1

Temat: Kobiece wymagania wobec mężczyzn

Ostatnio rozmawiałam z kolegą i stwierdził, że dziś zdobyć kobietę jest bardzo trudno bo ponoć jesteśmy zbyt wymagające:)  Zaczęłam dociekać, czego takiego żądamy, i okazało się, że problemem jest, że nie można poświęcać czasu na głupoty typu granie na konsoli, za dużo piwkować, oglądać meczyków:) A już myślałam, że kobiety chcą nie wiadomo czego:D A tu się okazało, że tylko próbują tego faceta jakoś ogarnąć życiowo, żeby zajął się tym co ważne i nie tracił życia na bzdury.
A jakie Wy macie wymagania wobec facetów?

2

Odp: Kobiece wymagania wobec mężczyzn

Tacy chłopcy (bo nie mężczyźni - na to miano trzeba zasłużyć...) są wychowani przez mamy, które nie stawiały wymagań, a spełniały zachcianki. I jak spotykają kobietę, która te wymagania ma, to są w szoku. Oni nagle mają się dostosować, z czegoś rezygnować, o coś zawalczyć, starać się? Ich się krytykuje? Niemożliwe! No to uciekają, ratując swoje marne życie:)
Moje wymagania dotyczą normalności, tak dziś rzadkiej. Facet, który nie umie ogarnąć się sam, jest leniwy, a wszystko co złe w jego życiu  to wynika z pecha, złych ludzi itp., niech lepiej trzyma się ode mnie z daleka. Unikam jak ognia maminsynków, którzy nie potrafią podjąć decyzji sami, rozlazłych pantoflarzy, za których trzeba wszystko załatwiać no i tych, za których trzeba też płacić rachunki, bo są zbyt delikatni by na siebie zarobić:)

3

Odp: Kobiece wymagania wobec mężczyzn

Aaa, to stąd popularność kobiet ze Wschodu. one jeszcze ponoć nie mają takich wymagań:) No i są uległe, czyli facet może przy nich poczuć się bardziej męski niż przy takiej rodaczce - Zosi samosi.

4

Odp: Kobiece wymagania wobec mężczyzn

Dziewczyny, mimo wszystko miejmy wymagania, żeby nie utknąć przy beznadziejnych facetach, którzy nas będą ściąga w dół... Ja jeszcze wierzę, że można znaleźć kogoś ciekawego w  tym męskim tłumie...

5

Odp: Kobiece wymagania wobec mężczyzn

Prawdziwe partnerstwo to ciągle mit, bo zwykle to  kobieta więcej robi w domu ....