1

Temat: Pomysł na ogród

Jeżeli chodzi o ogród, to mi zdecydowanie podobają się zimowe ogrody. Widziałam nawet tutaj klik kilka, bardzo fajnych pomysłów na taki ogród. Jest lepszym rozwiązaniem niż ten tradycyjny bo w nim zielenią można cieszyć się przez cały rok a nie tylko latem i wiosną.

2

Odp: Pomysł na ogród

Zimowe ogrody są piękne! Tylko z roślinnością jest dużo zachodu.

3

Odp: Pomysł na ogród

To niestety prawda. Wydaję mi się jeszcze, że tradycyjny ogród jest bardziej funkcjonalny. Można tam wstawić m. in. domki grillowe z drewnolandia.pl lub altanę i doskonale się bawić w towarzystwie rodziny czy przyjaciół.

4

Odp: Pomysł na ogród

Przepięknie wygląda taki ogród i musi sie w nim przyjemnie siedzieć, gdy za oknami śnieg po kolana. Ogród zimowy nie wyklucza normalnego, więc można zrobić jedno i drugie. Ciekawe, jaki jest koszt postawienia takiego ogrodu i roślin.

5

Odp: Pomysł na ogród

Myślę, że dobrze jest poszukac inspiracji w sieci i magazynach i dopiero zacząć działać.
Ważne jest to byś podzieliła sobie ogród na sekcję gdzie mozna będzie odpocząć i na taką, którą będzie można podziwiać.
Jeżeli szukasz jakiś fajnych mebli too ja polecam zajrzeć sobie tutaj https://gardenspace.pl bo mają duży wybór.

6

Odp: Pomysł na ogród

W sieci faktycznie można znaleźć wiele inspiracji. Ja dużo pomysłów czerpię ze stronki http://domifikacje.pl/better-life/ogrod … pomyslow/. Na przyszły rok marzy mi się altana w stylu angielskim - to tak na początek. Później myślę że całość także poprowadzę w tym samym stylu. Wiele pracy przede mną smile

7

Odp: Pomysł na ogród

Aranżacja to jedno, ale trzeba też zabezpieczyć teren po ogród. Czytam właśnie o kratkach trawnikowych na mangopress.pl i dowiedziałam się, że potrzebuję takich u siebie w ogrodzie, bo osuwa mi się podłoże. Muszę je zamówić.

8

Odp: Pomysł na ogród

A to prawda. Zabezpieczenie terenu jest bardzo istotne. Zwłaszcza takimi kratkami.

9

Odp: Pomysł na ogród

Właśnie, można jedno i drugie smile Ja uwielbiam przesiadywać w moim ogrodzie zimowym, szczególnie, keidy na dworze jest śnieg. Ta firma mi zaprojektowała oba ogrody : http://empart-ogrody.pl/oferta/ogrody/

10

Odp: Pomysł na ogród

Ja myślałam o kamieniach ogrodowych z krakowa - http://podolski-kruszywa.pl/ dużej altanie i mnóstwie roślin. Muszę jednak poczekać  do wiosny z pracami ogrodowymi. Obecnie ogród wygląda jak pobojowisko big_smile Na szczęście do wiosny niedaleko.

11

Odp: Pomysł na ogród

Jak potrzebuję coś kupić do ogrodu to zazwyczaj kupuje w sklepach stacjonarnych, a że pracuję cały dzień to nie chce mi się jeździć po mieście. Fajnym rozwiązaniem jest szukanie sklepu obok domu, u mnie akurat na Białołęce (http://usluginabialolece.pl/), to bardzo ułatwia.

12

Odp: Pomysł na ogród

Mi się bardzo podobają zimowe ogrody! Coś pięknego <3

13

Odp: Pomysł na ogród

Ja powoli szukam pomysłów na ogród, na wiosnę będę działać.
Znalazłam ostatnio kruszywa z krakowa na http://podolski-kruszywa.pl/ i chyba zamówię je na podjazd. Myśląłam też o kamieniach ogrodowych. Zatrudniacie projektantów? Ja chciałam ale ceny są kosmiczne i chyba wszystko sama ogarnę.

14

Odp: Pomysł na ogród

To prawda, projektanci bardzo się cenią, a w internecie można znaleźć tyyyle inspiracji! Jak się ma trochę czasu i wyobrażni lepiej samemu sie tym zająć i zrobić po swojemu. Może nie będzie super trendy ale przynajmniej po naszemu wink

15

Odp: Pomysł na ogród

Latem w ogrodzie przyda się również baldachim. Zobaczcie: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Namioty-h … andlowe/58 W gorące dni bez cienia nie da się wytrzymać.

16

Odp: Pomysł na ogród

Nam pomagała firma zajmująca się zakładaniem ogrodów z Kielc http://www.gardenfactory.pl/oferta/proj … e-ogrodow/ Bardzo fajna firma z fachowym podejściem ale również potrafiąca wsłuchać się w potrzeby klienta. Polecam sprawdzić realizacje na ich stronie internetowej.

17

Odp: Pomysł na ogród

JustynaGrodzka napisał/a:

Jak potrzebuję coś kupić do ogrodu to zazwyczaj kupuje w sklepach stacjonarnych, a że pracuję cały dzień to nie chce mi się jeździć po mieście. Fajnym rozwiązaniem jest szukanie sklepu obok domu, u mnie akurat na Białołęce , to bardzo ułatwia.

A to nie będzie tobie kupować online? Ja na przykład zamówiłam sobie z Euroogrodu kosiarkę http://euroogrod.com.pl/pol_m_AL-KO_Kos … 10113.html  i oprócz tego, że taniej zapłaciłam , to jeszcze nie musiałam ganiać po marketach ogrodniczych. Bo w takich małych, przydomowych sklepikach to takiego sprzętu nie mają