mi znajoma smile szczególnie przydatny podczas walki ze zbędnymi kilogramami.

38

Ja dłuższy czas zaopatruję się w piperinę,  wspomaga proces spalania tłuszczu i odchudzania, polecam dla chętnych którzy chcą wypróbować taki suplement wink

39

Myślę, że bardzo ważny dla organizmu jest magnez i warto utrzymać ggo w organiźmie na odpowiedni pozomie.
Wiem, że dobrze przyswaja się  magnez . Sporo osób go poleca. Myślę, że i Tobie przypadnie on do gustu smile

40

Pytanie- możecie polecić jakieś strony, na których można znaleźć SPRAWDZONE i RZETELNE INFO na temat suplementów? Chodzi mi o strony, które nie umieszczają artykułów pod dyktando producentów, w ramach cichej reklamy,, ale takich, którym można ufać.

41

jak szukamy dobrych suplementów które pomogą nam w niedoborze i ubytku minerałów takich jak cynk i selen to spróbujcie tego preparatu . Dodatkowo jest to bardzo dobry środek dla osób chroniących swoją tarczyce.

42

Mam pytanie do dziewczyn, które mają doświadczenie z Colonem. Lepiej brać S czy C?

43

a_grestowa napisał/a:

Mam pytanie do dziewczyn, które mają doświadczenie z Colonem. Lepiej brać S czy C?

Moim zdaniem Colin Slim, bo poza babką jajowatą, ma wiele innych fajnych składników smile. Poczytaj na ich stronie. Ja bym wybrała Slim, ale kiedyś brałam C i też były fajne efekty smile.

44

Hej kbotiki!
Po ostatnim porodzie postanowiłam się mocno wziąć za siebie. Ważyłam około 89 kilogramów i po 3 miesiącach udało mi się zejść do mojej idealnej wagi 57 kilogramów smile

A więc jak to zrobiłam?

Po pierwsze - DIETA! Nie mylić z głodówką. Dzięki odpowiedniej suplementacji jetem w stanie jeść około 2,5 tysiąca kalorii co całkowicie zaspokaja mój głód a jednocześnie chudnę.

Po drugie - SUPLEMENTACJA! Zaczęłam sporo czytać naukowych raportów i innych rzeczy związanych z odchudzaniem. Jest tutaj opisany środek który wynalazł profesor Meyer za co prawdopodobnie dostanie nobla smile

Myślę, że wynik z 81 kilogramów do 57 w niecałe 3 miesiące to bardzo dobry wynik smile

Pytajcie śmiało o co chcecie a chętnie pomogę!

45

To jak dostanie Nobla, to wtedy ewentualnie rozważę. Podany przez Ciebie wynik świadczy jedynie o tym, że schudłaś za szybko i obawiam się, że niekoniecznie zdrowo. Ja bym się jojo bała. wink

A do tematu - zdecydowałam się @Jola na ten Colon Slim i dziś spróbowałam po raz pierwszy. Pewnie poczekam trochę na efekty, ale na pewno wrócę, żeby podzielić się z Wami wrażeniami. smile

46

ja na razie nie biore zadnych suplementów, ale wiem ze chlopakmi biora aminokwasy i zwykle białko, ale to raczej porzebne do treningu silowe na rozrost miesni, ja chce wyszczuplic raczej sylwetke, Chodze regularnie do Saturn Fitness, jak mam czas to 4 razy w tygodniu a jak nie to staram sie minimum 2 razy i na razie zadnych suplementow nie potrzebuje

47

A stosowałyście może dekstrozę  ? Szukam jakiegoś suplementu, który by zwiększył wydolność organizmu, wzmocnił mięśnie, przyspieszał ich regenerację po treningu. Czytałam, że właśnie dekstroza tak działa.

48

Aktualnie wspomagam się Colon C Slim i pomaga mi trochę ruszyć procesy trawienne, bo kiedy mam mało ruchu i zajadam stres, czuję się ciężko.

49

A to ja nie uznaję takich suplementów diety. Stosując je można sobie jeszcze bardziej zaszkodzić.

50

Ja nie stosuję żadnych suplementów, uważam to za zbędny wydatek. Stawiam na dobrą, przemyślanie dobraną dietę. Od kilku miesięcy korzystam z DietBox i jestem bardzo zadowolona. Zamawiam catering, paczuszka przychodzi błyskawicznie, a jedzenie jest zawsze pyszne i świeże smile