26

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

I takie są właśnie męskie fantazje... Trafiłaś w dziesiatkę!

27

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Innym razem założyłam na siebie piżamką, w której sypialam jak miałam 8 lat. Znalazłam w domu. Wzięłam misia, zrobiłam kucyki, założyłam podkolanówki, ale było fajnie! Tylko że koszulka wyglądała bardziej jak bluzeczka, a kiedyś sięgała do połowy uda prawie smile

28

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Ksymena]Ja lubię satynowe koszulki, a on - cóż - woli mnie nagą... wink[/quote]
u mnie podobnie

29

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=niechcemisie]Kiedyś przebrałam się za prostytutkę. Udekorowałam pokój, zapaliłam świece, założyłam obcisłe kozaczki na metalowej szpilce, czarna mini, czarny top z elastycznej imitacji skóry, włosy natapirowałam, za łożyłam kolczyki koła, pazurki wymalowałam, przygotowałam prezerwatywy, specjalnie na tą okazję kupiłam nawet czerwoną szminkę!!! Usta wymalowałam mmmmocno i czekałam aż przyjdzie z siłowni i weźmie prysznic. Kiedy wyszedł z łazienki, otowrzyłam drzwi do pokoju i zawołałam:"Następny!"
Działo się.[/quote]
niezły pomysł...

30

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=eva45][quote=Ksymena]Ja lubię satynowe koszulki, a on - cóż - woli mnie nagą... wink[/quote]
u mnie podobnie[/quote]
Ale to jest jak z prezentem - nawet najładniejszy papier trzeba zdjąć z pudełka, żeby cieszyć się tym co jest w środku, ale jaka jest róznica jeśli prezent jest ładnie zapakowany albo nieładnie.

31

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=eva45][quote=niechcemisie]Kiedyś przebrałam się za prostytutkę. Udekorowałam pokój, zapaliłam świece, założyłam obcisłe kozaczki na metalowej szpilce, czarna mini, czarny top z elastycznej imitacji skóry, włosy natapirowałam, za łożyłam kolczyki koła, pazurki wymalowałam, przygotowałam prezerwatywy, specjalnie na tą okazję kupiłam nawet czerwoną szminkę!!! Usta wymalowałam mmmmocno i czekałam aż przyjdzie z siłowni i weźmie prysznic. Kiedy wyszedł z łazienki, otowrzyłam drzwi do pokoju i zawołałam:"Następny!"
Działo się.[/quote]
niezły pomysł...[/quote]
Mam całą głowę takich pomysłów. kiedyś nawet zaczęłam je zapisywać w specjalnie do tego założonym zeszycie, ale potem przestałam pisać.

32

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

... a zaczęłam realizować...

33

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

smile Niestety tylko kilka. Okoliczności nie zezwoliły. Pierwszą fantazję z zeszytu trzeba będzie usunąć całkiem.

34

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A zdradzisz jaką...?

35

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ahhh, taką z koleżanką, ale tej koleżanki to już znać nie chcemy ani ja ani on.

36

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Może inna się trafi, fajniusia?:)

37

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ona miała być tylko osobą w tle, która absolutnie w niczym nie bierze udziału, chodzi tylko o to, żebyśmy po cichu coś tam zrobili kiedy ktoś jest w pobliżu.

38

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale wie o wszystkim?

39

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

My sobie wychodzimy, a kiedy wracamy, to po protu widać, że jesteśmy po.

40

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Aha, taka niby podglądaczka...

41

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

ja teraz to bawełniana koszulka i stringi

42

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Ksymena]Aha, taka niby podglądaczka...[/quote]
Nie, to była fantazja dotycząca zabaw w pubie w toalecie, koleżanka miała tylko siedzieć przy stoliku i pilnować mojej torebki i ogólnie stolika.

43

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=emilia_s292]ja teraz to bawełniana koszulka i stringi[/quote]
Też fajnie. Ja baaaardzo lubię zwłaszcza w jego koszulkach paradować smile

44

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Kiedyś to ciągle w tych satynowych, ale potem ciąża to trzeba coś wygodnego, potem w coś ubrać piersi bo karmiłam a i teraz córcia lubi poprzytulać się do cycusia.

45

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Ale od czasu do czasu warto wbić się w coś sexi.... Niech nacieszy facet oczy..

46

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=emilia_s292]Kiedyś to ciągle w tych satynowych, ale potem ciąża to trzeba coś wygodnego, potem w coś ubrać piersi bo karmiłam a i teraz córcia lubi poprzytulać się do cycusia.[/quote]
Ja teraz tak przyty łam, że w sumie w ciążówkac mogłabym chodzić wink

47

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Ksymena]Ale od czasu do czasu warto wbić się w coś sexi.... Niech nacieszy facet oczy..[/quote]
Oj tak. Co racja to racja.

48

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

A potem szybko zdejmie...

49

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

Kiedyś chciałam zrobić mu niespodziankę. Uśpiłam małą, on czekał w łóżku a ja wbiłam się w taką czerwoną z koronki bluzeczkę i do tego stringi z futerkiem... zaczęło się super ...aż tu nagle z drugiego pokoju: " Mamo....chodż do mnie"!!!! I siedziałam przy małej prawie dwie godziny... czar prysł i chęci też...

50

Odp: Łóżkowe i nie tylko łóżkowe kreacje

[quote=Ksymena]A potem szybko zdejmie...[/quote]
Bo w tym kobieta wygląda tak pociągająco, że on chce natychmiast zobaczyć co jest pod tym.