251

Odp: zdrowe przekąski

Myślę, że o wiele łatwiej jest się przekonać do zdrowego gotowania, jeśli mamy jakiś jeden fajny sprzęt w kuchni, który usprawnia nam wszystkie czynności. Ja od dłuższego czasu stosuję między innymi mikser, bo jest wielofunkcyjny. Dla chętnych link do sklepu, w którym wybór jest ogromny. Polecam, nie zajmuje wiele miejsca w kuchni.

252

Odp: zdrowe przekąski

A lubicie chipsy z jarmużu? To chyba najzdrowsza i najpyszniejsza przekąska!

253

Odp: zdrowe przekąski

Nigdy nie jadłam takich chipsów. Jeśli szukacie zdrowych, szybkich i sycących przekąsek, to zerknijcie w sklepach ze zdrową żywnością. Dostaniecie tam długo dojrzewające filety z kurczaka w różnych smakach. Mają sporo białka, ale są niskokaloryczne. Skosztujcie!

254

Odp: zdrowe przekąski

A próbowaliście zrobić Krążki moreli z suszoną śliwką owinięte cienkimi plastrami bekonu lub szynki parmeńskiej? Mniam, uwielbiam!

255

Odp: zdrowe przekąski

Jeszcze nie smile

256

Odp: zdrowe przekąski

Taką bardzo zdrową przekąską jest ananas, a można go łatwo i szybko przygotować , można też po prostu zrobić sałatkę owocową, albo galaretkę z ananasem smile

257

Odp: zdrowe przekąski

O, bardzo lubię ananasa. Mogę go jeść tak po prostu. I sprawdza się do pracy.

258

Odp: zdrowe przekąski

A ja lubię

259

Odp: zdrowe przekąski

A ja lubie domowe zdrowe ciasteczka i batony. Jest mnóstwo ciekawych propozycji godnych uwagi słodkości. Takie słodkości można by było spożywać na każdą okazje, gdy się chce na słodkości.

260

Odp: zdrowe przekąski

Ja ostatnio pochłaniam w dużych ilościach jabłka. Lubię też bakalie, pestki, musli.

261

Odp: zdrowe przekąski

Dzisiaj to przegryzam białą rzodkiew. Pewnie megachemia w środku, ale samo chrupanie mnie relaksuje.

262

Odp: zdrowe przekąski

Jaki ma smak? nigdy nie próbowałam tego cuda z warzywniaka:)

263

Odp: zdrowe przekąski

Suszone banany i żurawina - polecam to połączenie:)

264

Odp: zdrowe przekąski

Jak dla mnie do zdrowych przekąsem przede wszystkim należą owoce, a także chociażby orzechy.

265

Odp: zdrowe przekąski

alinka29 to musisz koniecznie zrobić! Powodzenia!

266

Odp: zdrowe przekąski

Dla mnie to mieszanka studencka pełna bakalii;)

267

Odp: zdrowe przekąski

Ja lubię chrupać wafle ryżowe. Nie mają wiele wartości, ale też mi nie zaszkodzą.

268

Odp: zdrowe przekąski

Osobiście uwielbiam połaczenie warzyw ze szpinakiem we wszelakich kombinacjach.

269

Odp: zdrowe przekąski

Szpinak i ser to już klasyczne połączenie. Ale z kozim serem szpinaku chyba jeszcze nie jadłam.

270

Odp: zdrowe przekąski

Suszone owoce, ostatnio śliwki i morele jem w dużych ilościach:)

271

Odp: zdrowe przekąski

Jako przekąski lubię wafle ryżowe, orzeszki ziemne, czasem owoce a najbardziej lubię paprykę czerwoną pokroić w paski i do tego posmarować kromkę chleba masłem- mniam!

272

Odp: zdrowe przekąski

Ja odstawiłam orzeszki jak poczytałam, że mają one najczęściej pleśń na sobie i zjadamy ją razem z orzeszkami...

273

Odp: zdrowe przekąski

E, mnie takie "nowinki" nie odstraszają bo nagle okazuje się że nic nie wolno jeść.

274

Odp: zdrowe przekąski

Ja bardzo lubie sobie podjadać smile do tej pory były to same niezdrowe rzeczy typu chipsy, chrupki, słodycze, orzeszki w polewie miodowej czy w jakichś fajnych smakowych skorupkach. No ale przytyło mi się strasznie hmm Z podjadaniem trudno mi skończyć, ale przerzuciłam się a coś zdrowszego wink znajoma poleciła mi musli bez cukru. Pychotka! No i nie przybieram na wadze od tego wink

275

Odp: zdrowe przekąski

Ja mogę polecić domową nutellę. Zmiksowane daktyle z odrobiną kakao smile