1

Temat: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Włąsnie zastanawiam sie gdzie najczesciej przyszli rodzice robia zakupy dla swych maluchów? Nie chodzi mi o jakies drogie galerie ale o jakieś fajne niedrogie sprawdzone sklepy, sklepy internetowe, słyszałam ze niektórzy kupują na allegro przechadzane juz ciuszki, polecacie?
Wiadomo pierwsze zakupy sporo beda kosztować, dlatego co gdzie kupić zeby było w miare tanio ? Pozdrawiam :*

2

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Bardziej opłaca się kupować na olx, koleżanka dziecku tam kupuje nawet nowe rzeczy dużo taniej niż na allegro i często z odbiorem osobistym w swoim mieście

3

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Ja nie kupuje dziecku użwanych ubranek. Wolę kupować nowe w sklepach. Jeśli dobrze poszukasz znajdziesz spore promocje oraz kupisz w bardzo dobrej cenie.
Aktualnie mają tam spore promocje na body dziecięce. Ten komplecik jest do kupienia za niewiele więcej niż 200 zł.

4

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Duży wybór mają w marketach "Pepco" nie drogo

5

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Wydaję mi się, że takie rzeczy najbardziej opłaca się kupować w internecie - jest dużo większy wybór. Cenowo też to często wygląda o wiele korzystniej, więc warto byłoby o tym pomyśleć.

6

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

No też można zajrzeć

7

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Nie raz można w Pepco dla dzieci coś fajnego kupić .

8

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Pepco jest na pewno fajne, bo tanio i całkiem dobre.
Czasem też fajne ciuszki można na lumpach znaleźć.
tym bardziej, że dziecko szybko rośnie.
Czasem nawet nie zdąży się dziecko w coś ubrac big_smile

9

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

A mogę dopytać jaki kupowaliście wózek? Tak na miejskie przechadzki sprawdzi się  x-lander

10

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Sklep Pinokio ma teraz darmową dostawę:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-20-22-maja/[/url]

11

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

A powiedźcie mi proszę, czy macie jakieś ulubione sklepy z odzieżą ciążową? Ja tak z ciekawości przeglądałam ostatnio, co można u mnie w mieście znaleźć z tego typu asortymentu, ponieważ chciałam kupić coś ładnego dla siostry, ale wybór był bardzo mizerny. Tyle dobrze, że trafiłam na sklep  gdzie na pewno wybiorę dla niej jakiś ładny ciuch. Znacie może podobne miejsca w sieci?

12

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Dziewczyny, super dzięki za podpowiedzi. A czy można gdzieś kupić online taki specjalny tort z pampersów  , czy raczej lepiej go samemu zrobić?

13

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Ubranka kupuję przez internet, na różnych stronach, często tez od innych mam jak mają jakieś nieużywane z metką:) Buciki w normalnych sklepach i nie jakieś dobre jakościowo, bo dziecko szybko wyrasta. Jedynie na zimę kupuję trochę lepsze, żeby maluch nie marzł.

14

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

A czy ktoś robił zakupy w  sklepie? Zastanawiam się, czy nie kupić stamtąd ubranka w prezencie na chrzest.

15

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Potwierdzam w Pepco jest nie drogo i spory wybór. Ale jak chcecie mieć oryginalną wyprawkę to warto się inspirować wpisami na blogach parentingowych

16

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Ja zawsze zamawiałam przez internet bo najtaniej i wybór jest spory.
Zobacz sobie chociażby ofertę sklepu, mają świetnej jakości ubrania dla dziewczynek i chłopców. Sama zastanawiam się nad zrobieniem tam zakupów.

17

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Poza ubrankami ważnym zakupem jest fotelik do samochodu. Znajdziesz bezpieczne foteliki. Mają duży wybór a ceny nie są wysokie. Foteliki rosną razem z dzieckiem i mają wszystkie potrzebne certyfikaty. Do tego dodają do nich gratisy. Bez fotelika się nie obejdzie żadna mama.

18

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Gdzie kupować ? Wszędzie chyba, ciężko to sprecyzować gdzie można robić zakupy. Ja ostatnio szukam fotelika dla swojego malucha, oglądałam mnóstwo modeli po różnych sklepach, ale takich modeli jakie znalazłam w internecie nigdzie nie ma i co teraz ? Nie wiem czy szukać dalej aż trafię na ten idealny w sklepie stacjonarnym, czy nie zastanawiać się i zamówić swój upatrzony w sklepie internetowym.

19

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Ja najczęściej kupowałam na allegro. Ale wiem że też dużo mam kupuje i sprzedaje na fb i na olx, można kupić fajne rzeczy za nieduże pieniądze. A te pierwsze ciuszki tak szybko się zmienia, że są prawie niezniszczone

20

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

hmm, ja do pepco nigdy nie zaglądałam, bo wydawało mi sie zawsze, ze jakość tych ubranek bedzie marna. Są ok? jak sie zachowują w praniu? Posty o pepco są widzę dość stare, ktoś tam teraz coś kupował i moze polecić?

21

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

W Pepco są nawet niezłe ubranka, ale mozna kupic jeszcze lepsze i taniej. Tutaj np. bardzo fajne  ostatnio kupiłam, polskiej produkcji.

22

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Ja też polecam pepco dzieci tak szybko rosną a tam są ubranka naprawde dobrej jakości smile

23

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

ja często zamawiam , mam sprawdzony sklep, szybka wysyłka no i bezproblemowe zwroty w razie niedopasowania butów czy np ciuszkow smile nie mam czasu z 3 dzieciaków latać po sklepach, a tak zamawiam i na drugi dzień kurier jest u mnie wink

24

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak nosidełko czy wózek, to warto zapoznać się z asortymentem producenta Adamex. Firma sprzedaje bardzo eleganckie, nowoczesne wózki w dobrych cenach, serwis reklamacyjny w razie problemów jest na miejscu, gondole są większe, niż w standardzie.

25

Odp: Gdzie kupować ubranka i akcesoria dla niemowląt

Ja jestem fanką tego, żeby samemu część rzeczy dla dziecka przygotować. mogą w tym pomóc tkaniny . Są dostępne w różnych kolorach i fajnych wzorach.