101

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

11. Nie żelować włosów...

102

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

12. Czyścić i obcinać paznokcie

103

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

13. nie umawiać się z dwoma (trzema, czterema itd ) naraz big_smile

104

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

14. nie opowiadać kolegom wiadomych "szczegółów" z randki

105

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

15. Posługiwać się sztućcami a nie palcami (w domu też warto zachować kulturę...)

106

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

16. Nie kłamać, najwyżej przemilczać prawdę

107

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

17. Przymykać oko na nasze wady wink

108

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

No właśnie , to przede wszystkim... big_smile big_smile

109

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

18. Drugie i trzecie wrażenie też nie powinno być gorsze, inaczej nici z wszelkich dłuższych perspektyw...

110

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

A w kwestii pierwszego wrażenia mam takie pytanko - co sądzicie o feromonach? W końcu zapach obok wyglądu jest jednym z tych czynników, które mają wpływ na pierwsze wrażenie. Myślicie, że pachnąc tylko atrakcyjniej (gdzie cała reszta jest taka sama) można wywrzeć zauważalnie lepsze wrażenie?

Ostatnio edytowany przez thomasz (2013-09-13 14:24:57)

111

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Jeśli facet nie mył się od tygodnia tylko użył feromonów, to na pewno mu one nie pomogą... Poza tym żaden producent feromonów nie gwarantuje z nimi sukcesów w podbojach, zawsze jest napisane na opakowaniu  że one wspomagają naturalną atrakcyjność...

112

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Tylko trzeba ją mieć, to nie jest znowu takie oczywiste u facetów big_smile

113

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Feromony są piekielnie drogie jak na niepewny efekt działania, dlatego ja sie nie zdecyduję

114

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Kalinka, czyżbym przez tą 13'tkę był skreślony?

Nie!

Przecież dobrze stosuję się do 16'tki. wink

115

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Z tego co można u Ciebie wyczytać to nie dążysz do ideału, więc 13. możesz sobie odpuścić:)

116

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Dążę do miejsca ostatniego - kobiety wybierają tylko tych czołowych i końcowych.

Czołowi - do kochania, końcowi - do przygód.
To nie stereotyp, to już potwierdzona empirycznie prawda.

Jako, iż jednak kwestia dotyczy niestabilnej substancji zwanej kobietą, czasem rola danego samczyka jej się myli.

P.S. Mel Gibson i Russel Crowe to dla mnie flagowe produkty "z końcówki".
Jako mężów ich przy sobie nie utrzymasz, ale jako kochanków................................

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-09-12 13:56:33)

117

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Gibsona tobym omijała bo podobno  lubi boksować:)

118

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Ja bym to widziała inaczej, kobiety chcą tych "ostatnich' nawrócić, ulepszyć, żeby byli 'pierwszymi' - to takie ich wyzwanie, z którym chcą się mierzyć żeby potwierdzić swoją zdolność do czynienia cudów. A że cuda zwykle sie nie zdarzają...

119

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Jak to mówią, ostatni czasem  bywają pierwszymi...:)

120

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Wittchen, a tak tam się zamachnął chłopak, żona pewnie 7'ą debit-card zużywała, to i nerwy puściły.
Jak na chodzący żywioł (może przystroszony już nieco siwizną), to i tak długo wytrzymał.

A może to ona długo wytrzymywała?
No, na jego obronę mam argument, że Ci najlepsi mężczyźni, to jednocześnie Ci najgorsi mężczyźni.

Ktoś poprze moją tezę?


Ksymena - a i żebyś wiedziała, że wiem!
Motywacje i pobudki nie były przeze mnie omawiane, ponieważ czysto egoistycznie ja się bawię wszystkim, co "pomiędzy" - poznaniem narowistego samca, a sprowadzeniem go na łagodną i odpowiadającą kobiecie drogę. Na końcu jednak pozostaję sobą, więc albo uciekam, albo jestem wyrzucany (ostatnio np. wyrzuciła mnie z życia jedna Pani).

Kalinka, w rzeczy samej. Jednak, gdy są już pierwszymi, spier----ją na ostatnie miejsce, tam, gdzie... ich miejsce.

121

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Jak wyrzuca drzwiami to właź oknem, oczywiście jeśli warto...

122

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Ale on przecież właśnie kochankę pobił, jakąś Rosjankę, nie słyszałeś?

123

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Och Kreaturo Szczupłości - dosyć do niej i w nią --- właziłem. Wspinanie się do tej okiennicy już nie kręci. Chyba przejadły mi się 35+.            (nie pomyl z 36)

Skinny Little Nancy - no i dobrze dla niego. W końcu jest Mad Maxem i jednocześnie wie "czego pragną kobiety", na dodatek zna się na prawie ponieważ dokładnie rozebrał swoją "nagą broń". Rosjanka się pewnie o to prosiła. Jak znam życie, przypadkiem "wpadła" i żądała okupu... A może po prostu słabo dawała?

124

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

[quote=incognito]Ksymena - a i żebyś wiedziała, że wiem!
Motywacje i pobudki nie były przeze mnie omawiane, ponieważ czysto egoistycznie ja się bawię wszystkim, co "pomiędzy" - poznaniem narowistego samca, a sprowadzeniem go na łagodną i odpowiadającą kobiecie drogę. Na końcu jednak pozostaję sobą, więc albo uciekam, albo jestem wyrzucany (ostatnio np. wyrzuciła mnie z życia jedna Pani).[/quote]

Ale to wymaga kondycji i dużo czasu:) I umiejętności lawirowania, ale te posiadasz...

125

Odp: Jak wywrzeć dobre pierwsze wrażenie na kobiecie?

Każdy powód jest dobry, widzę...