701

Odp: Co byś teraz zjadła?

Kocham_kato uwielbiam orzechy zwłaszcza pistacjowe, laskowe, nerkowca smile I pestki słonecznika big_smile
Ja chętnie bym zjadła hamburgera big_smile

702

Odp: Co byś teraz zjadła?

Pyszne ciacho z kremem:)

703

Odp: Co byś teraz zjadła?

Świeżą bagietkę z dżemem:)

704

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zupę pomidorową z makaronem i natką pietruszki... Na szczęście już zaraz będzie gotowa smile Jeszcze się gotuje smile

705

Odp: Co byś teraz zjadła?

Na hasło, co bym teraz zjadła, natychmiast przypomina mi się gulasz, który jadłam na wycieczce na Węgrzech.

706

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja to bym zjadła cokolwiek, co da się poczuć, bo niestety straciłam smak przez przeziębienie sad Tęsknię za jedzeniem big_smile

707

Odp: Co byś teraz zjadła?

Coś na gorąco :-) ale sama nie wiem co :-)

708

Odp: Co byś teraz zjadła?

Muffinkę czekoladową:)

709

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wyjadłam ciastka, wypiłam gorący kubek i wciąż mam na coś ochotę...

710

Odp: Co byś teraz zjadła?

Teraz to tylko gorące mleczko i spaaać wink

711

Odp: Co byś teraz zjadła?

Naleśniczki z dżemem śliwkowym:)

712

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja to bym teraz zjadła  ser,  a wszczególności ten z grzybami lub ziołami smile

713

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ogromne frytki z zakazanym majonezem i ketchupem big_smile

714

Odp: Co byś teraz zjadła?

No właśnie nie mogę się zdecydować... Jedno i drugie naturalnie smaczne... Pomożecie? big_smile

715

Odp: Co byś teraz zjadła?

coś bardzo niezdrowego i bardzo słodkiego ale niestety nie wiem co, może cukierasy mix snicersy, milkywaye, marsy, bouty... Albo karmelowe lody z czekoladkami od ben&jerrys, oj coś bardzo bardzo śłodkiego smile

716

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja bym zjadła lody od grycana... Najlepiej waniliowe...

717

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mam ochotę na ciastko z bananami i czekoladą. Pyszne jest i jego zrobienie nie byłoby problemem ale mam popsuty piekarnik sad

718

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mam ochotę na tort z bitą śmietaną i biszkoptem

719

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja już najchętniej bym zjadła obiad. Ale jeszcze godzinę muszę siedzieć w pracy...

720

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja mam ochotę na gofry mmmmmm

721

Odp: Co byś teraz zjadła?

Już jestem po drugim śniadaniu tak wiec nie mam na razie ochoty na nic słodkiego (jedna porcja jogurtu z miodem mi wystarczy). Za to bardzo chętnie zjadłabym sobie jakieś mięsko z grilla. Grillowaliśmy w ten weekend ze znajomymi  i myślę,że to niedługo powtórzymy bo przez pogodę nie było okazji do grillowania w tym roku. I po prostu się chce smile
Bardzo mi posmakowała cukinia grillowana - pierwszy raz robiłam Polecam ponieważ nie jest to nic trudnego a w smaku świetne !

722

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zamierzam zrobić naleśniki z mąki ryżowej z owocami i pastą z orzeszków ziemnych . Od jakiegoś czasu staram się zwracać uwagę na to co jem i żeby produkt był naturalny smile Czuję się zdecydowanie lepiej wink

Ostatnio edytowany przez Makira (2017-05-17 18:19:59)

723

Odp: Co byś teraz zjadła?

Cokolwiek bym zjadła to i tak smaku nie czuję sad Przeziębienie + zapalenie spojówek. Mam apetyt na wszystko, na przykład słodkie zachcianki, ale ukroiłam kawał ciasta cytrynowego i nie czuję nic a nic, zjadłam loda... bez smaku. Porażka big_smile

724

Odp: Co byś teraz zjadła?

Za mną łazi coś słodkiego i jak przeczytałam o tym cieście cytrynowym... Kurcze, zastanawiam się czy czegoś nie upiec, ale chyba na jutro przełożę. Niechcemisie to z jakiegoś przepisu czy gotowiec?

725

Odp: Co byś teraz zjadła?

Gotowiec niestety tongue od kilku dni nie wychodzę z domu i wyjadam zapasy.