1

Temat: szkolenie z makijażu permanentnego

Czy wiecie może gdzie w Warszawie można zrobić sobie szkolenie z takiego makijażu? W sumie słyszałam już o kilku miejscach, ale jednak chciałabym mieć więcej informacji na temat takiego szkolenia, czyli jak to jest z certyfikatem, ile kosztuje takie szkolenie, jak wygląda itp. Interesuje mnie jeszcze kwestia sprzętu do takiego szkolenia - może wiecie gdzie można kupić. Będę wdzięczna za informacje.

2

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Nie umiem Ci niestety  pomóc, ale warto zrobić takie szkolenie, bo nigdy wiedzy nie zaszkodzi mieć więcej.

3

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Z tego co się orientuje to na pewno Centrum New look organizuje takie szkolenia. Sprzęt możesz wypożyczyć lub kupić na miejscu. Ceny wahają się od 2000-4000 złotych w zależności od tego na co się zdecydujesz. No i oczywiście po ukończeniu takiego szkolenia otrzymuje się certyfikat

4

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

No za te pieniądze, to raczej wypada mieć potwierdzenie smile

5

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

W dzisiejszych czasach chyba warto mieś szkolenia z rożnych dziedzin.
Też się szkolicie ?
A jak tak, to z czego i ile za to szkolenie płacicie, czy jest na przykład bezpłatne, bo z UE ?

6

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Witajcie, jeśli chodzi o kursy makijażu permanentnego to polecam spojrzeć na ofertę  z tego względu, że są de fact firmą szkoleniową (większość kursów najczęściej oferują salony, które chcą dorobić ale większość osób wie jak to różnie z jakością takich „kursów”). Na plus w tej firmie jest to, że kurs był jednoosobowy, tzn. do mojej dyspozycji była p. Agnieszka, która mnie szkoliła i jest naprawdę niesamowita. Zdecydowanie najlepsze makijaże permanentne jakie dane mi było widzieć. Akurat p. Agnieszka jest w tej branży znana z tego a co ciekawe ma własnoręcznie wykonany makijaż  Ponadto każdego dnia kursu było sporo praktyki, 3-4 osoby którym taki makijaż się wykonywało. Szkolenie było wymagające, bez obijania się, ale jak ktoś się chce czegoś konkretnego nauczyć i zdobyć umiejętności a nie tylko jakiś papierek to jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

7

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Zobaczyłam w ten link.

8

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Ja również jestem z Warszawy robiłam tam już jeden kurs i nie byłam zadowolona, szukałam kursu żeby sie przeszkolić raz jeszcze i trafiłam na akademie w Koszalinie. Po kursie w koszalinie byłam bardzo zadowolona, rzeczowo i konkretnie dodatkowo dużo praktyki. Polecam jeśli nie chce sie wyrzucić kasy w błoto.

9

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Hej,
a słyszałyście o metodzie Long-Time-Liner® Conture® Make-up.  w makijażu permanentnym?
Więcej można o niej przeczytać np tutaj:

10

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Ja zdecydowałam się na zrobienie kursu w Akademii p. Aleksandry Góreckiej w Koszalinie i powiem Wam,że nie znam lepszej trenerki i makijażystki w kraju. Mogę tak twierdzić, bo wiele kursów już ukończyłam. Przede wszystkim Pani Ola to przemiła osoba, ma świetne podejście do kursantów, a przy tym perfekcjonistka w każdym calu. Na kursie dużo pracowaliśmy na modelkach, przy użyciu wysokiej klasy pigmentów i sprzętu.  Bardzo fajnie wspominam ten kurs, a marzy mi się jeszcze ten z mikropigmentacji medycznej  . Jeśli ktoś chce zostać świetnym linergistą polecam. Informacje można też uzyskać pod numerem 602-816-896 , lub bezpośrednio w siedzibie Akademii  ul. Komisji Edukacji Narodowej 5. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Darria (2014-03-04 17:32:52)

11

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

hm trzeba googlac bo pewnie niewiele z nas była na takim kursie smile moze w jakis szkolach ?

12

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Z makijażu permanentnego to faktycznie nie znalazłam żadnych szkoleń,
ogólnie z makijażu i wizażu sporo opcji ciekawych kursów można znaleźć w Żaku:np:


ale przeczytałam dokładnie opisówkę zajęć i choć sporo jest z zakresu makijażu, to nie permanentny.

13

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

na stronie inwestycjawkadry jest pełno różnych szkoleń

14

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Szkolenie jest fajne ale jak ktoś ma talent bo bez talentu to w tej branży dużo się nie zdziała...

15

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Ale myślicie, że ogólnie warto wziąć udział w takim szkoleniu?

16

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Hej, ja chciałam jechać do Wrocka na szkolenie z permanentnego, z tym, że dają możliwość nauki korzystania z pigmentów Biotouche i wyciagacza koloru COLOR LIFT po nieudanym permanentnym.
W wawie jest jakis salon, który ma certyfikat na przprowadzanie tego typu szkolen?

17

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Analogicznie - radzę szkolenia w Beauty lux, bez większych problemów przygotują was do realizowania takich usług. To nie jest prosta praca, ale za to jest bardzo perspektywiczna. Jeśli macie do tego talent, to zarobicie duże pieniądze, ale najpierw trzeba w to włożyć trochę pracy.

18

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Kwestia podejścia do tematu - szkolenie wymaga perfekcji, dbałości o każdy szczegół, a Waszym celem powinno być takie działanie, które pozwoli na dojście do zawodu w krótkim czasie. Nie oczekujcie od razu cudów, wszystko musi się dziać stopniowo, ale to co zakładaliście, z pewnością uzyskacie.

19

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Tu najwięcej zależy nie od kursu, a  od zdolności manualnych danej osoby, bo to jest precyzyjne zajęcie.

20

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Ja bym taki kurs zrobiła, choćby na użytek dla siebie i znajomych...

21

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Warto mieć taką umiejętność i sobie dorabiać....

22

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Hej,
Ogólnie to w Warszawie masz sporo miejsc, gdzie można zrobić szkolenie z makijażu. Na pewno warto poszukać na stronach szkół kosmetycznych albo salonów urody, bo tam często takie szkolenia się odbywają. co do certyfikatu, to zazwyczaj dostajesz jakiś dokument potwierdzający ukończenie kursu, ale warto sprawdzić, czy szkoła jest renomowana, żeby certyfikat miał jakąś wartość. co do kosztów, to zależy od miejsca i poziomu szkolenia, ale trzeba się liczyć z wydatkiem kilkuset złotych. co do sprzętu, to myślę, że spoko jest zacząć od podstawowych pędzli, palet cieni i podkładów. Sklepy z kosmetykami mają dużo tego w ofercie, a jak chcesz coś lepszego, to internet też jest pełen opcji

23

Odp: szkolenie z makijażu permanentnego

Warto na takie szkolenie iść i później sobie poszukać dodatkowego zajęcia....