26

Odp: Mężczyzna idealny

Pachnący, o widzisz, taka ważna cecha, a tak mało się o niej mówi.

27

Odp: Mężczyzna idealny

bo powinna być oczywista wink

28

Odp: Mężczyzna idealny

Tak, ale co jeśli facet kocha perfumy, które bardzo nie spodobają się kobiecie i nie będzie chciał z nich zrezygnować?
No bo jeśli chodzi o inne zapachy to sprawa oczywista - CZYSTOŚĆ (ciało, ciuchy, buty) i antyperspirant.

29

Odp: Mężczyzna idealny

zawsze można się dogadać, nie znam pary co by się przez zapach rozstała... Raczej o jego brak smile

30

Odp: Mężczyzna idealny

O tak, są panowie - znam kilku, którym używanie antyperspirantu kojarzy się z czymś niemęskim. Ale perfum to używają.

31

Odp: Mężczyzna idealny

Raczej perfumy się powinny kojarzyć z czymś niemęskim...

32

Odp: Mężczyzna idealny

Racja, ale jak widać zależy z której strony, wiesz, męskie jest na pewno ukrywanie czegoś, a tuszowanie pewnych zapachów perfumami nawet mi do faceta pasuje.

33

Odp: Mężczyzna idealny

Niektóre kobiety lubią zapach potu faceta...

34

Odp: Mężczyzna idealny

Mówisz o sobie? Ja nie przepadam, chociaż zależy przy czym się spoci... Bo jak przy mnie... smile

35

Odp: Mężczyzna idealny

Nie nie mówię o sobie. Moja koleżanka uwielbia ten zapach.

36

Odp: Mężczyzna idealny

Musisz powąchać jej faceta i zdradzić nam, czym pachnie smile Taka mission impossible... smile

37

Odp: Mężczyzna idealny

No ale podobno w męskim pocie są feromony. Sam pot jest substancją bezzapachową, a woń pojawia się, gdy wejdzie w reakcję chemiczną z bakteriami znajdującymi się na skórze. Jeśli ktoś jest czysty pot tak nie śmierdzi, np. zaraz po prysznicu jak koleś tam się trochę spoci przy seksie to podobno bardzo działa na kobietę, nawet kiedy ona nie zdaje sobie z tego sprawy. No i to jeszcze nie śmierdzi.

38

Odp: Mężczyzna idealny

Feromony są w pocie kobiet też, są bezwonne, a działają powalająco...

39

Odp: Mężczyzna idealny

Fajnie się czyta Wasze rozważania o tych feromonach.

40

Odp: Mężczyzna idealny

[quote=summerlove]Feromony są w pocie kobiet też, są bezwonne, a działają powalająco...[/quote]
Na pewno. Trudno w to uwierzyć, ale piszą, że feromony są wyczuwalne z odległości kilku kilometrów. Brzmi wątpliwie.

41

Odp: Mężczyzna idealny

Zwierzę to ma taki węch, ale żeby człowiek? Wątpię... Np. dzik potrafi wyczuć pole kukurydzy z 5 km...

42

Odp: Mężczyzna idealny

Szok! To z feromonami to były chyba 2 km jeśli dobrze pamiętam.

43

Odp: Mężczyzna idealny

Gdyby tak było to faceci lataliby z węszącym nosem i ciągle by się spóźniali wszędzie, bo węch by im kazał zbaczać z trasy... Przy dzisiejszym zadymieniu i zanieczyszczeniu powietrza to podejrzewam, że feromony nie mają szans tak daleko dotrzeć sad

44

Odp: Mężczyzna idealny

W sumie. Jedno jest pewne, kiedy jest się blisko, to fizycznie czuć jak działają smile

45

Odp: Mężczyzna idealny

A, to tak smile Jak najbardziej czuć... czasem nawet za bardzo...

46

Odp: Mężczyzna idealny

Lubię jak mój facet żartobliwie mówi:"Mhmm... znowu feromony wypuściłaś."

47

Odp: Mężczyzna idealny

Na mnie też bardzo te feromony działają

48

Odp: Mężczyzna idealny

Nafajniejszy jest taki czysty prawdziwy zapach drugiej osoby. Na przyklad na szyi chwilę po umyciu, kiedy skóra jest ciepła i nie jest spryskana akurat w tym miejscu perfumami, wodą po goleniu i nie czuć tak bardzo mydła. Ten zapach jest bardzo intymny. Odrobinę kojarzy mi się z małym dzieckiem.

49

Odp: Mężczyzna idealny

ja tam zawsze urzywam wode kolońską, bo chyba więcej dziewczyn tak woli

50

Odp: Mężczyzna idealny

Bo to pociąga już z odległości, na randkę jest super, jasna sprawa, ale wiesz, jak się jest u faceta przez weekend na przykład, jakaś kąpiel czy prysznic i potem łóżeczko, jak już sobie leżymy i się wtulę i czuję na szyi lub w zgięciu ręki albo na plecach ten zapach skóry to uch....