201

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Ja bym pomyślała ,że to na pewno gej że nie zwraca na mnie uwagi:)

202

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

U mnie już punktuje ten, który nie przeklina, nie pluje i nie łapie się za przyrodzenie publicznie;)

203

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Zacznę od tego, co mnie odpycha:
Nie lubię natrętnych facetów. Jeśli ktoś na początku znajomości zaburza moją przestrzeń osobistą - odpada.
Nie znoszę przeklinających gości o słabym poczuciu humoru. Pewnie, że mi też zdarza się , ale jeśli ktoś używa łaciny jako przecinka - trzeba sobie odpuścić.
Bardzo nie lubię, jeśli ktoś szybko porusza tematykę osobistą. Kiedy ktoś po kilku zdaniach wypytuje o moje preferencje- uciekam.
Nienawidzę facetów z wybujałym ego, którzy myślą, że są chodzącym ideałem i wszystkie laski na nich lecą. Jeśli ktoś natarczywie pokazuje mi, że ma sporo kasy, jest wspaniały i wyjątkowy - wieję z krzykiem.
Wkurzają mnie też błędy ortograficzne, opowiadanie o byłych laskach i o tym, że nic im się w życiu nie udaje. Skrajności są złe... Bardzo złe.

To teraz czas na plusy.
Uwielbiam facetów z poczuciem humoru, ale takim na poziomie.
Bardzo się cieszę, jeśli ktoś nie tylko opowiada o sobie, ale też wyraża zainteresowanie moją osobą.
Cieszę się, gdy mężczyzna jest punktualny, ma w sobie coś z dżentelmena i sprawia, że czuję się wyjątkowo na spotkaniu (oczywiście ja również dbam o to, żeby tak się czuł).

204

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Niektórzy nie potrafią ukryć swojej prawdziwej natury samca, ale to akurat dobrze, bo od razu wiadomo, z kim mamy do czynienia;)

205

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

> coolinarna napisał/a:

> Niektórzy nie potrafią ukryć swojej prawdziwej natury samca, ale to akurat dobrze, bo od razu wiadomo, z kim mamy do czynienia;)


To akurat prawda. Gorzej, jak ktoś dobrze się maskuje, a smrodki wychodzą po czasie... smile

206

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Albo kiedy facet ma tyle wspaniałych zalet, że przymykamy oko na te wady, które powinny go zdyskwalifikować w pierwszej fazie znajomości. Wydaje nam się, że można je jakoś tam znieść, że warto, a koniec końców zaczynają mocno doskwierać.

207

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Cóż, ideałów raczej brak, więc czasem chcemy dać mu szansę, po prostu...

208

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Hmm... chyba właśnie przestałam mieć wyrzuty sumienia big_smile A miałam. Duże. Ogromne. Przez to, że dałam szansę facetowi, któremu nie powinnam. A teraz przemyślałam to i owo po tych słowach Gabiki i już nie czuję się taka naiwna. Co prawda nie powinnam dawać kolejnych szans, ale z tej pierwszej czuję się usprawiedliwiona.

209

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Najlepiej to słuchać swojej intuicji, działać w zgodzie ze sobą. Jak czasem czytam w internecie, ze jakaś dziewczyna mieszka z facetem tylko dlatego, że nie stać jej na wynajęcie mieszkania, to myślę, że jesteśmy szczęściarami, skoro nasze rozterki biorą się tylko z przemyśleń i błędów, a nie z przymusu...

210

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Masz całkowitą rację. Ta nasza intuicja to prawdziwie przydatna rzecz. Nie wiem jak Wy, ale kiedy mi zdarzało się postąpić wbrew niej, to zwykle tego żałowałam.
Gorzej, że z intuicją to chyba jest odrobinę podobnie jak z sumieniem. Notorycznie zagłuszana przestaje się odzywać. Takie miałam wrażenie, kiedy zignorowałam jej podpowiedzi.

A co do tych dziewczyn... szkoda mi ich. Wiele z nich już nawet nie ma siły ani wiary zawalczyć, żeby coś zmienić. Wynająć można pokój. W porównaniu z mieszkaniem to nie są duże koszty, a od tego można zacząć.

211

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Pewnie już nie potrafią zrezygnować z jakiejś tam wygody, pewnego poziomu życia... I tak tkwią w tym, co im nie pasuje.

212

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Faceci ogólnie mają problem z wywarciem dobrego wrażenia, czasem takie drobiazgi ich pogrążają...

213

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Pamiętam jak jeden chciał się ze mną umówić i zamiast od razu się przedstawić to zrobił to dopiero jak dłuższy czas milczałam i tylko na niego patrzyłam...

214

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Mmie odrzucają faceci z kompleksami..... Nic dobrego kobiety z nimi nie czeka.