151

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Następna krejzolka... No tak, jej gwałt nie groził, co najwyżej kiła...

152

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ona ogólnie to kocha facetów, wszystkich i dla niej liczy się tylko to co mają w rozporku...potrafiła z żonatym facetem bzykać się w Tirze, tylko dlatego, że słyszała, że ma dużego.

153

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

o matko.... fajna ta Twoja koleżanka.... neutral

moja koleżanka wzięła ślub jak miała 20 lat a jak miała 20,5 już była rozwódką...
tylko jedną taką znam smile

154

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

O to też nie zle, ta moja koleżanka (pisałam już o niej) teraz przeżywa że nie może mieć dzieci i jest z nowym, kolejnym facetem od miesiąca, który siedzi w więzieniu a ona już na jego rodziców mówi teściowie.

155

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Rodzinna jest, co się dziwisz... To poznali się na przepustce?

156

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

wow... niektórzy muszą czuć nieustannie adrenalinę...

157

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=summerlove]Rodzinna jest, co się dziwisz... To poznali się na przepustce?[/quote]
Nie mam pojęcia i nawet nie mam zamiaru wnikać jak go poznała bo pewnie niedługo już będzie inny. Wiecie dla niej to straszny dramat, że facet ją wykorzystał i zostawił albo że musi pracować a ja mam swoje poważniejsze problemy i nie bardzo chce mi sie jej wysłuchiwać.

158

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

wcale Ci się nie dziwię... jeszcze 10 lat temu można było takich historyjek słuchać, ale teraz ... już inne problemy są na głowie i takie opowieści wydają mi się po prostu niepoważne

159

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

wcale Ci się nie dziwię... jeszcze 10 lat temu można było takich historyjek słuchać, ale teraz ... już inne problemy są na głowie i takie opowieści wydają mi się po prostu niepoważne

160

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Dokładnie. Ona dla mnie jest nadal niepowazna i w ogóle nie potrafi się zmienić. Ciągle zachowuje się jak napalona nastolatka a nie jak powazna kobieta.

161

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A po co ma dorastać? Skoro dzieci mieć nie będzie, to nie musi się kreować na matkę Polkę, tylko może brać z życia................... wszelkie choroby weneryczne:)

162

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

bez przesady, dla Ciebie matka Polka jest synonimem dorosłości?? yikes
nie w tym rzecz

dorosnąć warto nawet jak się nie planuje mieć dzieci

163

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Własnie.... Nie wszystkie matki dorosły...

164

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=justyna]bez przesady, dla Ciebie matka Polka jest synonimem dorosłości?? yikes
nie w tym rzecz

dorosnąć warto nawet jak się nie planuje mieć dzieci[/quote]
nie, ale ona może uważa że nie musi spoważnieć, ustatkować się. Taka hipiska...

165

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Własnie tu jest problem, bo ona z tego co mówi to bardzo chce się ustatkować tylko nie potrafi się zmienić.

166

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Skoro ciągle wikła sie w nibyzwiązki z innymi hipisami, to nic dziwnego ze jej się nie udaje... Długo by w normalnym życiu nie wytrzymała podejrzewam - zżarła by ją nuda, brak mocnych wrażeń

167

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Pewnie tak, tylko czemu ciągle powtarza że chce się zmienić a każdy kolejny jej związek to porazka.

168

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Bo porażka to jej drugie imię. Widocznie przyciąga nieodpowiednich facetów, a ci odpowiedni jej nie chcą, bo ma pewnie opinię wyrobioną...

169

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Tak. Opinie to już miała w podstawówce...

170

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

No to teraz to już nic nie musi robić i tak wszyscy ją znają z najgorszej strony...

171

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

tak... wszyscy już ją znają...

172

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ciekawe tylko czemu nie może mieć dzieci, może usuwała X razy a potem jak chciała, to nie udało się 'wpaść"...?

173

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

z tego co wiem to tylko kilka razy poroniła

174

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Hmmm, może to i lepiej? Co by je dobrego czekało na tym świecie przy takiej matce?

175

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ja też uważam, że nie byłaby dobra matką.