401

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Hmm... Fajny pomysł smile Dziękuję za podpowiedź.
Kupiłam czeskie piwo, zjadłam dwie czekolady (!), a ze sprawunków niejadalnych wodę toaletową i jakieś podstawowe kosmetyki.

402

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam nowy ciepły koc:)

403

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Eee... nic ciekawego... listwę przeciwprzepięciową, pendrive tongue Czasami zakupy są takie... nieekscytujące, haha big_smile Czekam na weekend big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-01-14 16:32:09)

404

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

U mnie ostatnio wpada praktycznie tylko spożywka. Chociaż kupiłam też poszewkę na jaśka z motywem sowy <3

405

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Uwielbiam sówki smile

Planuję zamknąć się w domu z bolącą nogą, więc musiałam zrobić zapasy. Jestem zdziwiona, że na nic się w sklepie nie złakomiłam i kupiłam same zdrowe i pyszne rzeczy, dziwnym trafem omijając te niezdrowe i równie pyszne. Nawet słodycze prozdrowotne kupiłam big_smile Serio... no dobra, oprócz bitej śmietany, ale potrzebuję jej do gofrów na seans filmowy i to było od kilku dni zaplanowane i miało być kupione już wcześniej, więc się nie liczy.

406

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja właśnie  poluję na okazje, bo trwa już Weekend Darmowej Dostawy 15-17.01.: można kupić elegancką biżuterię, produkty ekologiczne, sprzęt sportowy, polskie sole do kąpieli, produkty do domu, pyszną i zdrową czekoladę, produkty dla kobiet w ciąży i nie tylko:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-15-17-stycznia[/url]

407

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=niechcemisie]Uwielbiam sówki smile

Planuję zamknąć się w domu z bolącą nogą, więc musiałam zrobić zapasy. Jestem zdziwiona, że na nic się w sklepie nie złakomiłam i kupiłam same zdrowe i pyszne rzeczy, dziwnym trafem omijając te niezdrowe i równie pyszne. Nawet słodycze prozdrowotne kupiłam big_smile Serio... no dobra, oprócz bitej śmietany, ale potrzebuję jej do gofrów na seans filmowy i to było od kilku dni zaplanowane i miało być kupione już wcześniej, więc się nie liczy.[/quote]

Też kocham motyw sów. A że poszewka kosztowała całe 2,49 zł to żal było nie wziąć big_smile

408

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Oooo! Są jeszcze?! Gdzie kupiłaś?

409

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja widziałam takie w Pepco. Wczoraj kupiłam sobie biustonosz i spodnie wizytowe.

410

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

W Pepco ostatnio były jaśki za pięć zeta, calkiem niegłupie.

411

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Daisy marki Marc Jacobs to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy, po 14 zł [

412

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

a ja zamówiłam sobie ostatnio świeczniki i dokompletowałam zestaw z roccoco. Teraz chciałabym kupić jeszcze jakiś świecznik do sypialni  widziałam ostatnio takie fajne chromonikle smile mam nadzieje że niedługo się pojawią znów w ofercie smile

413

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam sobie urocze kolorowe rękawiczki bez palców, więc trzymam kciuki żeby zima już nie wróciła..

414

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Bez palców? Tak Ci się one spodobały, czy aż tak jesteś uzależniona od smartfona? big_smile

415

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja mam takie 2 w jednym, niby zwykłe rękawiczki skórzane, ale mają taką  nakładkę z wełny, która jest takimi właśnie mitenkami i można ją nosić też osobno;)

416

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

W końcu wybrałam się do miasta i kupiłam sobie na rynku 2 formy do ciasta keksówki ,bo do tamtych już papier do pieczenia musiałam kłaść.

417

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Teraz można polować na zimowe dodatki smile Kupiłam bluzę i komin, a z kosmetyków krem do twarzy.

418

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

A mnie się udało kupić ładną spódniczkę na lato tylko muszę uważać aby nie przytyć bo jest taka akurat. smile

419

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Masz motywację big_smile Powiesiłaś sobie strażnika w szafie smile

Ja zmuszona byłam zakupić power bank, żeby ratować swój smartfon przed rozładowaniem, kiedy jestem dziesiątki kilometrów od domu. Wolę mieć swoje ładowanie, niż prosić gdzieś o wpięcie do kontaktu. Poza tym ma ochronę przeciwprzepięciową, a tego nie zapewnia pierwszy lepszy kontakt.

420

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupuję właśnie bez kosztów przesyłki, bo trwa kolejny Weekend Darmowej Dostawy 12-14.02.
Ponad 10 e-sklepów bierze udział w tej akcji - można kupić obuwie i torebki, produkty ekologiczne, naturalne kosmetyki, suplementy diety, lampy i abażury do samodzielnego składania, produkty dla kobiet w ciąży i dla zwierząt:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-12-14-lutego[/url]

421

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja muszę kupić... uwaga... przyłbicę spawalniczą samościemniającą big_smile
Szkoda, że nie ma ich w wersji damskiej, tylko jeśli już są kolorowe, to z jakimiś gołymi babami. Postawię na klasyczną czerń zatem smile
Nie wiem po co na moim kierunku spawanie, ale dobra... jako samotna kobieta muszę umieć w przyszłości wbić gwoździa w ścianę, zlutować kabelki i coś ewentualnie przyspawać tongue

422

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

W Auchanie ,były w zeszłym tyg przeceny i kupiłam sobie sukienkę za 35 zł ,a kosztowała 2 razy tyle smile

423

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Śliczny jasnoszary sweterek na wyprzedaży zimowej odzieży.

424

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Biały duży obrus i 12 serwetek z haftem:)

425

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja sobie kupiłam czapkę i komin, bo jeszcze zima nie powiedziała ostatniego słowa , czuję to:)