101

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

[quote=emilia_s292]A ja na początku marca muszę iść do szpitala z torbielą sad Jutro idę się zaszczepić sad[/quote]
Trzymamy kciuki... Mam nadzieję że nie będą Cię tam długo trzymać?

102

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Z torbielą raczej długo nie trzymają... przynajmniej tych przypadków, które znam nie trzymali. No ale jak się ma małe dziecko w domu, to nawet 15 minut. jest o 10 za długo.

103

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Ciebie to pewnie zaraz po zabiegu wypuścili, żebyś im nie zaczęła rządzić w szpitalu wink

104

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Rządziłam całą noc, potem cały dzień, a potem jeszcze trzy doby. Sala dla vipów, z jednej strony pokój pielęgniarek, żeby mogły szybko przybiec na dźwięk dzwonka, z drugiej gabinet lekarski oczywiście, gdzie między innymi urzędował sąsiad. Sama na sali naturalnie. Całą pierwszą noc nie dałam im spać... mówili o mnie "nocna operacja". Pielęgniarki powiedziały, że 20 lat tu pracują, a takiego przypadku jak ja nie miały. Lekarz stwierdził, że dawałam koncert, a salowa, że w Stanach już o mnie wiedzą, bo rozmawiała z kuzynką przez telefon. I co Summerlove? Zazdrościsz sławy? Pacjentki przyszły pierwszego dnia żeby mnie zobaczyć i wogóle każdy kto przechodził korytarzem musiał skierować na mnie swe spojrzenie, a zaraz po tym jak mnie przywieźli i na sam koniec składałam autografy.

105

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

No widzisz jak ja Cię znam wink Niczego innego bym się nie spodziewała

106

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

??? Przykre sad

107

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

No przecież żartowałam, chyba nie obrazisz się na mnie tuż przed walentynkami? Przecież my się tak kochamy wink

108

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Nie obrażę się. Udobruchałaś mnie big_smile

109

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

A już się bałam, że nie będę miała się nad kim tu znęcać wink

110

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Bez obaw. Jestem do Twojej dyspozycji. wink ... a Ty do mojej będziesz musiała, hi hi

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-02-09 12:05:40)

111

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Ja nie muszem, ja chcem wink
A'propos: słyszałyście już tulipanie "Lech Wałęsa"? Coś jest na rzeczy (ide serial o tym tytule z  lat 80.) wink

112

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

[quote=niechcemisie]Z torbielą raczej długo nie trzymają... przynajmniej tych przypadków, które znam nie trzymali. No ale jak się ma małe dziecko w domu, to nawet 15 minut. jest o 10 za długo.[/quote]
Mi powiedzieli, że będę tam z 4-5 dni sad Martwię się okropnie, jak ta moja mała zasnie beze mnie sad

113

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

[quote=summerlove]No przecież żartowałam, chyba nie obrazisz się na mnie tuż przed walentynkami? Przecież my się tak kochamy wink[/quote]
Ha, jednak mnie zdradzasz!!!

114

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Kto? Co? Kogo? Będzie babska bójka, niech ktoś kisiel gotuje! Ale będzie fajnie big_smile

115

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

jaki chcecie smak?? big_smile

116

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Jakos nie widzę w tym filmie "Lech Wałęsa"  w roli Walęsy -  Daniela Olbrychskiego... Wolałabym już zdecydowanie Janusza Gajosa smile

117

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

mój problem polegał na akceptacji zmieniającego się ciała. Trudno mi się było pogodzić z powstającymi rozstępami i tyciem. Wcześniej może nie miałam talii osy i ważyłam może nieco więcej niż wskazuje na to współczynnik BMI, ale miałam jędrne ciało ;( Dlatego w 3 miesiącu ciąży podjęłam rękawicę i zaczęłam walczyć o swoją skórę dostępnymi środkami. Naprzemiennie stosowałam i wmasowywałam preparat z Biotermu (dość drogi, ale dostałam na urodziny, więc i tak musiałam go zużyć) i olej ze słodkich migdałów (kupicie w mydlarni u franciszka), który stosuje do dzisiaj i to nie tylko dla siebie, ale także dla mojego Stefanka wink

118

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Ważne żeby natłuścić skórę i ujędrniać masażami, wtedy rozstępów nie będzie!

119

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Ja po porodzie stosuję bardzo skuteczny pas wyszczuplający

120

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Myślę że to może być dobry pomysł, moja siostra jest 1,5 r. po porodzie i mimo diet nie może schudnąć. Powiem jej o tym, a nuż zadziała wreszcie?

121

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

mam takie legginsy, które mi wyszczuplają nogi mimo że producent nie obiecywał... Strasznie lubię je nosić!

122

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

ja noszę od dwóch miesięcy pas neoprenowy, głównie na spacery z psem i moje boczki trochę zmalały:)

123

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Ale on ni przepuszcza powietrza i mnie np. uczulił (miałam wysypkę i musiałam zrezygnować po 1 założeniu)

124

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Jeśli ma gumową powłokę to nic dziwnego - trzeba po każdym użyciu płukać...

125

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Emilia, jak u Ciebie sprawy zdrowotne ?