1

Temat: Tapety ścienne

Aktualnie promocje na bardzo dużą ilość tapet na  do wyboru, do koloru.

2

Odp: Tapety ścienne

Tapet nie lubię, nie tylko dlatego że łatwo je uszkodzić, brudzą się... Nie ma to jak prawdziwa ściana ,pomalowana farbą, mogę co roku zmieniać kolor, a nie martwić się, że gdzieś w rogu coś odstaje i trzeba znów kleić...

3

Odp: Tapety ścienne

Witam serdecznie. W chwili obecnej jestem na etapie urządzania mieszkanie i potrzebuję fajnych tapet ściennych do salonu, sypialni i kuchni pod szkło hartowane. Napotkałam w necie dość fajne tapety ścienne tyle że ich ceny też są dość fajne/wysokie. Zresztą zauważyłam, że większość ciekawych modeli jest droga, a mi zależałoby na połączeniu wysokiej jakości i dobrej ceny. Podsuńcie proszę jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem:)

Ostatnio edytowany przez Oliwa (2015-11-13 10:01:41)

4

Odp: Tapety ścienne

W takim razie takiej tapety na pewno nie kupisz w sklepie stacjonarnym. Niby można taką dociąć sobie samodzielnie ale byłoby to moim zdaniem dosć karkołomne zadanie. Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby zamówienie sobie tego przez internet. Jest wiele sklepów, ktore oferują - sama jakiś czas temu zamawiałam tapetę do kuchni w tym miejscu. W sklepie mają ogrom różnych wzorów, propozycji tak wiec na pewno nie będziesz miała problemu z dobraniem odpowiedniego wzoru dla siebie.
Świetne są wzory owocowe. Na przykład:

5

Odp: Tapety ścienne

Przyznam, że o tapecie w kuchni to nie słyszałam, nie wiem nawet, czy to jest praktyczne. Opary z gotowania przecież szybko zniszczą tapetę, odkleją, doprowadzą do zmatowienia. Nie ma jak płytki, a resztę ścian pomalować farbą. Właśnie jestem po malowaniu kuchni w tym kolorze
               Taka farba dłużej w kuchni przetrwa, zawsze ją można przetrzeć w celu odświeżenia, coś jeszcze na ścianie ładnego, dekoracyjnego powiesić np; zegar. Ale to oczywiście moje zdanie

6

Odp: Tapety ścienne

Trzymajcie namiary na sprawdzony sklep z tapetami -
Bardzo duży wybór, normalne ceny i w zasadzie nie powinniście mieć żadnych problemów, ze znalezieniem czegoś jakościowego. Tzn. wszystkie będą jakościowe - kwestia dopasowania wzoru i stylu.
W naszym przypadku dostawy nawet w 24h. Wszystko szło jak powinno, tak więc polecam.

7

Odp: Tapety ścienne

Zastanawiam się nad tapetą przy schodach. Mój synek schodząc i wchodząc po schodach ciągle robi plamy łapkami. Tylko czy taką tapetę umiałabym sama przykleić, czy trzeba brać specjalistę?

8

Odp: Tapety ścienne

Zastanawiam się nad tapetą przy schodach. Mój synek schodząc i wchodząc po schodach ciągle robi plamy łapkami. Tylko czy taką tapetę umiałabym sama przykleić, czy trzeba brać specjalistę?

Jeśli chcesz naprawdę ładnie to samemu może być trudno, szczególnie gdy trzeba docinać tapetę - wiem, bo razem z mężem tapetowaliśmy przedpokój gdzie jest dużo pierdół typu domofon, drzwi, szafy itp i to trudne by był zadowalający efekt, ale się da. Co do zmywania to dobre tapety zmywalne bardzo łatwo utrzymać w czystości bo mają specjalną powłokę. Nie wiem jak inne, bo my braliśmy stąd  i tam były całkiem tanie, a okazały się bardzo dobre, i też właśnie zmywalne. Błoto czy jakieś inne zabrudzenia schodzą bardzo łatwo i tapeta się nie niszczy.

9

Odp: Tapety ścienne

Tapety są teraz bardzo a to bardzo modne, więc warto wykorzystać je do odświeżenia wnętrza. Ja ostatnio kupiłam tapetę tutaj: - mają szeroki wybór wzorów a jakoś jest naprawdę godna polecenia, więc polecam smile

10

Odp: Tapety ścienne

Ja się trochę naszukałam, ale ostatecznie kupiłam tapety na ścianę na . Miałam trochę oporów przed kupowaniem w internecie, ale w końcu przekonały mnie ceny smile Stacjonarnie te same marki są o wiele droższe

Ostatnio edytowany przez zuanna (2016-11-19 21:24:14)

11

Odp: Tapety ścienne

Jest wiele artykułów w internecie na temat tego jak popularne stają się ponownie tapety. Ja sama sobie właśnie przeglądam sklepy takie jak  i widzę, że czasy tapet z PRLu już minęły...

12

Odp: Tapety ścienne

Największy wybór sensownych rozwiązań macie o tutaj -
Można dopasować taką tapetę, która wizualnie będzie robiła dużą różnicę, będzie estetyczna i nie tylko.
Patrzcie sobie tematycznie - tam macie podziałkę według wzorów, pomieszczeń i kilku innych tematów.
Coś na pewno dopasujecie.

13

Odp: Tapety ścienne

Mi zamiast tapety podobają się jakieś fajne autorskie plakaty na ścianę. Najlepiej jeden kolor jasny ściany lub ciemny i do tego fajny obraz taki autorski. Wiele ciekawych propozycji widziałam na; [url]https://posterilla.pl[/url] . Mają tam wiele propozycji godnych uwagi.

14

Odp: Tapety ścienne

Ale porównaj sobie wzory tapet i stawki do
Przecież to ogromna różnica. Efektowne tapety wcale nie muszą być drogie, a wybór może być duży, co chyba dokładnie ten sklep pokazuje, mylę się? Nie ma co na pewno przepłacać za dziwne marki, za markety - tutaj liczy się przede wszystkim  jakość wykonania.

15

Odp: Tapety ścienne

strona z tymi tapetami nie działa sad

16

Odp: Tapety ścienne

To poszukaj z innymi smile tapet teraz nie brakuje.

17

Odp: Tapety ścienne

Albo od razu radzę w takim kierunku -
Porządna fototapeta może robić dużą różnicę. Właśnie jesteśmy w trakcie umieszczania w naszym mieszkaniu kolejnej.
To atrakcyjnie odmienia pomieszczenie i sprawia, że wygląda to dużo lepiej.
A jak było u was?

18

Odp: Tapety ścienne

Według mnie taka tapeta nie ma dużych szans na przetrwanie

Ostatnio edytowany przez Marek411 (2018-03-29 10:22:47)

19

Odp: Tapety ścienne

Bardzo nie lubię tapet i nikt mnie do nich nie przekona. Nawet do takich, które są naprawdę ładne - wydają mi się tandetne.

20

Odp: Tapety ścienne

Teraz są nawet ekologiczne farby więc ja też już nie mam tapet w domu, to jakiś relikt dawnych czasów...

21

Odp: Tapety ścienne

Są fajne fototapety, warto tak urozmaicić ścianę...