1

Temat: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Cześć. Mam firmę, która oferuje usługi dotyczące montażu wideodomofonów oraz kamer monitoringu w budynkach mieszkalnych. Od pewnego czasu mam stronę internetową, która jest pozycjonowana. Myślę natomiast nad kolejnymi sposobami reklamy swojej firmy. Myślałem o założeniu profilu na Facebooku. Natomiast nie mam pojęcia czy w moim przypadku to będzie skuteczne. Liczba osób, które potrzebują akurat kamer monitoringu czy alarmów nie jest aż tak duża. Tak, więc tą formę reklamy w tym momencie uznałem za mało wydajną. Może wy posiadacie jakieś interesujące koncepcje na promocję tego rodzaju działalności. Nie musi być to koniecznie w Internecie.

2

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Facebook jest konieczny, poza tym ulotki, może jakiś baner na mieście?

3

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Jeśli odbiorców nie ma zbyt wielu, to przynajmniej zaoszczędzisz na kosztach prowadzenia profilu na Fb, bo nie będzie wymagał ciągłych aktualizacji, a tylko utrzymywania go w miarę aktywnym. Nie zajmie to dużo czasu, nie będzie wymagało specjalisty, nie będzie jakoś szczególnie konieczna płatna reklama, ale profil moim zdaniem musi być, bo dziś jest on zwyczajnie wizytówką firmy.

4

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Najważniejsza będzie w tym przypadku reklama w Internecie.

5

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Myślę,że FB to wcale nie taka zła opcja, tym bardziej że jako strona możesz wypowiadać się np na tematycznych grupach, nie tyko jako sama reklama typu skorzystaj z moich usług ale także doradca. ludzie widząc że znasz się na rzeczy sami zaczną Cię ''wylapywac''. moźesz też udzielać sięna tematycznych forach, ogłaszać się w gazetach itp. weź udział w targach, zadbaj o dobry wizerunek. wybierz do prezentacji wygadane znające się na rzeczy osoby, możesz np wyposażyć je w szarfy z logo firmy  tak by wyróżniały się z tłumu. zaplanujcie prezentację waszych produktów. dobrym sposobem popularnym w ostatim czasie jest utworzenie filmu promocyjnego z pokazaniem działania produktu, jego zaletami itp. dobre do wrzucenia własnie na fb

6

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia...

7

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

zawsze trzeba stawiać na promocję bo przy tej konkurencji reklama pozwoli ci nie zniknąć na ich tle.

8

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Hm a rozważałaś coś takiego jak parasole reklamowe?

9

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

a w jaki sposob zamierzasz prowadzic fb? chyba to nie jest taki łatwy temat

10

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Reklama to nieograniczony temat. Zawsze można jeszcze coś zrobić. Polecam Ci spróbować kupić kalendarze i rozdawać najbardziej lojalnym klientom np. Mysle ze to się powinno sprawdzić i przynieść bardzo dobre efekty

11

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Zapytaj o to znajomych. Moim zdaniem to może być dość dobry pomysł smile

12

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

dzisiaj jest wiele sposobów na rozreklamowanie firmy, trzeba tylko chcieć.

13

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Warto poprosić znajomych żeby polecali firmę swoim znajomym, nawet obiecać im za to jakiś upust czy gratis

14

Odp: Reklama dla firmy z branży monitoringu

Trzeba pokazać ofertę jako coś unikalnego i dostosowanego specjalnie do klientów.