101

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Tyle klapsów to nie wiem czy moja pupa by wytrzymała smile

102

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Rozłożysz na raty, w odpowiednich odstępach czasowych oczywiście, żeby nie popaść w rutynę.

103

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Więc widzicie dziewczyny, faceci to są tylko w tym hojni smile

104

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Czyli co, o resztę musimy zadbać same?

105

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

No raczej, albo często ich zmieniać, bo na początku nie jest tak źle...

106

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Oj, opcja nie dla mnie.

107

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Twój facet jest oczywiście wyjątkiem pod tym względem i prędzej sobie czegoś odmówi niż Tobie?

108

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nie zawsze, bo potrafi zadbać i o siebie, nie chciałabym nawet takiego jakiegoś męczennika i sama też nie zawsze się poświęcam, co nam obojgu odpowiada.
Opcja nie dla mnie jeśli chodzi o częste zmienianie facetów.

109

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nawet dla mnie tego nie zrobisz...? A już sobie narobiłem nadziei...

110

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Coś Ty mu naobiecywała niechcemisie?...

111

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Nic absolutnie, Ksymenka no co Ty.
Zibbi, nie kozaczyłbyś tak gdyby tu było więcej przedstawicieli Twojego podgatunku!

112

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Jeden już był i jakoś żyję wink

113

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Słuchajcie muszę sie pochwalić bo kupiłam sobie botki takie wysokie brązowe, które mozna nosić do sukienki, krótkiej spodniczki itp oraz panczo, bardzo jestem zadowolona

114

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Mów szybko gdzie można coś podobnego kupić...

115

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja szukam jakiejś kurtki i nic znaleźć nie mogę..jak nie skóra to trencz. Także ostatni mój zakup (po chyba 3 godzinach szukania kurtki) para kolczyków za 5,90 z przeceny.

116

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=zibbi]Jeden już był i jakoś żyję wink[/quote]
On z nikim nie gada to tak jakby go nie było, zresztą kilka razy zaledwie się pojawił i nic ciekawego do napisania też nie miał. Może gadu gadu mu się zepsuło, a smsy drogie, więc wiesz...

117

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=Ninna]Ja szukam jakiejś kurtki i nic znaleźć nie mogę..jak nie skóra to trencz. Także ostatni mój zakup (po chyba 3 godzinach szukania kurtki) para kolczyków za 5,90 z przeceny.[/quote]
Ja dwa tygodnie szukałam, a jak znalazłam to zaczęłam się zastanawiać czy to będzie dobry wybór i mi ktoś ją sprzątnął sprzed nosa. Ale ten pan obiecał że sprowadzi następną. Tzn. to właściwie płaszczyk jest taki krótki co wygląda ni to na kurtke, ni to na płaszczyk z dwurzędowym zapięciem i kapturkiem, wiecie jaki.

118

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Co sobie kupiłyście ostatnio z kosmetyków i jesteście lub nie zadowolone?

119

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupiłam puder w kamieniu i nie jestem zadowolona bo kolor po nałożeniu na policzki jest nieładny...

120

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Z kosmetyków nic na razie nie kupowałam, jeszcze przeżywam wspaniałą nagrodę od U&Z big_smile

121

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja jeszcze swojej nie przezywam bo nadal czekam smile Kupiłam też sobie czarną kredkę i jest taka twarda że można nią prędzej oko wydłubać niż pomalować smile Będę musiała kupić dobrą, sprawdzoną Miss Sporty smile

122

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja mam kilka kredek i faktycznie, trafi się czasem taki szajs, że daj spokój, na kartce można malować, ale do oka lepiej się z tym nie zbliżać. I denerwuje mnie struganie. Muszę kupić sobie taką wysuwaną, żeby nie trzeba było temperówki używać.

123

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A mogłabyś mi polecić jakąś miękką? Chyba też przestawię się na takie wysuwane....

124

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja trafiłam na miękką w kiosku i nie wiem nawet co to za firma, bo nie patrzyłam. Poprosiłam o zwykłą kredkę do oczu, bo bardzo się spieszyłam i malowałam po drodze, no i moja kredka mnie zawiodła - złamała się, dźgnęłam się drzazgą, wściekłam, wpadłam do kiosku i kupiłam kredkę za 2 zł i okazała się świetna.

Teraz mam Mon Ami nr 05, jest miękka, ale bardzo czarna, więc używam jej tylko do bardzo ciemnego makijażu.
[url]http://www.sklep.monami.pl/index.php?cPath=119_96[/url]

125

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Lubię bardzo czarne i bardzo białe... a kupowałaś w tym sklepie internetowym czy w normalnym sklepie?