26

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Oczywiście wszystko zależy od tego jakiego rodzaju działalność prowadzisz. Właściewie najważniejsza forma reklamy w obecnych czasach to chyba internet!Przez internet rozumiem typową reklamę albo tez stworzenie swojej strony w sieci. Każdy właściwie biznes powinien ją mieć (np. usługi motoryzacyjne też mogą mieć dobrze zrobioną stronę internetową. Oczywiście tym powinni się zając fachowcy, którzy wiedzą jak dobrze stworzyć stronę czy też ją wypozycjonować.

27

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Telebim? Jakoś nie jestem do tego przekonana. Reklama droga, a czy faktycznie przyniesie oczekiwane efekty... Ja bym proponowała skupić się na reklamie internetowej. Jeśli masz swoją stronę to warto pomyśleć o pozycjonowaniu czy marketingu szeptanym . Dobrym pomysłem jest też fanpage. Taka reklama jest nie droga, a na pewno przyniesie efekty.

28

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Moim zdaniem dzisiaj najlepsze rezultaty daje reklama w sieci: pozycjonowanie, marketing szeptany i content marketing. Dzięki nim można liczyć na to, że nasza strona będzie pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania. Tu znajdziecie artykuł na ten temat, w którym głos zabiera prezes firmy zajmującej się pozycjonowaniem. Myślę, że można z niego poznać wiele blasków i cieni takich praktyk.

29

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Ja z bratem prowadzę firmę i reklamujemy naszą działalność w internecie oraz mediach lokalnych. Jednak to jest czubek góry lodowej, by trafić do klienta trzeba czegoś więcej. Myślę o wzdrożeniu programu lojalnościowego . Według moich danych taka metoda promocji może przynieść nawet większe rezultaty od tradycyjnej reklamy. Muszę jeszcze z bratem porozmawiać, ale najprawdopobniej to wdrożymy. Na pewno nam to nie zaszkodzi , a jest wielka szansa na umocnienie naszej pozycji na rynku smile

30

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Ja jestem zdania, że są branże, w których nie warto jest inwestować w tradycyjne formy reklamy, bo jak w taki sposób rozreklamować sklep internetowy? Może i się da, ale ogromnym kosztem, a nie sądzę, że będzie to bardzo efektywna reklama, a na pewno dużo efektywniejsza jest reklama internetowa. Sposobów na zwiększenie sprzedaży jest tak na prawdę wiele. Ja niedawno zainwestowałam w plik produktowy . Plik nie był bardzo drogi, a dzięki niemu mam spore zyski. Taki plik umieszcza się w porównywarkach cenowych, z których jak pewnie wiecie nadal sporo osób korzysta.

31

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Warto inwestować w reklamę mobilną, moim zdaniem taka forma promocji jest przyszłościowa i warto się nią zainteresować. Na stronie  znajdziecie raporty dotyczące komunikacji sms, taka platforma to dobre narzędzie do kontaktu z klientem.

32

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Najlepiej chyba rozreklamować się w internecie, bo tu jest największy dostęp do potencjalnych klientów.

33

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Telebimy są świetnym sposobem w przypadku gdy wiszą w atrakcyjnych punktach. Ważna tez jest reklama w sieci więc musisz zadbać o dobre spozycjonowanie swojej strony, ale pamiętać należy ze świetna reklama to kampania odbywająca się na przeróżnych odcinkach życia czyli i taka nowoczesna multimedialna jak i tradycyjna. Polecam świetnego partnera w tych sprawach  agencja ta świetnie poradzi sobie z reklamą twojej firmy.

34

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Jeżeli chodzi o banery reklamowe, czy też reklamy multimedialne to polecam tą firmę:
Zajmują się produkcją banerów z pleksi i PCV a także wykonują reklamy przestrzenne i świetlne. Reklamy wykonane są naprawdę solidnie, firma ma 16-letnie doświadczenie w swoim fachu i wykonuje reklamy na indywidualne zamówienia.

35

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Wydaje mi sie, ze to nie jest dobry pomysl na reklame- lepiej skupic sie na dzialaniach w internecie. Sama interesowalam sie tym tematem, chociaz spec od marketingu ze mnie żaden smile Tutaj mozesz zapoznac sie z ofertą agencji reklamowej, którą polecam- korzystalam z ich usług i w koncu zdobywam klientelę smile

36

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

mi się wydaje że ponadczasową reklamą są gadżety reklamowe takie jak długopisy, kubki itp. bardzo duży wybór takich akcesoriów jest zamawialiśmy tam bardzo eleganckie zestawy piśmiennicze z grawerem

Ostatnio edytowany przez weronikawroblewska (2016-09-12 10:46:38)

37

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Najlepszym sposobem jest zlecenie prac marketingowym na zewnątrz. Firma określa wtedy budżet i ilość prac potrzebnych na zdobycie wymaganych przez nas celów marketingowych. Według mnie tylko kompleksowe działania marketingowe wchodzą w grę, czyli coś co proponuje agencja

38

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Też uważam, że warto korzystać z potęgi jaką jest internet. Reklama w sieci to podstawa. Od czego zacząć taką reklamę? Ja uważam, że od stworzenia strony www i jej pozycjonowania. Są agencje jak np. ta, które zajmą się pozycjonowaniem naszej strony, dzięki czemu stosunkowo szybko stanie się ona widoczna w wyszukiwarkach.

39

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Zapomniałabym - znalazłam świetny artykuł o tym jak promować swój gabinet dentystyczny, może komuś się przyda

40

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Tu jest fajny kurs

41

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Akurat hosting to naprawdę groszowe sprawy. Kojarzycie Hekko? Tam z kodem rabatowym hosting z domeną ogarniecie za 40 zł w pierwszym roku, przedłużenie też jest tanie, więc nie ma co się nawet specjalnie zastanawiać.

42

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Jeśli chodzi o reklamę firmy w internecie, to sposób promocji zależy od charakteru działalności, w większości firm dobrze sprawdza się reklama w wyszukiwarkach, oraz mediach społecznościowych. Przed rozpoczęciem kampanii reklamowej dobrze zadbać o odpowiednią identyfikację graficzną marki, zwłaszcza o logotyp - to taki punkt wyjścia

43

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

W zakresie reklamy osobiście współpracuję z tej agencji
Myślę, że najlepiej będzie jak do nich zadzwonisz, spotkasz się i doradzą Ci jakie kanały byłyby dla Ciebie najlepsze.

44

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Znajomi reklamuja sie tylko w internecie. Interes im kwitnie.

45

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Najlepszy sposób to przede wszystkim internet. Spróbuj skontaktować się np. z agencją reklamową. Korzystałam z ich usług i polecam- szybko zaczęli napływać do mnie nowi klienci. Potrafią naprawić nadszarpnięty wizerunek firmy, jak i stowrzyć go od podstaw.

46

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Jeżeli nie wiesz jak prowadzić firme lub jak ją relamować to warto czytać artykuły na takim  serwisie. Jest ich tam wiele i mogą bardzo pomóc. Uważam, że warto z nich korzystać smile

47

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

Raz jeszcze - hosting wystarczy w Hekko - od razu z domeną macie do ogarnięcia za śmieszne grosze, tak więc polecam. Nie warto władować się w byle co, kwestia dopasowania pakietów. A reklama wymaga już jednak zwracania uwagi na szereg kwestii, szczególnie jeśli chodzi o jakość oferowanych usług.

48

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

A mi się wydaje, że wcale nie trzeba nakładu wielkich środków i Bóg wie jakiej reklamy, żeby przyciągnąć klientów. Mogę Wam to opisać na własnym przykładzie. Póki miałam biuro na obrzeżach Łodzi, miałam pewne grono stałych klientów, ale bez szału. W końcu postanowiłam się przenieść z firmą bliżej centrum i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Odpowiedni lokal wyszukałam za pośrednictwem tej strony, skontaktowałam się z właścicielem nieruchomości. Teraz pracuję blisko centrum, we w miarę reprezentacyjnej okolicy i zyskałam kilku nowych kontrahentów. Wierzcie lub nie, ale dobór odpowiedniej siedziby to w prowadzeniu biznesu jedna z ważniejszych kwestii.

49

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

teraz to telemarketing się fajnie u nas rozwioł, wiele firma właśnie na tej bazie buduje swoją reklamę na współpracy z firmami specjalizującymi się w contact , call center, wystarczy spojrzeć w ich portfolio i już wiadomo

50

Odp: w jaki sposób rozreklamować swoją firmę

oddaj sprawę w ręce sprawdzonej firmy reklamowej. Sam to sie naszarpiesz, stracisz czas i nie bedzie efektów.