176

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ostatnio poszukiwałam łóżka do domu i znalazłem niezwykle oryginalne. Jak wam się ono podoba?

[img=łóżko]http://wymarzone-wnetrza.pl/wp-content/uploads/2012/10/oryginalne-%C5%82%C3%B3%C5%BCko.jpg[/img]

177

Odp: Moje wymarzone łóżko

Dla mnie jest to łózko zbyt oryginalne, a poza tym źle bym się czuła mając takie schody za głową.
Jestem tradycjonalistką jeśli chodzi o urządzanie sypialni.
Dlatego najlepiej czuję się w łóżku drewnianym starszego typu z wygodnym materacem i pościelą koniecznie bawełnianą z kwiatowym motywem.

178

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ja swoje łóżko wybierałem dość długo. Przede wszystkim musi być duże i mieć wygodny materac, ja swój zakupiłem w sklepie internetowym. Łóżko powinno też mieć odpowiednią sprężystość i być komfortowe.

Ostatnio edytowany przez Laudinoss (2015-07-23 08:10:36)

179

Odp: Moje wymarzone łóżko

łóżko jak to łóżko, rama nie ma przecież aż takiego znaczenia bo za komfort snu odpowiada materac. ja zawsze lubiłam ciemne zeliwne ramy i to się juz chyba nie zmieni wink

180

Odp: Moje wymarzone łóżko

Tutaj jest idealnie łóżko dla naszego dziecka

181

Odp: Moje wymarzone łóżko

Materac to podstawa dobrego snu i poduszka.

182

Odp: Moje wymarzone łóżko

[quote=weronikawroblewska]Ostatnio poszukiwałam łóżka do domu i znalazłem niezwykle oryginalne. Jak wam się ono podoba?

[img=łóżko]http://wymarzone-wnetrza.pl/wp-content/uploads/2012/10/oryginalne-%C5%82%C3%B3%C5%BCko.jpg[/img][/quote]

Chciałabym takie mieć u siebie smile

183

Odp: Moje wymarzone łóżko

Takie jak tu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url]

184

Odp: Moje wymarzone łóżko

[quote=kinga50]Tutaj jest idealnie łóżko dla naszego dziecka[/quote]

piękne łózko naprawde warte polecenia wink

185

Odp: Moje wymarzone łóżko

Duże łóżko na lato z moskitierą regulowaną wysokością zagłówka l podnóżka ,materace średnio twarde sprężynowe ,żeby układały się pod ciałem masując je delikatnie

186

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam w Warszawie łóżko polskich projektantów.
Łóżko jest drewniane, zrobione z wytrzymałej sklejki i bez użycia gwoździ. Myślę, że warto wspierać polski biznes, tym bardziej jeśli produkty są dobrej jakości.

187

Odp: Moje wymarzone łóżko

Na pewno warto stawiać na polskich producentów, jednak moim zdaniem wygodne łóżko, to jeszcze nie wszystko. Poza nim bowiem bardzo istotne są także wsypy , żeby nie latały nam piórka po mieszkaniu, a także kołdry i poduszki, żebyśmy spali w odpowiednich warunkach. Bez tego nie ma szans na zdrowy i spokojny sen.

188

Odp: Moje wymarzone łóżko

Wow, to łóżko ze zdjęcia jest super smile Taka kołyska dla dorosłych.

To i ja coś pokażę, może nie wszystkie łóżka nalezą do wymarzonych, ale niektórych z nich aż żal było nie pokazać.

Które mogłoby stanąć w waszej sypialni?

189

Odp: Moje wymarzone łóżko

Łóżko na 2 gi zdjęciu jest naprawdę magiczne. Warto jednak pomyśleć również od dobrej narzucie. W takim bowiem przypadku nie ma skrzyni na poście.Tu znajdują się ciekawe informacje na temat wyboru narzuty na łóżko. Nie warto kupować pierwszej lepszej.

190

Odp: Moje wymarzone łóżko

Wymarzone łóżko już kupiłam, teraz tylko kołdra całoroczna 200x220, narzuta i można spać jak królowa tongue

191

Odp: Moje wymarzone łóżko

Moim zdaniem sypialnia jest najwazniejszym pomieszczeniem w domu smile Marzy mi sie łozko kontynentalne,  Jak ruszymy z remontem to musze namowic meza na wymiane lozka.

192

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ja wymarzone łóżko już mam, teraz przydałaby się stylowa pościel tongue a Wy na jaką pościel stawiacie?

193

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ja stawiam na bawełnianą. Taka jest dla mnie najwygodniejsza.

194

Odp: Moje wymarzone łóżko

A znacie łóżka sosnowe? Podobno są bardzo trwałe, a materace wygodne. Mnie podoba się przede wszystkim ich cena big_smile  Zbieram opinie, bo planuję w niedługim czasie zakup nowych mebli do sypialni.

195

Odp: Moje wymarzone łóżko

Mhmm... duże, szerokie i długie, koniecznie długie. Z metalową zdobioną ramą u wezgłowia i podnóża.

196

Odp: Moje wymarzone łóżko

Całe białe:)

197

Odp: Moje wymarzone łóżko

Przede wszystkim wygodne:)

198

Odp: Moje wymarzone łóżko

My postawiliśmy na wygodę i funkcjonalność. Kupiliśmy narożnik do salonu. Mieści większą część naszej rodziny a jak się rozkłada to jest wielkim, wygodnym na 160cm łóżkiem.

199

Odp: Moje wymarzone łóżko

Ja to obecnie wgl o sobie nie mysle. Teraz cała uwaga skupiona jest na mojej malej big_smile Jezeli szukalibyscie fajnych rozwiazań dla dzieci to zajrzyjcie , ja ta znalazłam bardzo fajne łózeczka turystyczne. Ja to używam go nawet w moim domu

200

Odp: Moje wymarzone łóżko

Białe, z ozdobnymi elementami metaloplastyki, z wygodnym materacem:)