26

Odp: Kiedy drugie dziecko?

nie, akurat mogłabym mieć takie maleństwo smile

27

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Ja uważam że takie małe są właśnie najsłodsze smile

28

Odp: Kiedy drugie dziecko?

ja też... uwielbiam na nie patrzeć ...

29

Odp: Kiedy drugie dziecko?

A one tak szybko rosną ... sad Moja Weronika jest już taka duża i samodzielna....pewnie dlatego marzy mi się taki maluch...

30

Odp: Kiedy drugie dziecko?

no to do dzieła, ja trzymam kciuki
a w ogóle to dziś paczuszkę wysyłam do Ciebie smile

31

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Na razie nie możemy się starać bo biorę te tabletki sad także musimy poczekać
OK. Dam Ci znać jak przyjdzie smile

32

Odp: Kiedy drugie dziecko?

no tak, wiem ... szkoda, że jesteśmy takie kruche...

33

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Niestety muszę to przeczekać i mam nadzieję że za dwa miesiące już będzie wszystko ok.

34

Odp: Kiedy drugie dziecko?

A co by się stało, jeśli byś teraz zaszła w ciążę? Przecież to możliwe?

35

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Zabezpieczamy się. Gdybym zaszła to mogłabym urodzić chore dziecko. Te tabletki, które biorę są z hormonem.

36

Odp: Kiedy drugie dziecko?

moja szwagierka (cioteczna) jest w 7 miesiącu,a jej pierwsza córeczka w sierpniu skończyła rok, czyli ... zaszła po niecałym pół roku... szybko, ale ona chyba krótko karmiła...

37

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Karmienie nie zabezpiecza przed ciążą. Moja bratowa pierwsze dziecko urodziła w pażdzierniku a w listopadzie następnego roku drugie...

38

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Zabezpiecza tylko jak się karmi co 2 godziny. A i to nie w 100 procentach... Też znam ofiary tego przesądu, które rodziły rok po roku nawet 3 dzieci...

39

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Ja znam panię która urodziła jedno dziecko w styczniu a drugie w grudniu tego samego roku...

40

Odp: Kiedy drugie dziecko?

No to miała tempo... I były 'bliźniaki", bo przecież do jednej klasy potem poszły...

41

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Takie niby bliżniaki....

42

Odp: Kiedy drugie dziecko?

no tak a to byli bracia, siostry czy brat i siostra?

43

Odp: Kiedy drugie dziecko?

podobno jak się karmi tylko piersią to szansa, że zaciążysz jest 0,2% a jak dopaja się mlekiem, czyli karmi się rzadziej, szanse rosną do około 7%

44

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Jesli nie chcesz zajść w ciążę podczas karmienia to musisz regularnie karmić co 2-3 godziny. I tylko piersią.

A to jest brat i siostra.

45

Odp: Kiedy drugie dziecko?

no to fajnie, znam prawdziwe bliźniaki - brata i siostrę które są do siebie nie za bardzo podobne: on blondyn szczupły (podobny do mamy), ona postawna brunetka (podobna do ojca) smile

46

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Moi drodzy, specjalnie dla Was wprowadziliśmy NOWOŚĆ - możliwość składania życzeń bliskim! Szczegóły na stronie głównej, u góry, po lewej stronie ekranu! Zapraszamy!

47

Odp: Kiedy drugie dziecko?

[quote=emilia_s292]Niestety muszę to przeczekać i mam nadzieję że za dwa miesiące już będzie wszystko ok.[/quote]
Niestety nie jest ok i czeka mnie zabieg lub operacja a przedtem muszę się zaszczepić sad

48

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Przykro mi, będę trzymać kciuki tylko napisz kiedy...
Na co musisz się zaszczepić? Nie miałam nigdy żadnych poważnych zabiegów więc to jest dla mnie trochę dziwne...

49

Odp: Kiedy drugie dziecko?

pewnie na żółtaczkę...
Emilka, trzymam kciuki!!!!
bądź dzielna!

50

Odp: Kiedy drugie dziecko?

Przeciw żółtaczce. Dobrze że skonsultowałam diagnozę z innym lekarzem i na razie jestem pod obserwacją. Mam przez 3 miesiące brać tabletki anty i jak po nich nie zniknie ten torbiel to na stół...