76

Odp: Moje odchudzanie

Dziewczyny zachęciłyście mnie:) Jutro przejrzę stronki i może coś znajdę:) Od poniedziałku zaczynam taneczne odchudzanie:)

77

Odp: Moje odchudzanie

A dzisiaj jest idealna pogoda na weekendowe bieganko. Zapraszam wszystkie odchudzające się Panie:)))

78

Odp: Moje odchudzanie

[quote=angelusia]A dzisiaj jest idealna pogoda na weekendowe bieganko. Zapraszam wszystkie odchudzające się Panie:)))[/quote]

Zgadzam się, korzystajmy ze Słońca póki jest. Dodatkowo złapiemy trochę witaminki D smile

79

Odp: Moje odchudzanie

No i dziś troszkę tańca przed lustrem i poprawa humoru jest:)

80

Odp: Moje odchudzanie

[quote=Alexa07]Polecam taniec w domu np. przed lustrem. Można bacznie się obserwować i widzieć z dnia na dzień zmiany jakie następują. Taniec nie tylko pomaga zrzucić zbędne kilogramy ale również działa na nas emocjonalnie. Czujemy się lepiej i mamy więcej energii do życia smile[/quote]

Zgadzam się z Tobą w 100%! taniec na prawdę pomaga - zwłaszcza w zaakceptowaniu swojego ciała i naszego wyglądu. A to już pierwszy krok do podjęcia dalszych kroków, by schudnąć!

Taniec to magia, energie, siła do działania i stawania się piękniejszym każdego dnia!
dla siebie i dla innych smile

81

Odp: Moje odchudzanie

[quote=Alexa07][quote=angelusia]A dzisiaj jest idealna pogoda na weekendowe bieganko. Zapraszam wszystkie odchudzające się Panie:)))[/quote]

Zgadzam się, korzystajmy ze Słońca póki jest. Dodatkowo złapiemy trochę witaminki D smile[/quote]

Eh żeby tak na słońcu tłuszczyk chciał się topić to by było coś smile
a tu prawa fizyki nie działają: jest tłuszcz, jest słońce, a nic się nie topi sad

Angelusia no widzisz! Taniec to świetna metoda na odchudzanie, a potem na utrzymywanie figury w normie i pozytywne myślenie, a także poniesienia samooceny!

82

Odp: Moje odchudzanie

Wyrzucam chipsy, pizze i smażony boczek,
to do zmiany żywienia pierwszy kroczek.
Robię krok drugi: wyrzucam szlugi,
potem krok trzeci (słuchajcie dzieci)
przed komputerem siedzę tylko 2 godz. dnia każdego,
resztę poświęcam na zrzucenie ciała zbędnego!

83

Odp: Moje odchudzanie

Drogie Panie
dziś nie pora na bieganie!
Upał, smaży słońce dzień cały,
dziś "wymięka" biegacz wytrwały.
Może lepiej proponuję,
ja np. zaraz przetestuję,
nowe ćwiczenia na brzuszka zrzucenie,
i nie będzie to na pewno przed komputerem siedzenie!
Skakanka to jest pomysł doskonały,
zrzucisz dzięki niej brzuszek niemały.
Dodatkowo wyrzeźbisz mięśnie nóg,
i zrzucisz tłuszczyk - największy swój wróg!!!

Pomysł na dziś - pół godzinki na skakance smile

Ostatnio edytowany przez m258 (2012-08-20 17:15:23)

84

Odp: Moje odchudzanie

Dobranoc dziewczyny smile

jogurcik o godzinie 19.00 zjedzony, woda mineralna niegazowana w ilości szklanek 1 wink wypita!
Pozytywne myślenie, długie spanie, odpoczynek (była i godzinka tańca wieczorem wink

Do jutra wink

85

Odp: Moje odchudzanie

Dziewczyny pobudka!!!
Śniadanko zjedzone?
- twaróg z miętą i kakao na dziś.
Teraz idę na chwile pobiegać!

86

Odp: Moje odchudzanie

U mnie dziś również twarożek i kilka kilometrów zrobione:)

87

Odp: Moje odchudzanie

[quote=m258][quote=Alexa07][quote=angelusia]A dzisiaj jest idealna pogoda na weekendowe bieganko. Zapraszam wszystkie odchudzające się Panie:)))[/quote]

Zgadzam się, korzystajmy ze Słońca póki jest. Dodatkowo złapiemy trochę witaminki D smile[/quote]

Eh żeby tak na słońcu tłuszczyk chciał się topić to by było coś smile
a tu prawa fizyki nie działają: jest tłuszcz, jest słońce, a nic się nie topi sad

Angelusia no widzisz! Taniec to świetna metoda na odchudzanie, a potem na utrzymywanie figury w normie i pozytywne myślenie, a także poniesienia samooceny![/quote]
Oj we wczorajszym słońcu to ciężko było biegać. Upał nie do wytrzymania...

88

Odp: Moje odchudzanie

Tłuszcz najlepiej się topi - tj. spala w czasie chłodów, bo organizm zużywa energię żeby wyrównać temperaturę ciała w takich warunkach... Więc zamiast na plażę to do lodówki, dziewczyny!

89

Odp: Moje odchudzanie

Wczoraj tylko się opalałam - bo przecież ciemniejsza skóra też wyszczupla, nie ma to jak trochę zbrązowić tłuszczyk wink

90

Odp: Moje odchudzanie

Bieganie w moim wypadku skończyło się przyrostem masy mięśniowej - miałam łydki jak Kenijczyk z maratonu... Więc to nie wypaliło, a teraz stosuję suplement diety + ćwiczenia przeznaczone na konkretne partie ciała (brzuszki, ćwiczenia na pośladki) + serum ujędrniające i spalające tłuszcz!

91

Odp: Moje odchudzanie

A które serum możesz polecić? Chętnie bym sprawdziła czy na mnie podziała, bo jakoś czuję się taka obrzęknięta po tych upałach... Za dużo wody mineralnej chyba piłam....

92

Odp: Moje odchudzanie

Radzę mniej solić, bo to zatrzymuje wodę w organizmie... Sama mineralna jeszcze nikomu nie zaszkodziła, nawet w nadmiarze

93

Odp: Moje odchudzanie

Niestety, ja mam odwrotny problem - chciałabym przytyć, a nie mogę...

94

Odp: Moje odchudzanie

Do tego trzeba odpowiednio dobrać program dietetyczny, może pora się wybrać do specjalisty od żywienia?

95

Odp: Moje odchudzanie

hmmm co do stosowania serum to też wspomaga odchudzanie, nie wiem czy tu na forum mogę polecić konkretne żeby nie było, że reklamuję, ale z dobrej firmy na E w cenie ok, 14-15zł używam i sobie chwalę smile

96

Odp: Moje odchudzanie

Też nie chciałabym reklamować, ale ostatnio reklamowany produkt w TV na zatrzymywanie wody jest bardzo dobry, nie puchną po nim nogi no i trochę się przez to chudnie, że ubywa wody w organizmie smile

97

Odp: Moje odchudzanie

Woda czasami nas tak "spulchni", że wyglądamy o wiele bardziej masywne niż jesteśmy. Myślę, ze i takie preparaty to krok w dobra stronę smile

Warto też ubierać się stosownie do wagi tzn, żadnych poziomych pasków na ubraniach bo to bardzo optycznie poszerza!

98

Odp: Moje odchudzanie

Dziś na śniadanie musli z jogurtem i bananem (wiem, ze banan tuczy,ale niech tam trochę przyjemności muszę mieć z jedzenia wink

Wieczorem na godzinkę na fitness, a na kolacje zaś jogurt!
Zastanawiam się co by zrobić na obiad fajnego?
Pomyślę wink

99

Odp: Moje odchudzanie

U mnie dziś warzywka gotowane na parze. Wiadomo dziewczyny że trzeba się wybrać do specjalisty, lekarza, dietetyka, ale czasem nie jest to ,,po drodze,, Niektórzy boją się tego co im specjalista powie ( ja zaliczam się do tej grupy:))

100

Odp: Moje odchudzanie

Ja też niestety należę do osób, które wolą same coś pokombinować, a nie iść do lekarza i zapytać o zdanie specjalisty.
Ja jem dużo warzyw, owoców, jogurtów, ogólnie nabiału, gotuje sporo zup na obiad (bez śmietany, na jogurcie naturalnym), oszczędnie używam soli, słodycze tylko na weekendzie i też nie za dużo, żeby nie przesadzić...

Z mięs kurczaka, ale gotowanego, nic smażonego. Oprócz tego chudą wołowinkę czasami i dużo ryb. Ryby jem też na śniadanie i na kolacje, prócz tego pasty rybne...

Ziemniaki odpadają, makaron uwielbiałam z sosem, ale bardzo tuczy, a samego nie ma sensu jeść.

Piję wodę mineralną niegazowaną, nie piję słodzonych soków i napojów typu coca-cola,
odstawiłam też kawę i mocną herbatę...

Nie wiem czy to wszystko jest ok, ale tak mi się wydaję i teraz czuję się dużo lepiej, mniej ociężała i mam więcej energii i chęci do działania!

Ostatnio edytowany przez m258 (2012-08-22 13:32:00)