1

Temat: Olejek z konopii

Chciałam zapytać czy stosuje ktoś olejek z konopii w celach zdrowotnych? Te sprzedawane na konopnymarket są legalne. Szukam opinii ponieważ zastanawiam się czy na atopowe zapalenie skóry to rzeczywiście działa? Czytałam opinie, że olejek CBD z konopii ma dużo pozytywnych skutków w organizmie człowieka, ale ciekawi mnie czy ktoś tutaj przetestował może na własnej skórze?;)

2

Odp: Olejek z konopii

ja jeszcze nie używałam więc nie wiem .
polecam stronkę
________________________________________________

3

Odp: Olejek z konopii

Można to kupić legalnie?

4

Odp: Olejek z konopii

Olej konopny jest dobry przy problemach skórnych takich jak łojotok czy egzema. Może być stosowany bezpośrednio na skórę, nie wywołuje alergii. Wiem, że Oleofarm produkuje olej konopny i Ekamedica. Dostępne są w aptekach. Na problemy skórne polecam też serię CUTISHELP z dodatkiem oleju konopnego. Też trzeba poszukać w aptekach. Dobrze jest zaznajomić się z ofertami apyek internetowych, gdzie zwykle jest taniej niż w stacjonarnych. W dobrej cenie CUTISHELP jest w aptece melissa.pl

5

Odp: Olejek z konopii

Faktycznie czasem nie doceniamy właściwości różnego rodzaju olejów. Przy czym jeżeli szczególnie zależy nam na dobrej pracy serca, warto sięgnąć po taki produkt jak  , dzięki któremu mamy szansę uniknąć wielu powikłań ze strony układu krążenia, przy czym olej ten jest w 100 procentach naturalny.

6

Odp: Olejek z konopii

Każdy olej zawiera dużo nnkt, czyli przyczynia się do odkładania złego cholesterolu...

7

Odp: Olejek z konopii

Ja słyszałam że taki olejek pomaga od koleżanki, ona to chyba na jakieś dolegliwości stosuje, dała mi nawet namiary  jakbym potrzebowała

8

Odp: Olejek z konopii

Tak, jeśli chodzi o substancje płynne najlepiej sprawdzają się inhalatory tego typu

9

Odp: Olejek z konopii

Teraz ten olejek z konopii robi się coraz bardziej popularny.

10

Odp: Olejek z konopii

Miałam kilka próbek do testowania i uważam, że ten olejek działa. Jak dla mnie troszkę odpychający jest sam zapach oleju konopnego, ale dla zdrowia skóry do zniesienia. Krem na noc oczywiście jest dużo bardziej gęsty od tego na dzień ale to w niczym nie przeszkadza. Jeżeli chodzi o kolor preparatu to jest on mniej więcej żółto- zielonkawy. Co do działania na ostrzejszym przypadku, to też są widoczne bardzo dobre efekty. Po kilku pierwszych zastosowaniach ustąpił natarczywy świąd, miejsce zmian uległo zmniejszeniu. Nie było jakiegoś dodatkowego pieczenia, swędzenia lub zmiany wyglądu skóry. Obecnie po kilku tygodniach stosowania, skóra jest podleczona, choć jeszcze nie całkowicie. Świąd ustąpił, nie ma zaczerwienienia i łuszczenia się zmian. Widząc efekty polecam szczerze. Skóra stała się bardziej wytrzymała oraz delikatniejsza. Jeżeli chodzi o atopowe zapalenie skóry i egzemę to zajrzyjcie też koniecznie na stronę i przeczytajcie artykuł, który bardzo wyczerpująco omawia temat właśnie tych chorób.

11

Odp: Olejek z konopii

Takie olejki są naturalnego pochodzenia więc nie ma czego się obawiać smile Również mogę szczerze polecić olejki CBD

12

Odp: Olejek z konopii

Zastanawiam się nad zakupem kosmetyków z takim olejem, bo mam skłonność do podrażnień skóry, a chciałabym leczyć to naturalnie.

13

Odp: Olejek z konopii

Można próbować, ale ja polecam też olej arganowy na takie problemy.

14

Odp: Olejek z konopii

Ja stosowałam na bezsenność i też pomaga