1

Temat: Zmuszanie się do zbliżeń

Cześć. Nigdy nie byłam jakąś tam bardzo gorącą kobietą ale jednak lubiłam się kochać. pamiętam początki naszego związku z mężem. Mogliśmy dniami nie wychodzić z łóżka. Coś się zaczęło psuć jakiś rok temu. Nie chciało mi się zupełnie, zaczęłam go unikać. On ciągle mnie się pytał o co chodzi. Obecnie jest gorzej. Nie minęło a wieczorami muszę się zmuszać. On również cierpi bo ciągle pyta się mnie czy go kocham. Kocham go ale co poradzę na to? Macie może jakieś swoje patenty?

2

Odp: Zmuszanie się do zbliżeń

Czy przyjmujesz może tabletki antykoncepcyjne ? Bo sama miałam podobne problemy właśnie z powodu tabletek. Śmiałam się,ze jest to najlepszy sposób na antykoncepcję właśnie z tego powodu,ze sprawiają,że zupełnie mi się nie chce.

3

Odp: Zmuszanie się do zbliżeń

Brałam tabletki. Początkowo byłam przekonana,że ten brak ochoty to wina tabletek tak więc przestałam je brać. Niestety ochota nie powróciła a jest już prawie pól roku po zakończeniu brania tabletek tak wiec raczej nie jest to ich wina ;/ Coś siedzi we mnie. Możesz mi tutaj napisać gdzie je kupowałaś? Bo szukam w sieci ale nie mogę ich coś znaleźć... Poza tym jaki mają skład?

4

Odp: Zmuszanie się do zbliżeń

Naprawdę chcesz brać kolejne tabletki zamiast zastanowić się dlaczego nie kręcą Cię już zbliżenia z partnerem?
Może zaniedbał się, przytył, a może po prostu już znudziliście się sobą, bo za długo jesteście razem i nic Was już nie zaskoczy?
Może trzeba rozstać się na trochę, albo poflirtować z kimś i znów poczuć ten dreszczyk emocji...? Mnie właśnie to pomogło jak mój związek miał kryzys.
Pomyśl o tym.

5

Odp: Zmuszanie się do zbliżeń

Zdrada to nie jest dobre wyjście, może terapia  by pomogła? Albo wyjazd w jakieś fajne miejsce, z którym łączą Was romantyczne wspomnienia?

6

Odp: Zmuszanie się do zbliżeń

W aptekach nie wiem czy są. Sama zamawiałam przez internet bo tak było dla mnie wygodniej. Tabletki przemknęły mi się przed oczami jeszcze w kilku innych sklepach tak wiec w sumie możesz sama sobie porównać czy gdzieś nie ma ich taniej...

7

Odp: Zmuszanie się do zbliżeń

Wg mnie nie ma co się zmuszać, niektóre kobiety wręcz liczą na to, że maż sobie zajdzie kochankę, a im da spokój. Chodzi tylko o to żeby ni odszedł bo to by oznaczało pogorszenie ich sytuacji materialnej.

8

Odp: Zmuszanie się do zbliżeń

Głupota, kobieta nie musi się do niczego zmuszać, dopóki tego nie zrozumie, będzie nieszczęśliwa.