76

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Związek biały? Przecież to nie możliwe. smile Wiadomo, że po jakimś czasie zawsze wkrada się rutyna do sypialni par, które są już ze sobą od dłuższego czasu. Warto w takim momencie nieco urozmaicić erotyczne igraszki i np. skorzystać z pewnych wspomagaczy.  Całe szczęście moja aktualna sytuacja w związku nie wymaga użycia tych magicznych mikstur, jednak myślę, że jest to jedno z wielu rozwiązań na urozmaicenie życia łóżkowego i przerwanie rutyny w sypialni.

77

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Dla mnie to chore. I wydaje mi się, że zawsze spowodowane jest jakimiś dodatkowymi problemami.

78

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Fakt, najlepszym rozwiązaniem jest po prostu szczera rozmowa. Myślę, że dopadła was rutyna i stąd brak ochoty na zbliżenia. Trzeba eksperymentować w sypialni i próbować nowych rzeczy, żeby stale rozpalać ogień w związku. Dobrym pomysłem mogą okazać się gadżety erotyczne, a w sieci znajdziesz ich naprawdę sporo.

79

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Czasem i antykoncepcja ma znaczenie, może trzeba zmienić tabletki? Poczucie bezpieczeństwa jest ważne nie każda z nas jest gotowa na dziecko po 40stce smile

80

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Znudzenie ma największe znaczenie - minęła pora godowa, teraz tylko boli głowa;)

Ostatnio edytowany przez Florax (2017-03-19 12:18:23)

81

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

no ja sobie tego nie wyobrażam,  nie wiem czemu tak się dzieje.

82

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Trudno żeby ktoś nas wprawiał w euforię przez lata,  jak go mamy na wyciągnięcie ręki...

83

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Można. Wiadomo że ludzie to nie roboty oraz zdarzają się lepsze i gorsze dni. Ale w długoletnim związku równięż moze być ekstra. Trzeba tylko o niego dbać. Stosować rózne urozmaicenia Kupować zabawki erotyczne. Dzięki temu ciągle można zachować świeżość. Tak jest między mną i mężem. Jesteśmy ze sobą od dobrych 15 lat ale nadal jest świetnie.

84

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Oj łatwo Wam tak pisac. Ludzie jak ja Wam zazdroszczę ,ze macie tak w długoletnich zwiazkach .Sama bym tak chciała. Wcale nie jestem tak długo z meżem bo jakieś 8 lat ( co to jest nasz staż w porównaniu do Waszego.....). Jesteśmy prze 30 stką ale pomimo to nie chce nam się. Znaczy jemu sie chce ale zupełnie sie nie stara przez co mi się nie chce. Jakie urozmaicenia? W sumie to probowalismy już wielu że nie wiem co jeszcze może nas podniecić sad

85

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Czasem warto dać partnerowi mały powód do zazdrości, albo zmienić coś w sobie - niech zakocha się na nowo wink Bywa, że pary potrzebują takiej motywacji żeby spojrzeć na siebie tak jak dawniej...

86

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Być może problem jest z libido? Może z twojej strony jest problem albo z jego strony? Proponuję porozmawiać na ten temat - znaleźć jakeiś rozwiązanie. U mnie problemem była antykoncepcja hormonalna.

Ostatnio edytowany przez Taluska (2020-07-22 08:04:02)

87

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

W przypadku moim i mojego męża to zdecydowanie zmęczenie i brak czasu dla siebie. Nie wiemy za bardzo, co z tym zrobić.

88

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

W długoletnich związkach to najczęściej  jest, ale poza domem...

89

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Nie jest to efekt placebo. Oj nie:) A skąd o tym wiem? Bo jak kupiliśmy sobie preparat to umówilismy sie,ze maż go uzyje pewnego wieczoru jak nie będę wiedziała i tym samym ocenimy czy miałam tego wieczoru większą ochotę czy miejszą Co się okazało? Że rzeczywiście jest bardzo skuteczny oraz daje fajny efekt. Może nie jest to na co dzień ale na specjalne okazje czy na weekendy kiedy człowiek ma więcej czasu.

90

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Typowe zjawisko. Jak mówi mój znajomy: Każde radzi sobie we własnym zakresie, tylko tak, żeby drugie się nie dowiedziało;)

91

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Oj to przecież wiadomo, że nuda i rutyna zabiją namiętność w każdym związku.....