1

Temat: Twarz po trzydziestce

Czy są tu jakieś Panie po trzydziestce? Jakich kosmetyków do twarzy używacie? Ja zwróciłam uwagę na krem loreal 30+ i mam nadzieję, że to będzie dobry wybór na moje pierwsze zmarszczki. A jak tam u Was ze starzeniem się skóry?

2

Odp: Twarz po trzydziestce

Każda twarz starzeje się inaczej, inną ma mimikę, gęstość skóry itd. Jak się często opalasz to szybciej będziesz miała zmarszczki. Jak porównuję swoją cerę z równolatkami, to niejedna wygląda dużo starzej, a ja ciągle mogę udawać 20+, choć mam 30 z dużym plusem;)

3

Mam podobnie z tym konkurowaniem z dwudziestkami tongue Niejedna może się ode mnie uczyć tongue Oprócz bezrefleksyjnego smażenia się na słońcu, to kremy są bardzo ważne. U mnie tylko Mixa https://www.mixa.pl/ Kiedyś zapomniałam mojego kreu na wakacje za granicą i wpadłam w panikę, że w tydzień się zestarzeję hahaha big_smile

4

Sama mam nieco ponad 30 lat i zasadniczo uważam, że stan mojej skóry na pewno nie zdradza mojego wieku. Bądź co bądź należy jej zapewnić odpowiednią pielęgnację. Osobiście stosuję serum oraz krem elixir by nature i świetnie się sprawdzają. Po pierwsze, mają bardzo ciekawy, ziołowy zapach. Poza tym doskonale oczyszczają skórę, a co więcej zabezpieczają ją dodatkowo przez zanieczyszczeniami. Używam ich dwa razy dziennie i powiem Wam szczerze, że po miesiącu stosowania różnica jest bardzo mocno zauważalna smile zwłaszcza jeżeli chodzi o usuwanie oznak zmęczenia smile

5

Ja właśnie zaczynam się rozglądać za kosmetykami 30+, a mam 32 lata. Wcześniej niespecjalnie się nimi interesowałam, bo nowości pojawiają się w takim tempie, że nawet nie było sensu. Krem do twarzy czasem kupiłam z oznaczeniem 30+ i tyle.

To, od czego zaczęłam, to krem pod oczy, dlatego że własnie w tym miejscu zaobserwowałam wiotczenie skóry. Zdałam się na pomoc pani w sklepie firmowym Ziaja i wybrała coś dla mnie. W dodatku był to zupełnie inny krem, niż zamierzałam kupić. Pani uzasadniła wybór w sposób, który mnie przekonał. Jakie będą efekty, zobaczymy.

Jeśli chodzi o inne części ciała, tutaj największą walkę stoczę o piersi i dekolt - pojawiają się zmarszczki na dekolcie, a skóra na biuście wyraźnie stała się bardzo delikatna i taka zwiotczała sad

6

To prawda, trzeba dobierać kosmetyki do wieku... Ja mam już 35+ to spora różnica między tym co było tuż po 30-tce, skóra już nie jest tak napięta.

7

Kosmetyki tak średnio pomagają szczerze mówiąc. Mam 35 lat i pierwszy raz w życiu zdecydowałam się na zabieg ujędrniający Derma OXY (tu można o nim przeczytać: http://physio-medica.pl/medycyna-estety … ermaoxy/). Fajne alternatywa dla botoxu rzeczywiście wink

8

Gabika napisał/a:

To prawda, trzeba dobierać kosmetyki do wieku... Ja mam już 35+ to spora różnica między tym co było tuż po 30-tce, skóra już nie jest tak napięta.

Nie strasz mnie proszę... ja właśnie zaczynam być przerażona tym, co się dzieje teraz, a Ty mówisz, że będzie gorzej sad

9

Walkę ze zmarszczkami warto rozpocząć z serum do twarzy LV Polska.