76

Odp: Jesienne przeziębienia

A u mnie znowu żadne metody domowe nie są skuteczne i muszę stosować leki które też nie zawsze skutkują tak jak trzeba. Jedyne co na mnie działa to syrop który sprawdza się przy suchym kaszlu który jest chyba najbardziej uporczywy ze wszystkiego.

77

Odp: Jesienne przeziębienia

Ja zaczynam walkę z przeziębieniem od płukania gardła. Skutecznie i szybko działa . Wystarczy płukać gardło 3 razy dziennie. Mogą to stosować wszystkie osoby powyżej 14 roku życia.

78

Odp: Jesienne przeziębienia

A syrop z cebuli? Zobacz ile dobroczynnych właściwości ma to pospolite warzywo smile

79

Odp: Jesienne przeziębienia

Syrop z cebuli, wszelkie domowe metody na początek zawsze są wskazane, dopiero jak nie ma poprawy w ciągu kilku dni idę do lekarza. Wiadomo, warto też zapobiegać i wspierać się już od jesieni suplementami ,  na tej stronie są wymienione te najbardziej potrzebne smile

80

Odp: Jesienne przeziębienia

Ja polecam aloes i cytrusy ( dużo witaminy C) smile

81

Odp: Jesienne przeziębienia

Dlatego trzeba zapobiegać a nie działać dopiero jak coś nas dopadnie. Poczytajcie o tym, piszą o tym w jaki sposób zapobiegać przeziębieniu smile

82

Odp: Jesienne przeziębienia

A no z tym zapobieganiem to jest prawda. Wielu z nas zapomina, że bakterie do naszego organizmu przenikają głównie przez nos. Dlatego ważne jest by zachować odpowiednią higienę nosa by zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczeń i alergenów, które mogą powodować różnego typu infekcje, a także alergie. A co za tym idzie rozwoju infekcji. Warto zatem zapobiegać i korzystać z takich preparatów do higieny nosa zarówno roztworów wody morskiej do nawilżania i oczyszczania jak i maść która nawilża i regeneruję podrażnione okolice nosa podczas choroby.

83

Odp: Jesienne przeziębienia

Tabletki z tranem powinny pomóc jako naturalne wzmocnienie organizmu smile  Dawniej chorowałam raz na 2 miesiące,czasami nawet czesciej. Zbyt niska odpornosc, stres w pracy, wszystko to na mnie zle wplynelo. Pewnego razu stwierdziłam ze biore sie za siebie,  zaczelam cwiczyc i dbac o swoje zdrowie smile  I mi wlasnie pomogl tran smile Trzymam kciuki tez za Ciebie smile

84

Odp: Jesienne przeziębienia

Z tymi przeziębieniami to różnie bywa, ostatnio mnie źle leczyli, dostawałam leki na wirusa a miałem jakąś bakterie, objawy takie sam jak przy zwykłym przeziębieniu a tu co innego z czasem wyszło. Następnym razem pomyślę aby zrobić sobie test crp jeżeli lekarze tego nie robią. W aptekach niby można coś takiego dostać, znajomy mi mówił, na własną rękę można sobie w domu taki test zrobić.

85

Odp: Jesienne przeziębienia

ooo tak ten syrop jest naprawdę dobrym syropkiem. Mnie wielokrotnie ratował przed nieprzespaną nocą z powodu suchego kaszlu i uwierzcie nie pomagały ani miodkowe specyfiki, ani inhalacje, nic, dopiero po wzięciu syropu przechodziło.