251

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja ostatnio pomimo mojej wielkiej niechęci zaczełam biegać smile

252

Ja regularnie biegam, nie jakieś dalekie dystanse, ale tak dla przyjemności i żeby podtrzymać wysoki metabolizm, czasem z koleżankami pogramy w siatkówkę jak znajdzie się czas. Latem jakieś spacery, różne rzeczy robimy, ja tylko nie lubię samemu ćwiczyć, bieganie to coś trochę innego bo to odwrotnie - żeby dać głowie odpocząć i się odstresować. Siłownia i takie rzeczy to nie dla mnie. wink muszę z kimś gadać i się pośmiać inaczej to żadna przyjemność wink

253

Ja wybieram się z koleżanką na Pilates do http://art-dance.pl/oferta/pilates-szczecin/ - namawia mnie od miesięcy i chyba się skuszę...

254

Jeśli chciałbyś na Mazurach wynająć odpowiedni jacht to pomoże CI w tym https://zegluj.pl/ ! Byłem w tym roku na Mazurach i udało mi się dzięki tej stronce wynająć odpowiedni jacht. Mają podpisaną umowę z jedną z firm, stąd jest taka możliwość, znajomy mi to polecił. Warto wcześniej zarezerwować wybrany model, do wyboru jachty żaglowe i jachty motorowe. Ogólnie fajna przygoda podróż takim jachtem na Mazurach i co najlepsze nie drogo !

255

Jaki sport pomaga w przyroście masy mięśniowej? Co polecacie? Czy stosujecie może to- http://www.menforma.pl ?

256

Bodybuilding, czyli ćwiczenia z ciężarami, sztangami, kettlebellem itd. - one są najlepsze na przyrost masy mięśniowej, ale trzeba się pilnować, by nie przesadzić i nie obciążać na początek organizmu wink

Ja trenuję kickboxing od prawie roku i uwielbiam to, wreszcie mam gdzie wyładować swoje frustracje z całego dnia/tygodnia smile A żeby podtrzymać formę to sama w domu robię tabatę, pilates, trochę jogi i HIIT, bo jednak sztuki walki wymagają kondycji i wydolności organizmu smile

257

Chodzę na zumbę do 3 razy w tygodniu a latem jeżdżę na rowerze.

258

Ja uprawiam wszystkie te, które mam w zasięgu ręki. Od wielu lat biegam, przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu, od dawien dawna też jeżdżę na rowerze, cztery miesiące regularnie ćwiczę na http://saturn-fitness.pl/ staram się trzymać ustalonej diety, oczywiście zdarzają się dni że mam ochotę na tonę czekolady, ale wtedy staram się to rozchodzić, oczywiście jest też tak że nie rozchodzę i po obżeram.

259

Ja bardzo lubię koszykówkę smile Codziennie biegam i chodzę na basen dwa razy w tygodniu.

260

sezon wiosna, lato biegam. sezon jesień, zima chodzę na basen. Kiedyś na początku była jeszcze siłownia ale dużo bardziej wkręciłam się w bieganie i basen.

261

cross, basen i bieganie

262

Ja staram się biegać tak 2-3 razy w tyg. Zimą powinnam chodzić na basen ale jak przejdę się raz w tygodniu to jest max a i tak większość czasu przesiedzę w saunie.

263

Ja lubię biegać i jeździć na rowerze. Czasami wycieczki weekendowe to nawet 100km jazdy. Ostatnio w internecie znalazłem fajne okulary Duatlon marki Ver Sport. Podobno mają podwójny fotochrom, świetnie dopasowują się do każdych warunków pogodowych i są super lekkie. Posiada ktoś takie? Chciałbym dowiedzieć się o nich więcej, nie sa najtańsze ale drugich takich jeszcze nie widziałem.

264

Na kręgosłup i samopoczucie nie ma nic lepszego niż basen, zapewniam smile

265

Chyba że ktoś panicznie boi się wody tak jak ja wink Osobiście chodzę na zajęcia "zdrowy kręgosłup". Są to dość spokojne zajęcia, jednak pobudzające do pracy wszystkie mięśnie podtrzymujące kręgosłup.

266

Ja duuużo biegam, odkąd załapałam bakcyla dzięki runners-world.pl. Zerknijcie sobie tam, może też załapiecie bakcyla, najwyżej wyjdzie wam na zdrowie big_smile

267

Biegam <3

268

Bardzo dużo jeżdżę rowerem, 2 razy w tygodniu staram się chodzić na basen i od jakiegoś miesiąca zaczęłam biegać.

269

Sporo biegam, szczególnie odkąd poczytałam trochę o tym na www.womenshealth.pl i www.runners-world.pl . Jakoś załapałam bakcyla po kilku artykułach, jakie tam poczytałam z pół roku i tak mi zostało. Znacznie schudłam od tego czasu

270

Ja preferuję bieganie, pół roku temu namówiła mnie koleżanka i od tamtej pory razem sobie truchtamy. Na początku miałam dodatkową motywację, bo na wadze wyskoczyło mi o dwa kilo za dużo. Teraz już biegam dla czystej przyjemności, aby pozostać w formie. Spacery to raczej okazjonalnie, od czasu do czasu zbieramy się też grupą i gramy w siatkówkę. Po sobie wiem, że jedną z najważniejszych rzeczy w bieganiu jest obuwie. Ostatnio zaopatrzyłam się na adrenaline.pl w oryginalne adidasy, polecam ich stronkę - https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobie … -7134.html . Można zamówić online, a dostawa jest błyskawiczna - ja swoje buty dostałam w ciągu dwóch dni.