251

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czyli jednak trafiła kosa na kamień, nawet jeśli przejściowo - a mówiłeś, że żadna nie odmawia wink

252

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Żadna w nowych nie odmawia.

Ta moja 6-letnia znajomość jest czymś zawieszonym pomiędzy... niczym.

Każdy marynarz potrzebuje oprócz swoich portowych przygód, też choćby jednej Zimnej S--i i ona nią jest! wink
Mam ich więcej, jak co... smile No przecież EX też trzeba tam zaliczyć! smile No a Ona im króluje.

253

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Tak mi się zdaje, ze jest zawieszona między jej uszami a Twoimi oczami wink Uderz w tę czułą strunę damskiej próżności celnym komplementem, a stopi się każdy lód...

254

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Od komplementów są gachowie; ja jestem od potrzeb niskich  (do wysokości ud). Tam nie stosuje się tych zabiegów, ponieważ granica musi być stale jasno zaznaczona. Komplement daje małe zwycięstwo stronie przeciwnej i rozluźnia, ustanawia układ, w którym ja obcować nie chcę.

Nie adorator, tylko facet do zabaw! Nazwałbym to po imieniu, ale nie lubię tej gazety z króliczkiem...
...zbytnio skurw----ją obraz kobiety.

255

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Hmmm.... tak sobie myślę -  może by tak zostać playmate?...

256

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A jakie gazety z tego hmmm... rodzaju lubisz...?

257

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Żadnych z rynku...

Najlepsza z nich nazywa się: Moja Własna Wyobraźnia.
To taki nonperiodyk epizodyczny... wink

258

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ukazuje się w czasie suszy interpersonalnej, jak rozumiem?

259

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=incognito]Nie adorator, tylko facet do zabaw! Nazwałbym to po imieniu, ale nie lubię tej gazety z króliczkiem...
...zbytnio skurw----ją obraz kobiety.[/quote]

Parę razy oglądałam i nie powiem, że jakoś czułam się urażona jako kobieta... bardziej razi tam ten photoshop - za mało naturalności w tych zdjęciach jest,...

260

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Właśnie o tym mówię, a właśnie to, o czym mówię, wpędza niemal wszystkie moje Odbiorczynie za życia do grobu, no bo "jakże mi daleko do gwiazd"... i to pomimo, iż też są świadome potęgi renderingu komputerowego...

Świadome, a głupie. Jak takie nazwać?

P.S. 36, no wiesz! Nie tylko w czasie suszy się ukazuje. To moja ulubiona zabawka! Jest ze mną każdego dnia i właściwie sam dziwię się sobie, że nadal tak bardzo ją uwielbiam. Czy jest ktoś, kto nie lubi swej wyobraźni?

Ostatnio edytowany przez incognito (2013-03-11 16:55:34)

261

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Czułej struny dotykasz smile Wyobraźnia jest fajna!

262

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

ja czasem nie lubię, jak mi podsuwa jakieś dziwne obrazy...

263

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ach, ta wyobraźnia... Jedyna "istota" rodzaju żeńskiego, która jeszcze Ci się nie znudziła... wink

264

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Mój trener od siłki, fajna chłopina, mówi zawsze tak milabene: że jak w życiu nie czujemy upadku, bólu, dziwnych obrazów, to nie ma mowy o frajdzie z tego życia. Czuć, że żyjesz możesz tylko mając również i te dziwne obrazy, a nie sam lukier i fantazje.

Też nie powiem, że nie miewam takich, jak Ty.
Głównie to wiadomo - terytorialna sprawa - moja "imaginacja" często podsuwa obrazy eks zakładającej w kościele pierścionek nowego OWEGO lub po prostu go kochającej. Mówisz o tych takich ciężkich klimatach?

Jest tych istot więcej Ksymena, nie uprzedmiotawiam swoich Odbiorczyń i wręcz też się "durzę", ale wiem co by było dalej. Znamy schemat wszyscy, kłótnie, rutyna, nowi koledzy, a i koleżanki. To dlatego wybrałem drogę ulubionego wokalisty 36 - tego od Tango Libido... smile

265

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A nie możesz po prostu cieszyć się tymi paroma tygodniami, miesiącami beztroskiego uczucia i przestać myśleć, co będzie za 2 lata...?

266

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Prywatnie tenże MMM jest przykładnym mężem i ojcem,  tylko "w trasie" prawdopodobnie sobie "pozwala" , no i w tekstach wink
Pomyliłeś więc twórczość z życiem, choć jak sądzę, MMM chętnie by wypalił z Tobą "małe conieco" również na żywo wink

267

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

[quote=incognito]Mój trener od siłki, fajna chłopina, mówi zawsze tak milabene: że jak w życiu nie czujemy upadku, bólu, dziwnych obrazów, to nie ma mowy o frajdzie z tego życia. Czuć, że żyjesz możesz tylko mając również i te dziwne obrazy, a nie sam lukier i fantazje.

Też nie powiem, że nie miewam takich, jak Ty.
Głównie to wiadomo - terytorialna sprawa - moja "imaginacja" często podsuwa obrazy eks zakładającej w kościele pierścionek nowego OWEGO lub po prostu go kochającej. Mówisz o tych takich ciężkich klimatach?[/quote]

Zdecydowanie, jak jest źle, a potem lepiej, to zaraz doceniamy to że się poprawiło smile

268

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Oczywiscie ze jest taka mozliwosc. Mam przyjaciela ktorego znam od czasow przedszkola i od tylu lat sie przyjaznimy i jest chrzestnym mojego synka. Nigdy nic poza przyjaznia nas nie laczylo wiec taka przyjazn jest mozliwa.

269

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

A skąd wiesz co on czuje? Może po prostu się nie przyznaje, żeby nie zepsuć relacji między Wami?

270

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Mówił to już nawet Nicholas Cage w tytułowej roli "Pana życia i śmierci", że wszystkie dobre związki (w tym i te platoniczno-przyjacielskie) zaczynają się od.......................

...................kłamstwa. smile

271

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

I tak upadł mit szczerości jako tego fundamentu...
Lepsze słodkie kłamstwo niż gorzka prawda, zaprawdę wink

272

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

nie ma przyjaźni damsko-męskiej bo prędzej czy poźniej seks wszystko psuje...

273

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Ja w nią wierzę, ale seks... tak... jak już będzie seks to po przyjaźni jest.

274

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Pojawia się zazdrość, zaborczość, już nic nie jest takie jak przedtem...

275

Odp: przyjaźń między kobietą a mężczyzną

Kolejny przykład na biegunowość. Zademonstruję ponownie:

mylisz się Niechcąca. Są wspaniałe wyjątki, tak usilnie poszukiwane przez mężczyzn. Mam na myśli wyjątkowe przyjaciółko-kobiety. Wszystko to kwestia tego kogo nazwiesz przyjaciółką w swoim kodeksie moralnym. Ja tam wolę określenie "koleżanki". Mam na to dowody w postaci wspomnień, nie tam żeby jakichś chlamydii czy kił. tongue


Ciekawi mnie także co robi niedożywiona-centralna-Polanka-pomniejszego-rozmiaru.
Dotąd moje uderzenia w stół skutecznie łechtały jej nożyce... wink
No więc moja Koleżanko? tongue